KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

destiny × cordelia - don't nice to meet you Emptydestiny × cordelia - don't nice to meet you Empty


 

 destiny × cordelia - don't nice to meet you

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: destiny × cordelia - don't nice to meet you   destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 9:39 am




destiny + cordelia

589  WARRIOR  LESZ JOBB IS...: )
- King's Cross! - zöld lángok csapnak fel, ahogy az ajkaimat elhagyják a szavak, és hirtelen úgy érzem, mintha valaki kilyukasztotta volna a tüdőm. Az utazás alig egy másodpercig tart, én mégis mintha a színskála összes színét felfedezném az örvényben, amit éppen hogy csak megpillantok mikor megérzem a talpam alatt a szilárd talajt. Csak egy hajszálon múlik, hogy nem veszítem el az egyensúlyomat, és a két ládám se fordul kettőt az aszfalton. Lesöpröm a kabátomról a kormot, és kicsit megrázom a hajam, hogy ne nézzek ki úgy mint akit épp egy csőből húztak ki, majd a vágányokhoz indulok. Igaz, hogy így is korábban érkeztem mint szoktam, hiszen az elmúlt években már sokszor megkísértettem a sorsot, - ha nem számítjuk az elsőt, amikor persze anya majdnem egy órával hamarabb kihozott, nehogy lekéssük a vonatot, mert ugye vele megtörtént, nem is egyszer - de Tony tegnap üzent, hogy megtalálta Marlee-t a szekrényében bujkálva, és kihozza nekem reggel az állomásra, így ezzel együtt legalább el is búcsúzhat tőlem. Komolyan mondom az a kutya egyszerűen képtelen elhagyni a bátyám pihe puha kanapéját, így mikor tegnap megpróbáltam hazarángatni egyszerűen befutott a bútor mögé de úgy, hogy egyszerűen képtelen voltam őt elérni. Micsoda hálátlan dög. Pedig a legdrágább kutyakaját vesszük neki, erre!
Egy megpakolt kulival indulok el a 9 és 10 vágány felé, és a tömegben már meg is pillantok pár furcsa alakot, akikre akaratlanul is elmosolyodom. A kalitkába zárt baglyok, és a jól becsomagolt seprűk csak nekem tűnnek fel. Erről jut eszembe. Remélem a bátyám azt se felejti el, hogy a nyárra hozzá költöztettem a Nimbuszomat, és ha nem akarja, hogy átkokkal kergessem át a 9 és háromnegyedik vágányról, azt is magával hozza. Nincs kedvem megint egy hetet várnom, míg elküldi postával - főleg mivel olyan az emlékezete mint egy aranyhalé ha szívességekről van szó, így nagy a valószínűsége, hogy a válogatót is valamelyik ócska iskolai seprűvel kellene túlélnem, aminek a többsége így is alig használható állapotban élte túl a háborút.
Még mielőtt  átfutnék a falon figyelmesen körbepillantok, hogy nem figyel e senki, majd egy nagy lendülettel futni kezdek a beton felé. Minden egyes alkalommal elképzelem, hogy egyszerűen csak nekicsapódok, és mikor akadálytalanul érek át a másik felére mintha egy szikla zuhanna le a vállamról. Hülyeség persze, tudom... De mióta láttam anya csalódott tekintetét, ahogy a Hugrabug mintázatát varrja vissza a találomra, van bennem egy halvány félelem, hogyha az erősebb házakhoz nem voltam elég, talán egyszer a mágia is kiveszik belőlem. Ostobaság. Tisztába vagyok vele, de az ember nehezen tudja kiverni a fejéből a gyermekkori képzelt fóbiáit. Kellett Tonynak hatéves beetetnie, hogy a kerti törpék egyszer mind normális boszorkányok és varázslók voltak, csak az almás pitétől lassan mind összementek. Persze csak a részemet akarta, de azóta semmi gusztusom sincs már ahhoz az édességhez.
Az órámra pillantok. Fél óra múlva indul a vonat, és még mindig semmi, pedig már a tömeg is kezd egyre sűrűsödni, így muszáj odébb vonszolnom a cuccaim, hogy ne legyek útba. Az agyam persze folyamatosan kattog; a fiatalok között egy szőke fejet keresek, és azt a jellegzetes mosolyt, viszont a gondolataim egy részét még mindig az aggódás köti le. Mi lesz ha elkésik, és az iskolát túlélő két legfontosabb eszközöm nála marad?! Ha nincs nálam Marlee, nincs ki lenyugtasson, ha pedig nincs meg a saját seprűm, nem lesz elég önbizalmam a kviddicshez, és akkor akár már most is kijelenthetem, hogy a hatodik évem - ami a későn letett R.B.F. után kimondottan szórakoztatónak lett eltervezve - maga lesz a nagybetűs borzalom.
Akkor még tényleg sejtelmem se volt róla, hogy mennyire közel járok az igazsághoz.




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: destiny × cordelia - don't nice to meet you   destiny × cordelia - don't nice to meet you Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 4:49 am

destiny & cordelia


Már tegnap óta erőteljesen görcsben áll a gyomrom. Mire éppen úgy gondolnám, hogy megszoktam az új helyet, az új menetrendet, az új időjárást, az új családot, pont akkor ér véget a nyár. Az új iskola gondolata eddig is hatalmas árnyékot vetett a mindennapokra, de amíg megnyugtató távolságban volt a szeptember, és minden napra jutott valami elfoglaltság, addig igyekeztem nem túl sokat aggódni a tanévkezdéssel kapcsolatban. Amikor kénytelen voltam szembenézni azzal, hogy ideje bevásárolni az iskolához, akkor már vészesen megingott a lelki békém, a vonat utat megelőző napon pedig egyenest kocsonyává fagyott,  mintha soha nem is létezett volna. A kedélyállapotom egyik pillanatról a másikra változik. A teljes pánikot felváltja a bizonytalan optimizmus, aztán megint jön a jeges rémület, a klausztrofóbiához hasonlatos érzés, hogy nincs menekvés, az aggodalom, hogy mindenki utálni fog, és ők már hat éve ismerik egymást, és mindenkinek megvannak a maga barátai, jól ismerik a kastélyt, a tanárokat, a követelményeket, vagyis MINDENT, rám pedig senkinek semmi szüksége. Egy pillanatra aztán megint elhiszem, hogy minden rendben lesz – elvégre a Beauxbatonsban is számos barátom volt, nem igen tudok róla, hogy annyira sokan utáltak volna, nem voltak rosszak a jegyeim sem, és élveztem a szocializálódást igénylő programokat…és amikor már tényleg sikerülne némi lelket önteni magamba, eszembe jut Destiny.
Vajon a szülei azért választották neki ezt a nevet, mert tudták, hogy egyszer egy szép napon elérkezik majd az idő, amikor valakinek, nevesítve jelen esetben nekem, ő lesz a végzetem? Mert könnyen az lehet. Sokat kérdezősködtem róla Charlesnál, és egy idő után magától is mesélt róla, gondolom tisztán érzékelve a rettegésem, amit nem tartok egyáltalán alaptalannak. Az apja egy fedél alatt él velem, aki semmilyen úton-módon nem rokona, és elhagyta az édesanyját. Nem lepne meg, ha első mozdulata az lenne, hogy akkor most felmossa velem a padlót, de visszatérve a végzetemre…ha tényleg utálni fog, akkor akár el is áshatom magam azt hiszem az egész Hugrabug előtt. Igen, ismerem a roxforti házakat, a házirendet, és még a Roxfort történetén is átrágtam magam a nyár alatt, de nem érzem úgy, hogy ezek közül bármi is átsegítene az első találkozáson a mostohatestvéremmel. Azért az elég könnyedén érthető üzenet, ha valakivel idestova három hónap alatt nem találkoztál. És nem azért, mert meghívásnak vagy alkalomnak híján telt volna el a nyár…
Egy egészen kis megkönnyebbülést jelent csak, hogy Anthony felajánlotta, hogy kivisz, mondván nála maradt ez, meg az, amire a húgának szüksége lesz a tanév során. Talán nem kerül sor a Destinyvel való ismeretségem első öt percében a kivégzésemre, legalább lesz köztünk egy villámhárító, és legalább nem anya visz ki, amivel ugyan semmi gondom lenne, mert kicsit sem szégyellem, de…ha az ember új diák, attól tartok mindenképpen pletyka tárgya, és kicsit sem szeretném, ha ideje korán az anyámat tárgyalnák meg. Mi közük hozzá…? Persze a pletykákig elérve már megint görcsösen összerándulok, émelygéshez hasonlatos arckifejezésem lesz, és csak bámulom a kulin magam előtt tolt hatalmas ládát. Élmény lesz ezt cipelni, állítólag a roxfortosoknak maguknak kell felpakolniuk a csomagjukat a vonatra…milyen…eredeti.
- Úgy nézel ki, mint aki menten rókázni fog, pedig most erre, át a falon… - hallom valahonnan magam mellől a szavakat, melyeket igazán fel sem fogok, és a következő percben már át is navigálnak egy falon – amiről szintén korábban felvilágosítottak, ahogy a túloldalon pöfékelő Roxfort Expresszről is, de most valahogy semmin nem tudok meglepődni, és semmit nem tudok megcsodálni, mert hirtelen mérhetetlen honvágyam támad a Beauxbatons tágas, és nem utolsósorban sokkal inkább magánjellegű fogatai iránt…miért kellett nekem iskolát is váltanom? Miért?? - Ah, már látom Dest, gyere – Anthonynak muszáj valahogy a könyökömet megragadva arra irányítania, mint amerre tartunk, vagy ha rajtam múlna csukott szemmel, csapot-papot itt hagyva menekülnék. Pláne, amikor meglátom magunk előtt, immáron alig pár lépésnyire a lányt, akit eddig csak képen láttam, és aki olyan halálos nyugalommal várakozik, hogy egészen biztos vagyok benne – nem éppen engem szeretne látni, és talán az nem is tudatosult benne, hogy nem csak lakcímet cseréltem.


Vissza az elejére Go down
 

destiny × cordelia - don't nice to meet you

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» luna & cordelia - folyosók
» Ariel és Destiny kabinja
» Destiny x Nadine ~ Round 1.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: ♔ magic world ♔ :: London :: King's Cross-