KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
Magányos torony Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
Magányos torony Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
Magányos torony Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
Magányos torony Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
Magányos torony Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
Magányos torony Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
Magányos torony Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
Magányos torony Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
Magányos torony Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
Magányos torony Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

Magányos torony EmptyMagányos torony EmptyMagányos torony EmptyMagányos torony EmptyMagányos torony EmptyMagányos torony EmptyMagányos torony EmptyMagányos torony EmptyMagányos torony EmptyMagányos torony Empty


 

 Magányos torony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 8:35 am

***


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2012 8:22 pm



Iason & Drew


Fogtam az újonnan beszerzett könyvemet és igyekeztem valami csendesebb helyet keresni, mivel a hálókörlet talán nem éppen a legjobb hely erre. Meg hát amúgy sem szeretem hangoztatni, hogy mennyire szeretek olvasni. Amúgy is mindenki a rossz fiút látja bennem, aki verekedik, kötekedik, rossz tanuló és még sorolhatnám. Na jó, ez részben igaz is. De sokan nem veszik számításba, hogy ez is csak azért van mert eltöltöttem pár évet a gettóban, és ez mindenkin meglátszik. Ott vannak például a rossz szokásaim. Ha anno nem rabolnak ki minket, akkor még mindig jó kisfiú lennék oldalra fésült hajjal, aki mindig a legjobbak között van. De nem ez történt és az igazság az, hogy nem is bánom. Legalább megismertem a világ kemény felét, azt hogy csak a gazdagoknak van fenékig tejfel.
De mindegy is. A lényeg, hogy mindenki a rosszat látja nem pedig a jót. Engem pedig ez a legkisebb mértékben sem érdekel, egyenlőre lefoglal a könyvem és az hogy egy helyet találjak, ahol nyugodtan lehet olvasni. Így miután elszórakoztam egy kicsit az öntörvényű lépcsőknél, sikerült találnom egy viszonylag üres termet. Elég poros egy hely tele letakart dobozokkal, stb. Nekem megfelel, nem vagyok finnyás.
Ezzel a lendülettel leülök az ablak alá, amin még besüt némi fény. Az egyik lábam kinyújtva a másik behajlítva, arra rakom rá a karom, míg a másik kezemmel a könyvet tartom. Így állok neki olvasni, belemélyedek a regénybe és a történetbe, igyekszem azonosulni a szereplőkkel. Mi sem könnyebb.



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitimeCsüt. Júl. 05, 2012 10:32 pm

Magányos torony Uafpjkjvs1aul6qj71f
Drew and Iason

Gumicukor, még több gumicukor és annál is több gumicukor. Ez volt most jelenleg a zsebemben elrejtve a cigis doboz és az öngyújtó helyett. Nem akartam lebukni, nem akartam, hogy tudják nem igazán vagyok most a cigizős kedvemben. Nem arról van szó, hogy leakarok szokni róla vagy ilyesmi, csak feleslegesen minek költsem el a pénzem, ha mostanában elég ha egy héten egy szál elmegy amikor egyedül vagyok és eszembe jut mást is kéne tennem az okoskodáson kívül Azt hiszem jelenleg a húgom és Bri elől menekültem, az egyikkel veszekednem kéne a másikkal meg bájitaltan korrepetálást kéne tartanom a könyvtárban vagy legalábbis valamilyen nyugodt helyen. Megint volt bájitaltan órájuk, ami nem lenne gond, csak ne látnám Bri könyörgő szemeit, hogy magyarázzam már el neki azt a sok sületlenséget amit hallott a professzortól. Nem arról van szó, hogy két lábon járó lexikon vagyok, de így legalább felfrissíthetem a memóriámat és emlékezhetek minden évi tananyagra amit bájitalból vettünk. Az ismétlés a tudás anyja, én meg mindent tudni akarok bájitaltanból, mert szeretem... akkor is, ha a bájitalnak köszönhetően vesztettem el a nagyanyámat akit valóban csak fényképről láttam. A szüleim szerint büszke lenne rám, szerintem meg nem mert ha tudná milyen rossz vagyok néha akkor inkább szégyenkezne. Szóval nem, nem akarok mintagyerek lenni akivel otthon a szülők példázgathatnak a saját gyerekeiknek, hogy milyen okos az a Iason Mallory gyerek. Nem! Jeremiah volt okos nem én! Bár ő most nincs itt s, van egy olyan érzésem, hogy én még visszafogom sírni azokat a pillanatokat amikor ő is itt volt és magyarázott. Most a saját fejem után kell mennem, nem hallgathatom meg a dorgálását és az óvatosságra intését. Ő valóban jó gyerek, sosem láttam még cigizni, de ő engem már látott, mégsem köpött a szüleinknél. Szerintem ha Sarahn múlna ő azonnal elújságolná a hírt anyáéknak, hogy a kisebbik fiúk mivel tölti el a rossz napjait és utána kéne nézni miket csinál, mert egy hazug kis jószág, aki nem is azt irja le a levelekben amit tesz. Elismerem, hagyok ki részeket és tényleg csak azt osztom meg velük amire kíváncsiak Ami rám tartozik az tényleg az én ügyem, nem pedig az öveké Amúgy senkinek semmi köze, hogy mit teszek. Van saját életem, hadd foglalkozzak én vele, ne pedig ők... a szüleim, akik valóban csak parancsolni tudnak a gyerekeiknek. Sarahnak persze még azt sem lehet, mert ő követelőzik, hízeleg és nem kell neki parancsolgatni, hiszen a szüleink kedvében jár. Ez néha gyűlöletet kelt bennem, undort, hogy mennyire igazságtalanok tudnak lenni a szüleim, ritka alkalom az amikor Sarah születésnapja van. Akkor muszáj jó pofiznom, elhitetni vele, hogy én vagyok a legjobb testvére, de ő átlát rajtam. Tudja mikor füllentek és játszom meg magam, de hát valakinek ezt is kell tenni a családomban vagy nem? De bizonyára ha nem lennék akkor ki kellene találni engem, ezt még Jeremiah is mondta, amikor nem voltam teljesen magamnál. Énekeltem neki és azt meg kell hagyni részegen nem igazán teszem tökéletesen Kihagyok betűket, főleg akkor vicces amikor mindezt németül teszem és ő sem érti meg mit beszélek. Pedig Jer érti a németet, csak nem az én rossz állapotomban. Most, most tökéletesen józan voltam, nem énekeltem érthetetlenül, nem cigiztem csak gumicukor volt nálam. Rengeteg gumicukor, amit úgy terveztem egyedül egy olyan helyen eszek meg ahol senki sem lát meg és nem akar cigivel megkínálni
Kapásból benyitottam az első ajtón amit megláttam igazság szerint nem érdekelt, hányan látnak betévedni ide vagy sem. Én nyugalmat akartam és csendet, ahol nem kell meghallgatnom senkit, mert ott vannak számomra a gondolataim, amit néha én magam sem tudok elhallgattatni, most... most kapóra jött az egyedüllét ahhoz, hogy kitisztítsam a fejem. De nem voltam egyedül. Hiába törekedtem azon, hogy varázsló, szellem, tündérmanó mentes helyet keressek. Nem számít, köszönni és megmaradni a saját humoromnál még lehet vagy nem?
- Helló! – akarva, akaratlanul de vigyorogni kezdtem, hogy most ebben a pillanatban nem egy lánnyal találkoztam, aki biztos elkezdene áradozni fogalmam sincs mikről.
- Zavarok? – kérdeztem meg halkan kinyújtva a nyakam kíváncsian látva, hogy olvas valamit.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 9:32 pm



Iason & Drew


Végre egy elhagyatott hely és egy kis nyugalom, ami meglepően nagy kincs egy ilyen hatalmas és bőven lakott helyen. Ha az elkövetkező napokban is ilyen kihaltság lesz itt, amikor eljövök ide, akkor fix, hogy ez lesz a törzshelyem. Mondjuk így sosem lesznek amolyan barát féleségeim, nem igaz? Mintha bárkinek is kellene... Rachelön kívül úgysem tudok már senkiben sem megbízni. Itt amúgy is mindenki olyan sunyi fejet vág, ha meglát engem valahol egyedül (mert kivel lennék?). Múltkor is a könyvtárba indultam és összefutottam Celestetel. Olyan fejet vágott a lányka, minthogyha azt látta volna, hogy tele van tömve az összes zsebem döglött patkányokkal, holott csak kettő darab könyv volt nálam. Szóval úgy istenigazából nem tudom mi bajuk van. Vagy nekem is sunyi fejem lenne? És akkor csak viszonozzák ezt...? Szépen is állunk, mit ne mondjak.
De most nem is akarok ezzel foglalkozni, mivel végre nyugalomban olvashatok könyvet, habár amúgy sem lenne túl sok kedvem ezzel foglalkozni. Túlzás lenne azt mondani, hogy nem érdekel?
Lassan lépteket hallok a folyosóról, majd az ajtó nyikorogva ki is nyílik, s mint kiderül a felbukkanó fejből, hogy nem a huzat nyitotta ki a nyílászárót. Pár tized másodpercig némán bámulok, majd halkan megállapítom magamban, hogy csak Iason az.
- 'Estét! - viszonozom a köszönését, ahogy becsukom a könyvet, a mutatóujjam gondosan benne hagyva, hogy tudjam hol tartottam, melyik oldalnál. A borítón egy hatalmas, méltóságteljes sárkány terpeszkedik. A színek és az állat ábrázolása elég komor hangulatot áraszt magából és ezen a cím elhelyezése, a színe és a stílusa sem segít. A címe: Sárkánytűz. Elég fura amúgy így könyvet olvasni, hogy ismerjük az elnevezett szörnyet, tanulunk róla, talán már élőben is láttuk, valaki meg könyvet ír róla, minden konkrétabb tudás nélkül. Mindenfélét kitalál a sárkánnyal kapcsolatban, én meg próbálom élvezni, hiszen ez tényleg egy jó regény, csak így, hogy megvannak a pontosabb ismereteim a lénnyel kapcsolatban, csak azt tudom látni, hogy ez mekkora baromság.
- Dehogy. - mondom neki, majd kicsit tanácstalanul körbenézek. - Öh, foglalj helyet? - mondom neki, habár ez így inkább kérdésnek hangzott mivel mint már megszemléltem ezt a helyet nincs itt semmi. Leülhet a földre, vagy néhány poros, letakart ládára és dobozra. Habár ahogy én azokat elnézem inkább a padlóra ülnék az ő helyében. De majd ő eldönti.
- Mi járatban errefelé, Iason? - kérdezem tőle érdeklődve és kissé szomorkásan veszem észre, hogy lassan mintha én is kezdeném átvenni a többiek gyanakodó hangnemét és szokásait. Mert végül is mit keresne valaki egy ilyen üres és elhagyatott helyen? Állj le, Drew! Minek kell már neked is ilyennek lenned? Jó persze, hozd fel mentségedül a gettót!
Enyhén megrázom a fejem, hogy visszahozzam magam, majd megpróbálok halványan a fiúra mosolyogni, ami így megint elég sunyin és gonoszul nézhet ki. Mondjuk ha én mosolygok az vagy perverzül vagy gonoszul néz ki. Szóval azt hiszem ezt most inkább mellőzzük...


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 10:58 pm

Magányos torony Uafpjkjvs1aul6qj71f
Drew and Iason

Hogy ki volt most a legboldogabb? Természetesen én, mert nem egy elzüllött Mardekáros haverommal hozott össze a sors. Hanem egy Hugrabugossal. A Hugrabugosokat szerencsére nem utálom, hiszen ott van Susan is, akivel rettentően sokat szórakozok. Aki nem ismer elégé jól az azt mondaná, hogy vele járok és ne hazudjak senki szemébe. Persze ez ostobaság, én mindenkinek szeretek a bátyja lenni, az öcse már kevésbé, mert én túl csintalan vagyok, még egy öcsihez képest is. Akik szeretnek, felnéznek rám valamilyen szinten nem akarnak megváltoztatni, mert elfogadják azt a valakit amilyen én vagyok. Drewt még nem ismertem elégé, ha valaki megkérdezte volna mit gondolok róla nem tudtam volna mit válaszolni. Maximum a nem tartom az ellenségemnek kategóriába foglal helyet. Általában nincsenek rossz előítéleteim, csak akkor ha megbizonyosodok róla az illető tényleg nem a barátaim közé való. Bevallom sokszor már én sem tudom ki barát és ki ellenség, mindegyik egyforma, ha különbséget kéne keresnem köztük akkor a házukat nézném. Bár nem tagadom Griffendélessel is vagyok rosszban és Mardekárossal is vagyok jóban. Szóval azt hiszem első benyomás számít, csak vigyázni kell vele, hogyan értékeljük mi azt a fejünkben. Mert mi van ha megváltozik az illető és egy percig sem olyan amilyennek mi hisszük őt? Gondolom éppen ezért nem kell képzelődnünk a másik személlyel kapcsolatba, mert mi van ha csalódás ér bennünket? Leginkább jó csalódás, mert kiábrándulni valakiből nem igazán szeretek. Tapasztalatból beszélek, mert már volt alkalmam kiismerni másokat és rájönni mekkora egy ostoba az illető, hogy inkább szép szót használjak ne pedig valami mást. Ami általában megnyugtat az az, hogy nem vagyok útban, nem zavarok és a jelenlétem senki szemét se szúrja. Ez általában megkönnyebbülést okoz, mert tudom nem vagyok útban Ha meg nem vagyok útban az azt jelenti, hogy szívesen látnak vagy sem. Egy Hugrabugosból nem tudnám kinézni, hogy hazudik, de ez nem jelent semmit, lehet tud csak nem látszik rajta. Például rajtam se, szóval nincs min csodálkoznom.
- Kösz, megállok a két lábamon. – lehet ha egyedül lennék már nem mondanék semmit csak egyből leülnék a földre és elkezdeném rágcsálni a gumicukrokat, de nem voltam egyedül. Társaságban meg mindig viselkednem kell, legyen az bárki. Ha egymagam vagyok akkor bezzeg képes vagyok rendetlenkedni, szétszórt lenni, nem figyelni a részletekre, most azonban mégis ellent kellett mondanom a szokásaimnak. Bár abban a rendetlenkedős kedvemben sem voltam, szóval megértem önmagam miért van most olyan ’szent’ hangulatom.
- Kivételesen csak erre jártam. Plusz el kellet bújnom valahová a húgom elől és ... – nem mondtam ki Bri nevét, Drew úgysem értené meg, ha mégis akkor elkezdene fantáziálgatni. Hogy ,, Igen Iason? Te Brittany elől menekülsz? Akarod, hogy megmondjam Devonának?” Bár az is lehet nem mondana semmit, minimum nevetne egyet vagy nem tudom. Belőle nem tudok kinézni olyan sok dolgot, mivel már mondtam nem ismerem tökéletesen.
- Van nálam gumicukor kérsz? – a zsebembe nyúltam, elővettem az első tasakot, megbontottam, a válasza szinte már nem is érdekelt, egyből közelebb léptem hozzá és felé nyújtottam, hogy vegyen belőle ha akar. Az biztos, én szeretem a gumicukrot, sőt van egy olyan érzésem, hogy öregkoromba is szeretni fogom. Ámbár azt tudom, az unokáimtól nem csórnám el, hanem inkább elsétálnék a legközelebbi boltba és vennék magamnak.
- Gondolom te olvasni jöttél ide. Ugye?


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 11:39 pm



Iason & Drew


Én igazából elég béketűrő személyiség vagyok, nem szeretek veszekedni, a sodromból is nehezen lehet kihozni. De ha egyszer valakinek sikerül, akkor nekiugrom az biztos. Hát igen, a legtöbb idejáró személlyel ellentétben én nem pálcát rántok, hanem az öklömet emelem fel. A gettóban ugyanis a bandák nem pálcával hadonásznak egymás felé, hanem inkább késsel vagy pisztollyal, már ha használnak ilyen segédeszközt. Mondjuk ilyen, hogy elveszteném az önuralmam itt 6 év alatt talán csak egyszer, kétszer fordult elő, de már azokat is elfelejtettem. Se ellenségeim, se csatlósaim nincsenek, teszek az egészre. Ott van nekem Rachel barátnak, ő legalább ismer, habár nem bánnám, hogyha egy kicsit több lenne köztünk mint barátság. De nem nem, nem fogom megint ezen rágni magam. Azt a csajt kapom meg, amelyiket csak akarom, még a prostik is ingyen dőlnek be nekem az ágyba, nehogy már pont Rachen akadjak fenn.
Éppen a könyvem olvasom, mikor kinyílik az ajtó, és Iason bukkan fel mögötte.
Némán bólintottam neki, de én nem álltam fel, ennyire azért nem érzem kényelmetlenül magam a szituációban. Egy valaki kedvéért nem fogok csak úgy felpattanni, olyan jól leültem ide. Meg gondolom nem marad sokáig, ha meg igen, akkor majd úgyis elfárad és leül. Legalábbis gondolom, olyan félelmetes csak nem lehetek, hogy nem ül le mellém.
- És? - kérdezek vissza, mivel nem fejezte be a mondatát.
- Csak nem bújócskáztok? - kérdezem tőle gúnyos hangnemben, ami egyáltalán nem ellenséges, hiszen nem is annak szántam. Csak egy sima kérdésnek, holott kétlem, hogy Iason éppen a húgával játszana, pont Roxfortban bújócskát. Tudom én mi lehet a gond. Mondjuk nekem nincsen testvérem. De ott van nekem helyette Tommy, ő is pont ugyanolyan, mint egy idegesítő kisöccs.
Majd Iason gumicukorral kínál. Eszembe jut róla a csoki, amit Tommy adott még a 9 és 3/4-es vágányon, amit később Rosienak adtam a hatalmas csoki-hiány pánikban. Nem nagyon szeretem az édességeket, így most is elutasítom.
- Nem kérek, köszi. - hogy nyomatékosítsam a szavaimat még a kezem is elutasítóan elhúzom az adag gumicukor előtt. Mondjuk kicsit meglepett, hogy Iason itt eszik gumicukrot, de ha jobban megnézem tényleg olyan bohókásnak tűnik, akiről nem jön le hülyén, ha édességet eszik. Nem úgy mint rólam. Nem is szeretem annyira, persze megeszem, de ha van más vagy nem kötelező akkor inkább kihagyom. Meg hát nem is tudom, hogy nézett volna ki, ha a gettóban, éppen egy bandaháború kellős közepén álltam volna neki cukorkát szopogatni. Kétlem, hogy jól jöttem volna ki belőle. Mondjuk nekem ott aztán volt tekintélyem, nem hiszem, hogy pont egy gumicukron akadtak volna fent a többiek.
Pár pillanatig a könyvem borítóját szemlélem, majd felnézek Iasonra, ahogy felteszi a hülye kérdést.
- Nem. Igazából van itt elrejtve egy griff csordám. A könyv csak álca. - nézek rá komoly tekintettel, majd egy halványabb mosoly ül ki az ajkaimra, amit mások megint csak gonosznak mondanának. - Hülye kérdésre hülye válasz. - mondom kedvesen a fiúnak, ahogy felé nyújtom a regényt, mivel úgy láttam, mikor bejött eléggé nyújtogatta felé a nyakát. Gondolom érdekli, ha nem is nagyon, legalább egy kicsit olyannyira, hogy a címét elolvassa és megnézze a borítót. A hátoldalon a tartalmat már el sem kell olvasnia.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 12:17 am

Magányos torony Uafpjkjvs1aul6qj71f
Drew and Iason

Sosem jöttem ki jól a húgommal, ezért természetes ha nem foglalkozok vele és inkább elbújok valahová, minthogy őt lássam és a nyavalygó hangját halljam. Bezzeg Bri, vele semmi bajom sincs, de jobb szeretném távol tartani magam tőle. Mindkettőnknek így lesz a legjobb, bár valamiért mégsem tudnám kibírni, hogy ne nézzek rá és ne mosolyogjak egyenesen az arcába. Mindig magamnak keresem a bajt, de ugyanúgy ki is tudom húzni magam belőle ha arról van szó csak megfelelő módszer és jó pofi kell az egészhez. Nekem néha mindegyik megvan, csak túlontúl lusta vagyok ahhoz, hogy teljes mértékben, mindent beleadva használjam ezt a ’különleges’ adományt Drewra néztem, majd vissza a gumicukromra.
- Mi és? Keresnem kellett egy helyet ahol nem talál rám és nem kezd el nyavalyogni Neked fogalmad sincs arról mi rejtőzik az ő kicsike szívében ,, Anya Iason ilyen gonosz, ezt nem adja ide nekem, elvette az étvágyam, nem normális, kérek egy másik testvért.” Plusz ehhez hasonló ostobaságok hagyják el a száját. Te kibírnád mellette? – költői kérdésnek szántam, az én húgomat egyedül csak Jeremiah tudja elviselni, vele kitűnően megvan, velem ellentétben ő még szereti is, sokkal, de sokkal őszintébben mint én. Röhögni kezdtem, ami nem igazán lepett meg, vicces volt a kérdés amire válaszolnom kellet.
- Nem bújócskázunk, de nekem akkor is muszáj volt elrejtőzni előle. Ilyen helyre meg ő bizonyára sosem tévedne be. – körbe néztem, igen ide sosem jönne be, utálja a poros dolgokat. Persze porallergiája nincsen, csak nem rajong a rendetlen helyiségekért. Tisztaságmániás, sokszor még pont ezért veszekszik velem. Ne hagyjam szanaszét a holmijaimat, mert ő nem fog takarítani utánam, tegyem vissza a tányért, poharat a helyére, meg ilyen és ehhez hasonló nyavalyákkal nyúzza a fejem.
Nem szeretem, de szerintem egy az egybe az elé a lökött elé állnék aki próbálkozni merészelne nála. Lehet elijeszteném az illetőt a húgomtól attól, hogy elmondom milyen hisztis egy személyiség és vele nem érdemes foglalkozni. Persze érdemes, csak amíg itt vagyok, addig csak azokat a tetteket fogom elnézni amivel őt piszkálják. Szerintem pont ezért bírom Hayley fiútestvérét is. A húgommal egy évfolyamba jár és mókás ahogy valaki piszkálja őt, helyettem idegesíti fel meg ilyenek.
Röhögve könyveltem el, hogy Drewnak van humorérzéke, csak eddig nekem nem volt alkalmam felfedezni. Ez azt hiszem érthető, hatodik évfolyamos én meg kitűnően örülök annak, ha legalább a hetedik évfolyamosokkal kijövök A Hollóhátas társaim közül azok akikkel jól kijövök előszeretettel borzolják össze a hajam, szerint ők azok akik egy kisfiút látnak bennem ,nem pedig a megmentő bátyt aki mindig is lenni szeretnék. Természetesen kezdetben nem örülök neki, de veszem a lapot és elkezdek nevetni. A nevetés azt hiszem mindenre gyógyír, például anyát a mosolyommal vettem le a lábáról még kis koromba. Rosszat csináltam, de legalább nem kaptam érte büntetést az akkori hízelgős pofim miatt. Érdeklődve figyeltem a felém mutatott könyvet, de nem vettem ki Drew kezéből. Az én kedvencem teljesen más műfaj volt.
- Biztosan érdekes könyv lehet. – jegyeztem meg, bár a címe alapján nem lett volna gusztusom elolvasni, már csak azért is nem, mert nem rajongom a sárkányokért. Nálam Rabynnál leáll az állatkedvelés és nem töröm magam azon, hogy sárkányokat kezdjek el szeretni, én kitűnően megelégszem a hollómmal, annál több szerintem nem is kell.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2012 10:34 am



Iason & Drew


Attól függetlenül, hogy nem szeretek verekedni elég sokszor kerültem balhéba nem is olyan régen. Életem elég gáz időszaka volt, de mégis ennek köszönhetem, hogy meg tudom magam védeni muglik ellen. Habár a pálcám is elég lenne erre, nem karom felfedni magam előttük ilyen téren. Meg azért nem kis tekintélyt szereztem magamnak a gettóban. Habár tiszteltek, egyáltalán nem élveztem az ott töltött éveket, és azt hiszem ez nem meglepő. Persze az alantasabbak és ott végülis mindenki gazdagságra vagy, sok pénzre, persze ezek előtt még arra, hogy egyáltalán legyen pénze kajára vagy mondjuk a számlákat ki tudja fizetni. De azon kívül még végtelen gazdagságra egy nagy villára stb. A górék azok, akik talán élvezik, hogy ott élnek, hiszen mindenki alattuk áll, neki engedelmeskednek meg minden. Szóval lehet, hogy nekem is élveznem kellett volna azt ami ott van, de valahogy... Hát nekem nem jött be. Erőszak és vér és értelmetlen bandaháborúk... Soroljam még? Ezek után már végképp a nyugalomra hajtok. A többiek meg csodálkoznak, hogy nem ismerkedem annyira meg nem járok bulizni stb. Örülök, hogy végre nem úgy fekszem le éjjelenként, hogy bármikor felébredhetek lövöldözésre vagy valami.
Mikor Iason a húgáról kezdett beszélni, csak halványan elmosolyodom.
- Hány éves? - kérdezem tőle, kitérve a válaszadás alól, noha feltételezem, hogy a kérdés csak költői volt. És jobbnak látom inkább tényleg nem válaszolni rá, hiszen engem tényleg nehezen lehet kihozni a sodromból. És ezt inkább nem kötném Iason orrára, nem hiszem, hogy jobb kedve lenne tőle.
Én is elmosolyodom, ahogy észreveszem, hogy a srác felnevet. Ennek igazából örültem, mert legalább valami igazolta, hogy nem vagyok még olyan fanyar öregúr, akik a kertvárosok verandáján szoktak ücsörögni és mindent fitymálni szoktak. komolya vagyok az igaz, de nem ilyen mogorva. Meg mondjuk az olvasmányaim sem éppen a legjobb hangulatúak, de hát.. Nem vagyok morcos öregúr! Nekem nem is kell még viagra! Ezt sok lány bizonyíthatja, kérdezzen meg bárki csak egyet! Megmondja, hogy tökéletes vagyok!
Majd a könyvemre kerül a szó, amit én csak egy elegáns mozdulattal Iason felé tartok. De a srác nem veszi el, viszont így is tesz rá egy megjegyzést.
- Hát ez nem volt túl meggyőző. - mondom neki, noha nem is várom el tőle, hogy tetsszen neki. A mai világban már az is csoda, ha valaki szeret, vagy egyáltalán hajlandó az olvasásra. Az ember így már egyszerűen nem várhatja el, hogy valaki másnak tetsszen egy ilyen komoly hangvételű könyv. A Szunnyadó Tűznél már csak az Interjú a vámpírral komolyabb, de az már tényleg durván. Nem ajánlom azoknak, akik frissen szeretnének belerázódni az olvasás élvezetébe. Kezdjenek valami lazábbal, ne ilyennel, mert ezek olyan könyvek, hogy oda kell figyelni, máshogy nem lehet ezeket olvasni. Úgyhogy drukkolok minden frissen kezdő olvasónak, azt mondom, olvassanak Chaos Walking trilógiát.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 4:42 am

Magányos torony Uafpjkjvs1aul6qj71f
Drew and Iason

Megnyugodtam amikor Drew rákérdezett hány éves a húgom. Szóval nem ismeri? Huh ezek szerint bármilyen hazugságot mondhatok neki róla? Széles mosolyra jelent meg az arcomon, nem mintha eddig nem azt tettem volna, de ez sokkal másabb volt. Talán kissé gonoszabb, mondhatni ez volt az álszent mosolyom, mert ugyebár én kitűnő mosoly lehetőségekkel rendelkezem és olyan sok van, hogy egy élet sem elég ahhoz, hogy valaki mindent megtudja ismerni az arcomon.
- Csak 15 éves, de kikészít Néha olyan érzésem van mintha elevenen meg akarna égetni amiért nem azt teszem amit ő akar. De ezt hagyjuk, utálok róla beszélni. – ez enyhe kifejezés volt a részemről, én egyszerűen gyűlölök róla beszélni és a köztünk lévő cseppet sem békés kapcsolatról. Folyton macska egér szerepet játszunk, de hogy ki az egér és ki a macska az általában változó. Van amikor szó szerint ő kezdi a veszekedést, ha utoléri valamilyen furcsa roham, amit eleve nem értek meg. Mi baja neki a szokásaimmal? Na ez igazán jó kérdés!
- Nem vagyok sárkány párti. – vallom be az igazat Drewnak. Most mit szépítsek rajta? Én sosem csodáltam azokat a tüzet okádó bestiákat. Én a sokkal kisebb és barátságosabb állatokat szerettem, mint például Jeremiah házi kedvencét, azt a hűséges kiskutyát, aki szépen össze rágta egyszer Sarah cipőjét. Na igen, az volt az egyetlen dolog amit kutyaéletében jól tett. Természetesen sem akkor sem most nem sajnálom azt amit az a kis jószág tett. Csak hát ott volt akkor is Sarah pálcája, egy lengetés után már jobb volt a cipője mint újkorában. Természetesen nem voltam letörve miatta vagy ilyesmi, az a néhány perc nevetés nekem pont elég volt. Igaz amiatt nekem kellett elmosogatnom, de hát nem vagyok finnyás, valakinek muszáj elmosogatni. Csak használhattam volna a pálcámat, anya kijelentette, hogy amíg el nem végzem a rám mért büntetést addig nem kapom vissza a hőn imádott pálcámat.
- Ettől eltekintve nem szólók bele abba, hogy mit olvasol. Ha te szereted azt amit olvasol akkor nekem ezen kívül semmi közöm a dologhoz. – egy pillanatra elgondolkodtam, majd Drewt figyelve eszegetni kezdtem a gumicukromat.
- Más műfajt olvasok, mint te ennyi az egész. Az egyik kedvencem a Harcikutya, de nyugi semmi köze sincs a kutyákhoz. Tudod ez is, akárcsak a te könyvednek a címe ööö metaforikus. – próbáltam egy kicsikét okoskodni és valami normálisat mondani neki, amiből még talán tanulhat is. Bár a tudásában nem kételkedem, biztosan meg van az esze és nem egy lökött Hugrabugosról van szó.
- Ha akarod egyszer majd kölcsön adhatom a könyvet, nem hosszú alig 200 valahány lapos, szóval nem lesz sok dolgod vele. Bár ha nem akarod elolvasni az sem baj. – igen, ki sem nézném belőle, hogy egy hős fantasyt kezdjen el olvasni, aminek semmi köze sincs a mi világunkhoz.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Magányos torony   Magányos torony Icon_minitime



Vissza az elejére Go down
 

Magányos torony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: Befejezett, lezárt játékok-