KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
Szárnyas Vadkan Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
Szárnyas Vadkan Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
Szárnyas Vadkan Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
Szárnyas Vadkan Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
Szárnyas Vadkan Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
Szárnyas Vadkan Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
Szárnyas Vadkan Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
Szárnyas Vadkan Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
Szárnyas Vadkan Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
Szárnyas Vadkan Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

Szárnyas Vadkan EmptySzárnyas Vadkan EmptySzárnyas Vadkan EmptySzárnyas Vadkan Empty


 

 Szárnyas Vadkan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 8:52 am

***


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 3:29 am

~Ms Dumbledore~


Hosszú és bizony elég kimerítő nap után tértem be a Szárnyas Vadkanba. Azt reméltem, talán egy-két pohár Lángnyelv Whisky felhajtása majd megkönnyíti, hogy elfelejtsem azt a másfél órányi tömény bájolgást a mágiaügyi miniszterrel. Shacklebolttal voltaképp semmi bajom, de ez még nem azt jelenti, hogy szívesen teázom Szent Potter egyik őrangyalával a sok közül. Ám, szerencsére a megpróbáltatásaim bizony idő után véget értek, így betérhettem a kis fogadóba.
Amikor benyitottam, csalódottan vettem észre, hogy már közel sem olyan kihalt ez a kocsma, mint régebben volt. Most griffendélesek özönlik el a helyet, Merlin tudja, miért nem fordultam az ajtóból vissza, és rohantam egyenesen a pincém hűvös magányába. Így utólag, határozottan jobb döntésnek tűnik, akkor mégis kiszúrtam egy hetedéves, griffendéles gyöngyszemet, és az irányt az asztala felé vettem. Persze, csak miután Aberfothnak leadtam a rendelést.
- Nahát, Ms Dumbledore - szólítottam meg a diákomat. - Csak nem egyedül iszogat ezen a szép délutánon? - kérdeztem maró gúnnyal a hangomban. Azt persze tudtam, hogy egy bizonyos fokot nem léphetek át, még mindig rokona a tulaj... - Engedje meg, hogy csatlakozzak - kértem megjátszott kedvességgel, miközben a kezem már a szék támláját markolta.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 4:08 am


Piton & Aletta

Néha engem is megvisel a vonatozás, nemhogy még a szerencsétlen elsősöket. Végignézve rajtuk voltak, akik nagy örömmel ugráltak le a vonatról, annak tudatában, hogy nemsokára megérkezünk, de voltak, akik csak próbáltak letámolyogni és egyáltalán szétnézni, hogy egyáltalán hol is vagyunk most? A válasz egyszerű volt: Roxmortsban. Imádtam ez a kis falut, imádtam a kirándulásokat és mindent, ami ide kapcsolódott. Ezért is örültem, amikor végre el lehetett hagyni a kabinokat, valamint magát a vonatot is és szabad foglalkozás címszó alatt mindenki mehetett, amerre látott, amíg el nem indultunk a Roxfortba. Én már tudtam hová megyek, nem is kellett gondolkoznom.
Mehettem volna a Három Seprűbe, hiszen a diákok többsége ott szokta elfogyasztani a vajsörét, de hogy nézett volna ki, ha nem látogatom meg Aberforth-ot? Ha lesz időm, később beülök a Három Seprűbe is, de első utam ide vezetett.
Oké, hogy Aberforthot szinte antiszociálisnak titulálták, de én őt is bírom. Persze vele nincs olyan kapcsolatom, mint Albus-szal volt, de elvagyunk. Ő is kezdetekről tudott arról, hogy létezem, de csak harmadikos koromban találkoztam vele először, amikor az első kirándulásunkat tettük ide. Azóta mindig betérek hozzá, ha más nem, csak üdvözölni.
Kikértem a vajsörömet és pár percig beszélgettem vele, de nem nagyon akartam feltartani a munkában. Többen voltak itt, mint az elmúlt években, egy-két diák is, úgyhogy Aberforth-nak volt dolga bőven, ezért ültem át egy üres asztalhoz. Nem kellett volna.
Kedvenc tanárom és igazgatóm (mire nem jó az irónia?), Perselus Piton lépett be az ajtón, arcán szinte tükröződött, hogy is érzi magát. Sokszor gondolkoztam már rajta, hogy ez az életunt kifejezés vajon már az arcára sült vagy csak nem tud máshogyan nézni? Nem az én problémám volt, de az tény, hogy ez kissé visszataszítóvá tette őt.
- Piton professzor. - Aprót biccentettem, elvégre nem vagyok neveletlen. Hangjából csak úgy áradt a gúny, de tőle ez már megszokott volt, szinte fel sem vettem. Na jó, azért zavart egy kicsit. - Nyugodtan, üljön csak le. - Még el is mosolyodtam, persze nem az igazi, természetes mosolyommal, sokkal inkább volt ez kissé erőltetett. ám hát ő is tudta, hogy nem a szívem csücske, sőt… de mégiscsak a tanárom volt és az igazgató. Amit én személy szerint még mindig nem szoktam meg. - Ritka alkalmak egyike, hogy a Roxfort falain kívül lehet látni magát. Jó tudni, hogy önnek is szüksége van néha levegőre. - Lehet, hogy ez kissé neveletlenre sikeredett és elhamarkodottan csúsztak ki a szavak a számon, de annyira nem érdekelt. Maximum a suliban szívat majd egy kicsit. Eddig is túléltem, most is túl fogom.


(A Roxfort igazgatójának ;; EZ van rajtam és EZT hallgattam)


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Szárnyas Vadkan   Szárnyas Vadkan Icon_minitime



Vissza az elejére Go down
 

Szárnyas Vadkan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Del & Cole & Luna ~ szárnyas vadkan
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: Befejezett, lezárt játékok-