KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Empty


 

 Anne & Lory az elválás - A múlt sebei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Anne & Lory az elválás - A múlt sebei   Anne & Lory az elválás - A múlt sebei Icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 10:45 am

Anne & Mallory


Family faces are magic mirrors. Looking at people who belong to us, we see the past, present, and future.


- Hm, ez nagyon finom.
Vigyorodom el, ahogy ismét belemártom az ujjaimat a habba. Anya elmosolyodik, majd elkezdi kiszedni, majd kis adagokba rakni a habcsókot.
- Azért jó lenne, ha maradna amit a sütőbe is be tudunk tenni.
Mondja, mire én vágyakozva pillantok az édességre. Már alig várom, hogy kész legyen.
- Mal, idehoznád a szamócát?
Kér meg, mire én szorgoskodva pörögve-forogva odaszállok a hűtőhöz, kiveszem belőle a gyümölcsöt és visszacsoszogok anyához.
- Itt van.
Mondom és nem engedve el a tálat várom, hogy mikor léphetek színre velük. Pár pillanat múlva anya leteszi a tálat és a kanalat.
- Na, szórd szépen szét őket.
Mondja, mire én el is kezdek szorgoskodni ő pedig előveszi az olvasztott csokit. Megvárja, míg szétszórom az összes epret és akkor óvatosan rájuk csorgatja a fincsi csokimázat.
- Már csorog a nyálam.
Bukik ki belőlem, aminek az lesz a következménye, hogy anya kupán vág a csokis kanállal.
- Hé!
Tiltakozom, de mosolyom jelzi, hogy nem sértődtem meg.
- Ha szeretnéd, kinyalhatod a tálakat.
Jegyzi meg és azonnal nekik esek. Könyékig benne járok a tálakban. Először kezdtem a csókossal, majd a csokissal. A vége az lett, hogy mázas lett mág a fejem búbja is, legalábbis a sütőben úgy láttam. Azonban, ahogy jobban megfigyelem a sütőt, meglátom benne a habocskákat. Észre se vettem, mikor rakta be anya. Na mindegy. Hamarosan kész lesz és pillanatok alatt el fogjuk pusztítani.
- Micsoda kis szörnyeteg lett belőled.
Cukkol anya és pedig felfújom magam, mire még nagyobb mosoly lesz a jutalmam. Veszélyes fény csillan meg a szememben, amit anya azonnal meg is ért és már menekül is. Elindul és körbe-körbe kergetem a pult körül. Megállok az ablak előtt, anya pedig velem szemben. Azonban én nem adom fel.
- Várj, várj, várj! - szólok hirtelen anyának, aki ismét el akarna menekülni előlem.
- Anyaa!
Szólok neki ismét. Ő átszalad a pult túloldalára és vigyorogva tekint rám.
- Mal, Mal, Mal! Azokkal a kezekkel ne gyere a közelembe.
Szól rám, intőn, de ugyanakkor szinte nevetve. Bosszúsan tekintek a közöttünk húzódó pultra és elfelejtve, milyenek a kezeim megfogom felük a hajamat. Anyából ekkor kipukkad a nevetés én pedig csupán nézek rá, hogy mi a csuda lehet ilyen nevetséges és ahogy egyre jobban markolászom a vörös fürtyjeimet, hirtele leesik. Elakad a lélegzetem és lenézek a ragacsos kezeimre. Ezt nem hiszem el, nem.
- Na várj csak, neked is kapnod kell belőle.
Ravaszul rávigyorgok, de ő szinte észre se veszi mire készülök, hisz kétrét görnyed a nevetéstől. Így aztán ezt kihasználva felkapaszkodok a pultra és átmászom rajta anyához. Mikorra felfogja, hol is vagyok én, akkorra már késő. Rámászom és ledöntöm a földre. Mindketten nagyot esünk, de csak nevetünk, nem érdekel egyikünket sem, hogy össze-vissza törtük magunkat. Beletúrok hajába ujjaimmal, amitől fehér csíkok jelennek meg benne és összeragadnak, mintha túl sok lakkot tett volna fel. Rákacagok, ahogy rajta fekszek, ő pedig alattam mosolyog. Ekkor azonban egy kéz érinti meg a karomat és ahogy ránézek, meglátom Mortiát.
- Mi van, te is kérsz?
Kérdezem tőle és azonnal odahúzom magunkoz és megcsikizem. Ő felnevet, de hirtelen abba is hagyja, majd megrázza a vállamat és valamit meredően néz maga előtt. Még mindig vigyorogva felnézek.
- Lányok...nem arról volt szó, hogy még ma elkészül valami finomság. Ehhez képest a földön fetrengtek és micsoda mocskot csináltatok...
Hüledezik apa, majd felkapja Mortiát, anyát felsegíti.
- Vidd el megfürödni. Anne!
Kiált fel, majd odasétál a sütőhöz és belenéz, aztán pedig kisétál a konyhából. Összetörve, szomorúan felállok és magamban megjegyzem, hogy apa ismét elrontott egy újabb estét. Felsóhajtok, nekidőlök a sütő meletti falnak.


Vissza az elejére Go down
 

Anne & Lory az elválás - A múlt sebei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A múlt és jelen csapatai
» Anne&Gavin 1992.
» Egy folyosón • Gavin & Anne (1992.)
» (18+) Devona és Pascal in the forest - a múlt történései...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: Befejezett, lezárt játékok-