KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

Audrey & Hestia - Három Seprű Empty


 

 Audrey & Hestia - Három Seprű

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Audrey & Hestia - Három Seprű   Audrey & Hestia - Három Seprű Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am




Audrey & Hestia



Békés ember vagyok. Máskor. De a múlt hónapban történtek, a medálos ügy és a mai fejlemények minden nyugalmamat szertefoszlatták, a kedves kis Hestiának már nyoma sincs, mikor sorra tarolom le a velem szembejövő varázslókat. Nem érdekel, hogy igazságtalan, jelenleg csak Reára nem vagyok dühös, ugyanis ő az egyetlen, akinek a társaságában jelenleg tiszta fejjel tudok (majd) gondolkozni. Sajnos annyi időre sem áll meg a világ, hogy kellően kitombolhassam magam - egyik szerencsétlenség után jön a másik. Na, nézzük a jó oldalát: kifelé jövet nekimentem Fricsnek, az a fej pedig mindent megért.
Magamban elmosolyodok és épp bekanyarodnék a sarkon, mikor megpillantok egy csapat Hollóhátast valamelyik üzlet előtt. Természetesen közöttük álldogál a srác is, aki mostanság arra se veszi a fáradtságot, hogy megtartsa magának a baromságait. Fogalma sincs róla, milyen szerencsétlen helyzetbe sodorta magát. Pff. Szívesen odamennék hozzá és tájékoztatnám róla, Holló létére mekkora idióta, viszont nem az én stílusom lelőni a meglepetéseket.
Egy kecses csuklómozdulattal megigazítom a kabátom alját, majd kifejezéstelen arccal elsétálok mellettük, és további pár méter megtétele után benyitok a Három Seprűbe. Közel tíz perccel érkeztem hamarabb, így csak futólag nézek körbe Audreyt keresve - meg sem lepődök, mikor nem találom. Valószínűleg pontosan fog érkezni. Addig is kérek magamnak egy forrócsokit és előszedek a táskámból egy bájitaltan könyvet, amíg a társaságom fel nem tűnik. Talán a szerencsehozó főzetet kipróbálhatnám, mielőtt az eddigieknél is rosszabb következik.
- Rea - biccentek, mikor helyet foglal. - Mit szólsz a „nap híréhez”?
Gúnyos félmosollyal az arcomon felpillantok rá, és amíg kifejti a véleményét - mert gondolom ezt teszi -, visszasüllyesztem a táskámba az eddig olvasott könyvet és újra a kezembe fogom a bögrémet. Remélhetőleg ő is arra jut, mint én: túl kecsegtető a helyzet ahhoz, hogy ne toroljuk meg a többi lány nevében is. Főképp, mert lehetséges, hogy a Mardekárosok lesznek a következőek. Márpedig velem nem szórakozhat senki.

| words: 305 | note: nem a legjobb a minőség, de remélem, megteszi (: |





Vissza az elejére Go down
 

Audrey & Hestia - Három Seprű

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Három Seprű
» Hannah & Hestia - Fúriafűz
» Cole & Hestia - Hálókörlet
» Hayley & Hestia - a Roxfort ostroma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: Befejezett, lezárt játékok-