KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
Kiszáradt szökőkút Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

Kiszáradt szökőkút EmptyKiszáradt szökőkút Empty


 

 Kiszáradt szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ginny Weasley Griffendél
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 269
ϟ Reagok : 14
ϟ Felvétel időpontja : 2012. Apr. 28.
ϟ Kor : 29


TémanyitásTárgy: Kiszáradt szökőkút   Kiszáradt szökőkút Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 7:58 am

***


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kiszáradt szökőkút   Kiszáradt szökőkút Icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 9:51 am



If I have a sister, I'm not alone in the world…

Halálra untam magam Roxmortsban. Senki nem ért rá, hogy leszökjön velem, így muszáj volt egyedül lejönnöm. Nem vettem sok mindent, elvégre fel sem tudtam volna cipelni, ha felvásárolom az egész édességboltot. Csak öt darab csokibékát, amit Quentinnek fogok odaadni, hiszen megkért hogy vegyek neki, meg egy doboz drazsét vettem. Először nem nagyon értettem, hogy miért nem akar velem leszökni, hiszen tök jó móka, meg izgalmas, és a veszély, hogy lebukunk, csak még jobban fokozza a kalandvágyamat. De be kell látnom, hogy nem mindenki olyan, mint én, és vannak, akik nem igazán vágynak a kalandra.
Quentin viszont más, neki több forog kockán, ha lebukunk, és én ezt tiszteletben is tartom, sőt! Ezért is veszem meg neki az édességet, amit kér. Tök jó fej, annak ellenére, hogy nem ebben a suliban „nevelkedett”, csak az a gond vele, hogy nem lehet belerángatni abba, hogy lejöjjön Roxmortsba. De, mint azt már említettem, neki sok forog kockán, és én ezt tiszteletben tartom, és inkább én kerüljek büntetésbe, mint hogy ő ne mehessen vissza Hollandiába. Legalább így segítsek neki, ha máshogyan nem is tudok.
Már kezdett későre járni, meg túl sok személynek tűnt fel, hogy egy roxforti diák császkál az utcákon, annak ellenére, hogy nem lenne szabad, így észrevétlenül siettem a Szellemszálláshoz. Szerencsére senki nem volt ott, mikor beléptem, így zavartalanul kereshettem meg az alagutat, és siettem. Elég sokáig kellett sétálnom, de már megszoktam, hogy ennyi időbe telik. Egy kis édességért, meg egy jó vajsörért, mindig megéri a fáradtság.
Mikor visszaértem a fűriafűzhöz, csak kikukucskáltam, hogy tiszta-e a levegő. Pechemre, pár idősebb Mardekáros itt dekkol a fánál, így muszáj lesz várnom, még elmennek. Nem tudom hány óra telhetett el, mire végre felszívódtak, de most nem is ez a lényeg. Sietnem kell, mert Ayame is éhes lehet, plusz le kell pakolnom az édességeket is.
Sikeresen felértem a szobámba, ahol csak az egyik szobatársam volt, de ő is éppen aludt. Ennek ellenére nem akartam megszólalni, kitudja, nem e felkelne rá, azt meg nem szeretném. Feloldottam a bűbájokat, amely védte Ayamet, hogy ki tudjon mászni, majd betettem neki egy patkányt, és „visszazártam”. Elköszöntem tőle, és elindultam kifelé.
Fogalmam sincs, hogy hova vezetett a lábam, igazából nem volt úti célom, de bíztam a szerencsémben, hogy nem valami veszélyes helyre tévedek. Mondjuk, nem bántam volna, de most mégsem, elvégre kicsit fáradt vagyok a hosszú roxmortsi bevásárló körút miatt. Nekem is vannak tűréshatáraim, és most nem akarok a gyengélkedőre kerülni, valami, vagy valaki miatt. Bár legalább Liese folyton ott lenne, ami tetszene, de szerintem annyira zavarban lennék a társaságától, hogy nem tudnék beszélni vele.
Közben sikeresen megérkeztem a szökőkúthoz, és már a távolból láttam, hogy valaki ott ücsörög. Nagyon ismerős volt, és mikor közelebb léptem már láttam, hogy ki az. Lulu ücsörgött ott egyedül, én pedig mosolyogva szaladtam oda hozzá, és öleltem meg hátulról.
– Szia Tesó! Hogy vagy? –kérdeztem fülig érő vigyorral, majd leültem mellé. Bármennyire nem bírom, hogy anyáskodik felettem, mégis csak a nővérem, és olykor-olykor tök jó vele beszélgetni. Nekem most jól jönne a társaság, és gondolom neki is.

TAG: Lulu║SZAVAK: 500║MEGJEGYZÉS: Megkésve bár, de írtam ^^ Mondtam, hogy nem tudok kezdeni, de remélem, azért tetszik <3

Made by @SCOTTEE


Vissza az elejére Go down
 

Kiszáradt szökőkút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kiszáradt patak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: Befejezett, lezárt játékok-