KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
Találj rám Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
Találj rám Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
Találj rám Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
Találj rám Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
Találj rám Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
Találj rám Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
Találj rám Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
Találj rám Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
Találj rám Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
Találj rám Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

Találj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám EmptyTalálj rám Empty


 

 Találj rám

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásTárgy: Találj rám   Találj rám Icon_minitimePént. Jan. 31, 2014 1:01 am

Ott hever egy medál a szekrényeden. Ugye nem képzelted, hogy kerülgetni fogod?
Valami azt súgja, ne nyúlj hozzá, mégis vonzz. Muszáj megérintened.
Rántást érzel, a képek pedig összemosódnak. Mikor végre magadhoz térsz, minden vizenyős - mintha egy óceán legmélyén lépkednél úszószemüveggel a fejeden, tökéletesen meghazudtolva a gravitáció törvényeit. Ha pedig összefutnál egy tükörrel, hamar rájöhetsz, miért: közel sem a saját testedben tartózkodsz.

1940-ben járunk, Tom Riddle kinyitotta a Titkok Kamráját. Lényegtelen milyen házba tartozik a diák, akinek kölcsönvetted a testét, nem tudhatod honnan leselkedik rád veszély. Hallod a gondolatait, érzed a félelmét vagy a mérhetetlen kalandvágyát, és csak szép lassan jelensz meg te a képben. Megpróbálhatod irányítani az "alanyodat", de semmire sincs garancia. Ő nem fogja észrevenni a jelenlétedet, ám ez cseppet sem könnyít a helyzeteden.
Minél több idő telik el, annál többet látsz másokból. Először vonások jelennek meg azokból az emberekből, akik valójában 1999-ba tartoznak, viszont szép lassan minden külső jegy megváltozik, te pedig úgy látod őket, amilyenek valójában. Rajtad áll, segítesz-e rajtuk, vagy a kígyó felé lököd őket.

***

Nem a történet szerint alakulnak az események, szabadon beleavatkozhattok bármibe - a jövőn nem változtat.
Ebben a játékban bárki meghalhat, de ez csak annyit eredményez, hogy visszakerül a valóvilágba.

Hétfő estig várom a reagokat! Ha valakinek nem fér bele az idejébe, dobjon meg egy üzenettel, csúszunk és kész. (: Ezen ne múljon, csak szeretném látni, konkrétan hány főre számíthatunk. Úgy lesz a felosztás, stb.
Konkrétan annyit kérek, hogy egyenlőre az itt szereplő felső-első bekezdésemet játsszátok ki, továbbá azt, ahogy elöntenek a kölcsönvett embered gondolatai, érzelmei, miegymás.
Azt még ne írjátok bele, milyen házba kerültetek, mert ez fontos lesz a játék során.

Kérdés vagy probléma esetén hozzám tessék fordulni, nem harapok. ^^


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimePént. Jan. 31, 2014 5:39 am

A Roxfort valamelyik folyosóján állok, pontosabban mondva haladok előre, de minden teljesen más. Nem valóságos, olyan mintha csak egy álom lenne, minden elmosódott, homályos, mások a színek, mások az illatok, és kínos lassúsággal kap csak minden éles kontúrt. Megdörzsölöm a szememet, de valahogy csak távolról érzékelem, nem úgy, ahogy kéne. Valaki közeledik a folyosó túlsó feléről. Felé akarok sietni, csak valami lanyha ösztön, hogy emberek közé kerüljek, hátha senki sem visel cipőt, és kiderül, hogy csak különösen élénk álmot látok, vagy magyarázatot tudnak adni arra, mi folyik itt. A legbizarrabb dolog történik azonban – sietni akarok, lassú futásra akarom ösztökélni a lábaimat, de nem sikerül. Ekkor érzem meg igazán, hogy valami nagyon nincs rendben. Lenézek magamra, olyan érzésem támad, hogy semmi sem az enyém, ami rajtam van, és hamarosan rájövök arra is, hogy alacsonyabb vagyok, mint szoktam lenni, a mellkasomra nem szőke, hanem vöröses tincsek hullnak, az ujjaim is mások, és egy páncél mellett elhaladva észreveszem, hogy a vonásaim is valaki más vonásai. Egy pillanatra mintha visszavillanna rám a saját kék szemem, de nem tudom eldönteni, hogy csak érzékcsalódás-e vagy a valóság. Be vagyok ide zárva…?
Haladok a folyosón, valaki másban, az alak közeledik. Közben végre eszembe jut, hol voltam egy perccel ezelőtt. A szobám. A medál. A medál, ami nem tudom, hogy került oda, felemeltem, és itt vagyok. Hogy alszom-e, vagy illúziót látok, hogy méreg került-e a szervezetembe, vagy átok ül rajtam és ez a valóság…? A legkevesebb fogalmam sincs. Kényelmetlenül feszengenék, ha lenne saját testem, de így csak lanyha pánik tölt el, és emellé más érzések is társulnak. Veszély. Rejtély. Tépelődés. Az adrenalin finom pulzálása. Éles kíváncsiság. „Már többen rejtélyes támadások áldozatai lettek.” „Vajon bezárják az iskolát?” „Mi lehet az…vagy ki?”
Ijesztő intenzitással és visszatarthatatlansággal érkeznek az idegen gondolatok, amikből könnyedebb leszűrni néhány fontosnak tűnő gondolatot, mint gondoltam volna. A Roxfortban vagyok. De nem 1999-ben. És a kastély egyáltalán nem biztonságos hely…a rejtélyes testen keresztül érzékelem az általános hangulatot. Mindenki retteg. Mindenki pletykál. Egy Lilah nevű barátnő a gyengélkedőn van, és fogalma sincs, mi történt vele. De hogy jövök ehhez én? Miért látok valaki más szemeivel, és miért hallom a gondolatait? Egyáltalán mi vagyok én most itt? Gondolat? Emlék? Lélek? Összezavar a rengeteg kérdés a velem szemben jövő alak pedig egyre csak közeledik. Képzelődnék csak, hogy ismerem őt? Én ismerem, vagy a lány, akivel együtt mozgok és együtt szusszanok? Ez hátborzongató. És egyszerűen örület…




A hozzászólást Hayley-Rose Mallory összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 02, 2014 9:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimePént. Jan. 31, 2014 10:34 am


Fura érzések keringnek bennem, hirtelen azt sem tudom megmondani merre is vagyok. Az előbb mintha még a szobámba lettem volna, érdekes könyvet olvasva. Utána minden olyan homályos, csillogás, érdekes vonzás majd egy szörnyű érzés. Mintha valaki a köldökömnél fogva húzott volna fel, vagy még rosszabb úgy éreztem menten megfulladok, mintha víz alá kerültem volna. De nem.
A kastélyon belül vagyok, a folyóson sétálok közben különös érzések, minden olyan ismerős mégis más. Megrémítenek ezek az érzések, de mintha nem csak én lennék rémült.
Mintha nem én lennék, aki irányítja ezt a teste. Vajon valaki megátkozott, esetleg belém szállt s most ő irányít engem? Remélem nem.
Hajamba túrnék, de hiába próbálom emelni a kezemet nem működik közben csak egy hangot hallok a fejemben. „Merre lehet?”, „ Valahol itt láttam… meg kell találnom.”. Nem értem mire gondolok, vagy mire nem gondolok. Egyáltalán én gondolom ezt?
Fogalmam sincs, egyre kíváncsibb vagyok bár legszívesebben felfutnék a szobámba tovább olvasni a könyvemet. De nem megy, a lábam nem engedelmeskedik hanem tovább megy a folyóson, balra fordul szépen elhaladunk a Púpos boszorka szobra mellett.
Gyorsít léptein, közben gondolatok százai cikáznak fejemben, mindjárt felrobban ettől a túl sok információtól.
Egyre kíváncsibb vagyok, s ahogy elhalad az idegen test egy pajzs előtt megpillantom.
Barna fürtjeim eltűntek, fekete rövid haj váltotta fel, szemem színe is más,. Fiú lettem? Mikor történhetett ez?
Nem emlékszem semmire… ültem a szobámba, vártam Zandrát. Könyvet olvastam, majd megjelent valami…MEDÁL! Az hozhatott ide, de pontosabban hová? De a legfontosabb kérdés mégis miért?
Mintha kezdeném elérni a helyet ahová tart, tartunk, de mégis csalódást vélek felfedezni érzései közt. Majd hirtelen válik aggodalommá és elkezd futni a másik irányba. Állj már meg ember! Sikítanék, de biztos nem hall… visszafut, s megpillant egy lányt.
Milyen ismerős, mintha már láttam volna.




A hozzászólást Belinda Wictikers összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 03, 2014 6:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 8:42 am




Minden homály, mintha lebegnék. Az előbb mintha egy medált fogtam volna meg, amit találtam. Most meg álmodom... ? Igen, valószínűleg megint elaludhattam a kandalló előtt lévő kanapén a Griffendél klubhelyiségben. Minden homályos, mintha köd lenne. Általában az álmaimba az elején minden homály, és sose látom tisztán az arcokat. Biztos a medál is amit találtam az álom része volt, és tényleg elaludtam. Sóhajtok, de egyre jobban idegesít ez a homályosság. Elkezdem érezni a talajt a lábam alatt. Mintha magasabb lennék. Embereket érzek, hogy mennek el mellettem, és furán érzem magam. Mintha ez nem az én méretem lenne. A kezem mozogni kezd, bár nem én emeltem fel. Valamit fogok, a zsebemből előhúzok valamit. De mit? Nem én csinálom, nem tudom mi van a zsebembe. Lenézek, és homályt látok még mindig. Valamit elkezdek törölgetni. De nem én mozgatom a kezemet, mi a fene történik itt ?? Kezdek kiakadni, úgy érzem, hogy most kapkodnom kell e levegőt. De nem. Nyugodt vagyok. Belül ordítok, de semmi nem jön ki a torkomon. Vagy lehet nem is az én torkom? A törölgetést befejezem, vagyis befejezi... Egy szemüveget veszek fel. Az egyenruhám furcsa, nem a megszokott, más. Mintha egy régebbi divat szerint készült volna. A kezem megint megmozdul, persze magától, mert megint csak nem én irányítom. A hajamba túrok, amiből egy két tincs előre jön az arcomba, arcára. Fekete, és göndör tincsek. Ez biztos nem én vagyok. Valaki más testébe bújtam álmomba. De ha álmomba más vagyok, attól még szoktam irányítani a testemet. A gondolataim két irányt vetnek, aggódok, hogy nem én irányítom a testem, és megrémiszt ez. A másik, hogy aggódok egy dolgozat miatt. Méghozzá, hogy nem sikerült az átváltoztatástan dolgozatom. De ez egy vékony lányka hangja. Meg az enyém, az én gondolataim, és az ő gondolatai keverednek. Borzalom, mi ez a rémálom? Bár megtudnám csípni magam, de még arra se vagyok képes.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 12:43 pm

Egyik pillanatban még a hálókörletemben vagyok és egy furcsa medált nézek, a másik pillanatban körül vesz a sötétség és képtelen vagyok bármit is csinálni. Mikor kinyitom, szememet rögtön megpillantom homályosan egy ágynak a tetejét. Megdöbbentem, hogy nem a saját ágyamban tértem magamhoz. Már ültem volna fel, hogy kinyújtózkodjak és megdörzsöljem szemeimet az éles látásért, de nem így történt. Újra elsötétült előttem minden és éreztem, hogy jobbra fordul a testem, amit valamiért nem tudok irányítani. Mélyen gondolataimba mélyedve elmélkedtem azon, hogy vajon mi is történhetett miért nem tudom irányítani testem.
Aztán megtörtént a csoda újra kitárult elém a még mindig ismeretlen hely képe. Még mindig nem jöttem rá hol lehetek, annyit tudtam biztosra, hogy még mindig Roxfortban vagyok de, hogy hol arról végképp fogalmam sem volt. A szobánkkal ellentétben ez világos helynek tűnt. Jobban nem tudtam felmérni a terepet a homályosság miatt. Ezért tettem még egy próbát a szemdörzsöléssel, de megint eredménytelenül jártam. Aztán megtörtént a csoda, a test, amiben vagyok megmozdult és végre talpra állt. Ekkor véltem felfedezni, hogy valójában nem az én testemben vagyok. Sokkal, de sokkal törékenyebb és vékonyabb alkatot birtoklok, mint eddig. Egy hang se jött ki a torkomon annyira ledöbbentem.
Hogy és mi történt? Ki ez a a…lány?!
A felismerés, hogy egy lány testében vagyok émelygő érzést vonzott maga után. Nem tetszett, hogy nem birtoklom azt a testet ahova be lettem zárva, az meg végképp nem jött be, hogy ez egy női test.
Az ismeretlen vörös magára húzza a jól ismert egyenruha másfajta változatát és egy tükör elé lép. Még mindig nem elég jó a kép, hogy rájöjjek, kinek a testében vagyok.
Hamar beletörődtem a történtekbe, amit eléggé furcsállok, de úgy sem tudok mit tenni így hát nyugton maradok és figyelem az eseményeket. Bár a lányka hangja idegesítően kedves és vékony, de kénytelen vagyok elviselni, mert hát ahogy kiderült képtelen vagyok bármit is tenni.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeHétf. Feb. 03, 2014 7:11 am

Arra eszmélek, hogy a gyengélkedőn fekszem, a kilátásomat pedig jó pár háztársam akadályozza. Fogalmam sincs, mi történhetett. Számtalanszor keveredtem már necces helyzetbe, mégis a példátlan esetek közé tartozik, hogy végül itt kötöttem ki. Kvidics... kvidics edzés közben történt valami, de csak annyi ugrik be, hogy elhomályosult a látásom, így nem vettem észre a hozzám csapódó gurkót. Pontosítok: csak akkor tudatosult bennem a hiba, mikor két tanár felemelt erre az ágyra. Még mindig érzem az ájultság kellemetlen hatásait, és a fejem is leírhatatlanul sajog.
Miért nincs itt Nicki? Biztosan látta hogy lezuhantam, mindig itt van, ha történik velem valami. Most is előttem kéne állnia, ahogy tavaly tette. Képzelem, mennyire furcsállták, hogy egy végzőst pátyolgat. Végzőst. Nem is járok a Roxfortba, mit keresek itt?
Kicsit tisztul a kép, de még mindig elmosódottan látom a körülöttem mozgó diákokat. Néhányan aggódva, néhányan pedig dühösen pillantanak le rám. Mintha tehetnék róla, hogy lezuhantam, mikor azt se tudom, hogy kerültem én a pályára! Nem, ez biztosan valami bűbáj lesz, vagy egy ártalmatlanabb átok. Talán a nyaklánc miatt?
- Minden rendben, Aaron?
A hang irányába pillantok, tudom, hogy ő a barátom. A legjobb haverom, még pár emlék is felrémlik, de az érzés valahogy nem az igazi. Válaszra nyitnám a szám, ha módomban állna. Lebénultam volna? Nem hiszem. Kell pár pillanat, hogy felfogjam, nem is a nevemen szólított.
- Egy ilyen helyes arcot nem lehet csak úgy eltenni láb alól - válaszol helyettem egy ismeretlen hang, közben (végre) meg is mozdul a beszélőkém. Az egyetlen gond ezzel, hogy közel sem az akaratomnak megfelelően. Gondolataim legmélyén káromkodok egy sort, mielőtt komolyan végigvezetném a történteket. Alighanem ellakatoltak, mert az biztos, hogy nem önmagam vagyok. Még mindig kérdések milliói keringenek a fejemben, pár jóindulatú megjegyzés az egyik lány csinos lábainak irányába, azonban egyre jobban elkülönítem a saját észrevételeimet.
Mindössze két percre van szükségem ahhoz, hogy minden erőmet összeszedve felálljak, kicsapjam az ajtót és zavartan rontsak végig a folyosón. Velem nem szórakozhat senki. Tompán érzem, hogy fájdalom nyilall a bokámba, de amíg össze nem esek, ez sem jelent problémát. Akkor viszont jócskán csak kérdésessé válik, mit kezdek a helyzettel.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeHétf. Feb. 03, 2014 7:43 am

Találj rám Tumblr_m1n8fkshui1r83779

Milyen ostobaság! Az elmúlt napban többször is eszembe jutott ez a két szó. Reggel láttam meg a medált. Először nem tudtam mire vélni, aztán átsuhant az agyamon, mi van, ha tőle van. Tőle? Miért lenne tőle? Nem hiszem, hogy bármi is változott volna, azóta, hogy nála jártam. Mondjuk ez is, elég sarkított valóság, hiszen gyakorlatilag berobbantam a szobájába kormosan. Mégis, a kinézete olyan, hogy akár tőle is lehetne. Az első gondolataim egyike, hogy talán trófeának akar, és így jelzi, ezt a jelet pedig mindenki, aki trófea lesz, megismeri. A következő az volt, hogy ugyan miért lennék én a trófea, hiszen még csak nem is vagyok Mardekáros. Nem vagyok csúnya, és még szőke is vagyok, szóval ezzel nincs baj, csak nem hiszek, hogy beillek a képbe. Komolyan erről gondolkozok?!?!
A fejem a párnába fúrva, sikítva fújom ki a levegőt. Oké, ez nem normális. Komolyan mondom, ez a kamaszkor, meg a sok hormon a legostobább dolgok, amiket el kell viselnem. Jó lenne megint nyolc évesnek lenni, amikor még semmi ilyesmiben nem volt részem. Zavart arccal kelek fel, és lépek oda a medálhoz. Na és ha az? Jobb lenne túlesni rajta, és akkor nem kell erre gondolnom már. Legyen így, ha tényleg ez a helyzet. Felemelem a medált, és érzem, ahogy összeszorul a torkom. Sírni fogok, vagy már sírok is? Egy pillanatra nem is tudom eldönteni. Az arcomhoz érek, érzem, hogy húzódik egy szakaszon, ám a helyére újabb és újabb patakban indulnak el a könnyek. Nem értem, hogy mi történik velem, hogy miért sírok. Mintha valaki összetörte volna a szívem. De hát, ez még nem fordult elő velem. Bármilyen kellemetlen is, de én nem ismerem ezeket a dolgokat. Ösztönösen indulok el balra. Futok, de nem is tudom miért. Azt se tudom, hogy miként kerültem ide. Mintha kiszakadtam volna valahonnan, mintha félbe hagytam volna valamit. Arra viszont nem tudok válaszolni, hogy mit.
A néptelen és sötét folyosóról kifordulva, indulok el egy sokkal világosabb és szélesebb folyosón, ahol többen is vannak. Egyszerre ismerem őket, és fogalmam sincs, hogy kik ők. Elég zavart ember vagyok, ugye? Nem nézek, csak futok, egészen addig, amíg oldalra nem pillantok, és meg nem látom az üvegben magam. Ekkor olyan erővel toppanok meg, hogy ha lenne rá mód, akkor most kirepülnék a saját testemből.
- Mi a…
A káromkodás sosem volt erősségem, bár néha annyira nagyon szeretnék, olyan jól esne, ha elmondhatnám őszintén, trágár módon, mit érzek. Nem foglalkozok vele, hogy valaki nekem jön, simán arrébb lököm, ez olyan természetes mozdulat nekem, ijesztő. Közelebb lépve az ablakhoz, nyitott szájjal nézek végig magamon. A hajamat tapogatva határozottan az az érzésem, hogy a fésűmet valaki eldugta és még meg is átkozott, hogy így álljon. A testem mintha nagyobb lenne, mintha kviddicseznék és minimum terelő lennék, a ruhám pedig… egy régi vágy valóra válása, most mégis ijesztő.  Olyan ismerős ez az arc, mintha már láttam volna, képen, ám most nem tudom hova tenni. A kastélyban vagyok, határozottan, és mégsem. Nem tudom. Félek.


Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeHétf. Feb. 03, 2014 1:18 pm



Iason as Sophie Maxwell

Everything's so blurry


M
élán magamat néztem a tükör előtt, viccesebbnél viccesebb pofákat vágtam csak azért, hogy jót nevethessek magamon, ez azonban nem sikerült. Bárkinek is képzeltem el magam, a szőke hajam valahogy mindig bekavart. Az átlagosnál sokkal rendezetlenebbnek tűnt, ezért próbáltam meg a fésű után nyúlni amit emlékeim szerint a szekrényemen hagytam reggel. A fésű azonban nem akadt a kezem ügyébe, helyette valami láncszemes cuccot tapintottak meg az ujjaim. Egy medál, szívesen tanulmányoztam volna tovább, hogy vajon mit jelenthet a kígyó és a pók rajta, azonban különös érzésem támadt. Valami befele rántott magához, úgy képzeltem el ezt a jelenséget, mintha kötél-ugranék egy nagyon magas építményről és zuhannék a mélybe. A zuhanástól a képek, a saját tükörképem és a szoba összehúzódott, végül egyszeriben csak eltűnt. Homályosan láttam, hunyorítanom kellett volna egyszer kétszer, hogy a kép kitisztuljon, de nagyon lassan vált világossá perpillanat éppen rajzolok. A kezeim azonban sokkal inkább kisebbek voltak, mint általában lenni szoktak. Hiába vékonyak meg hosszúak, azért látszódott rajtuk, hogy egyáltalán nem az én körmeimről van szó. Ezeket a körmöket hosszabbra megnövesztették, mint amennyire én megszoktam engedni magamnak ezt a luxust. Különös dalt dúdoltam, egy altatót ami gyerekkoromban sokszor megnyugtatott akkor ha a nagyi vigyázott ránk. Rám és Hayley-re, de tudtam, hogy én igazából nem is így szoktam hümmögni ha dúdolok valamit. Sokkal inkább úgy tűnt, mintha egy rémálom kellős közepére csöppentem volna, ahol mindent elveszítek abból ami vagyok. Nem hiszem, hogy sok értelme lenne kipróbálni milyen hangom van. Tartok attól minél több részlet tisztul ki a szemeim előtt annál inkább... zavart éreztem, valaki leoltotta a lámpát és sötét lett. Kuncogni kezdtem, vagyis pontosabban úgy tűnt, mintha én kuncognék, de rá kellett jönnöm én soha az életbe nem kuncogok ennyire csilingelően. Szívesen álltam volna fel és folytattam volna ott a grimaszolást a tükör előtt ahol abba hagytam. De hát nem volt módom rá, valami azt akarta, hogy ott üljek veszteg a sötétben és rájöjjek kinek a két keze takarta el a szemeimet. Mintha ismerős lett volna, a kéz tulajdonosa, sokat érinthettem meg, ha ennyire rémlik kié. Melegség szökött a szívembe, izgalom és gyöngédség addig amíg ki nem mondtam az illető nevét.
- Arthur. Úgy tudtam, hogy te vagy az! – nem az én hangom volt és ettől féltem, hogy egyszer ilyen lányos hanggal ébredek fel reggel. Újra világosság lett, nem csak a szemeim számára, hanem az eszem is kitisztult. Ez abszolút nem én voltam, a szőke rövid hajam helyett hosszú barnás árnyalatú hajzuhatagom volt. Nem én voltam, mégis naivan azt gondoltam, hogy ez csak valami poénos varázslat lehet és tulajdonképpen az egyik ismerősöm tréfált meg. De nem! Hallottam valaki más gondolatait arról, hogy Arthur milyen elbűvölő vonásokkal rendelkezik ma is, amit sosem szeretne elfelejteni. Legbelül én magam hümmögtem egyet, nem tetszett nekem ez az Arthur gyerek. Már csak azért is nem, mert engem is így hívnak, meg az apámat és az ő apját és rajtunk kívül minden más Arthur névvel rendelkező személy egy picit irritál. Sajnos azonban hamar a földre került a rajzfüzet és ez a valaki boldogságtól megtelve Arthur nyakában kötött ki. Ha megtehettem volna szívesen eltoltam volna a fiút, de nem állt rá lehetőségem. Ezért választottam én inkább a kíváncsiságot. A kíváncsiságot ami azt súgta itt valami készülőben van és azt ebben a testben kell kiderítenem. A párocska szerencsére kézen fogva úgy döntött, hogy elindulnak és nem az udvaron öregednek meg. Ez tetszett, végre történik valami és a rajzfüzeten, meg a szőke Arthur-on kívül mást is láthatok még ma.

   
   
   

THANKS LIZZY :3


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeHétf. Feb. 03, 2014 9:36 pm


Vacsora idő van. Már jó ideje a Nagyteremben lenne a helyem, de még mindig csak itt lézengek a... Hol? Ez már a hetedik, illetve hatodik, vagy már tudja fene hányadik évem a Roxfortban, de még mindig képesek megviccelni ezek a lépcsők. Ma már harmadszor kötök ki máshol, mint ahol lenni szeretnék. Jó, nem tagadom, ma elég nyomott a hangulatom, és mellé még fáradt is vagyok, ami természetesen Luna Lovegoodtól, cseppet sem megszokott. Figyelmetlen vagyok, és lassú. Valószínűleg ez az oka annak, hogy nem sikerül a helyes utat választanom. Ráadásul éhes is, és Sötét Varázslatok Kivédése órán még rám is voltak szállva, ahogy az elmúlt években ezt meg is szoktam. De ma valahogy különösen nem esett jól... Ez a nap valamiért más. Az örök mosolygó lány, éppen duzzog magában. Hát nem furcsa? És ennek tetejében még, újra meg kell írnom a házimat, Bimba professzornak, mert valaki úgy döntött, megszabadít tőle, hogy ne legyen olyan nehéz a taskám. Egész éjszaka a könyvtárban kell majd ülnöm azért, hogy újra összekeressek tíz fajta gyógynövényt, és a hozzá tartozó leírást. Fantasztikus! Már nem is vagyok annyira éhes... Sokkal inkább rosszul vagyok.
Megtorpanok. Körülnézek. Sehol senki. De mégis úgy érzem, nem vagyok egyedül. Egy újabb tréfa akar lenni? Megakad a szemem valamin, ami a földön hever. Mikor közelebb megyek hozzá, látom, hogy egy medál. Jól megnézem magamnak, hogy pontosan mit is ábrázol. Biztosan egy Mardekárosé... Ki másé is lenne? Talán itt az ideje, hogy én is megvicceljek valakit. Na jó, nem. Hiszen nem is tudom kié. Viszont fogadni mernék rá, hogy Harry szívesen megnézné mi ez. Ismét körülnézek, hogy megbizonyosodjak róla, egyedül vagyok. A medál felé nyúlok, de végül visszahúzom kezem. Mi van ha csapda? Mi van ha pont nekem van itt? Nem! Már túl paranoiás vagyok... Vagy csak simán hülye. Elvégre ha nekem szánták volna, akkor valami kiscica lenne a minta rajta, hogy biztos magamhoz vegyem. Ám de így, hezitálok.
Hirtelen fogom ujjaim közé a tárgyat, mintha várnék valamit. De nem történik semmi. Vagy mégis? Felállok lassan, és egyre inkább azt veszem észre, hogy változik körülöttem minden. Már nem a folyosón vagyok, hanem... Hol? Ez valahol kint van. Igen, kint. Egy padon ülök és a földet bámulom. Nem ez a ruha volt rajtam. És nem ilyen a hajam se. Ugyan szőke vagyok, de ez hullámos, és sötétebb. Szeretném azt hinni, hogy ez egy tréfa, de mégis úgy érezem, nem az. Na és... Hová lett a medál? Az előbb még a kezemben volt. Miért ülök itt, mint egy bolond? Miért hallok hangokat? Vagy mik ezek? Miért van ennyi megválaszolatlan kérdésem? Valaki válaszoljon már!



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeKedd Feb. 04, 2014 12:02 pm



- Először és utoljára. - ó, már megint mit ígérgetek… hát ezt még én sem gondoltam komolyan. Számtalanszor megfogadtam, tényleg leszokok az örökös késésről, na meg arról, hogy kölcsönadom a házijaimat, amivel egyébként naphosszat szenvedek, akár egy szorgos hangya. De mégis mit tehetnék? Az akaraterőm és én nem nagyon csípjük egymást. - Egy pillanat és hozom. Várj meg itt.
Besurranok a hálóba, az ágyam előtt négykézlábra ereszkedek, majd előhalászom a táskámat, és a paplanomra dobom. Huppsz, tényleg, még az ágyneműm is szanaszét van, pont úgy, ahogy reggel kikeltem belőle. Kapkodva megágyazok, s csak azután borítom ki a tatyóm tartalmát, ahonnan nagy meglepetésemre egy fémes hatású tárgy is kicsusszan a tanszereimmel együtt. Csodálkozva túrom el az útból a sok könyvet, hogy jobban szemügyre vehessem azt a valamit, amit eddig soha nem láttam. Egy kígyós medál? Hogy kerül ide? Hiszen ez egyáltalán nem az enyém... bár első benyomásra olyan mardekáros... ugyanakkor szép darab.
De mielőtt tovább hitetlenkednék, a kíváncsiságom által vezérelt kezem a tárgy után nyúl, mely teljesen megbabonázott. Markomba véve elmosódik a szoba, és minden más is, ami a jelenhez kapcsolódik.
Ám a következő pillanatban valami láthatatlan kéz egy örvénylő közegbe ránt, ahol kíméletlenül húzni kezd egyre beljebb és beljebb. Aztán mintha véget érne ez a szédítő, gyomorforgató utazás, megállok.
Itt minden olyan nyirkos, és talán a szemembe is belemehetett valami, mert szörnyen zavaró homályosság lepi el. Megdörzsölném szemeimet, mégsem történik semmi, csupán világosabb lesz, a látásom pedig fokozatosan tisztul, így egyre több minden sejlik fel a látóhatáron. Teljesen elterelődött a figyelmem arról, hogy a karomnak már rég reagálnia kellett volna, ugyanis csak a fényeket nézem, ahogyan világosság gyúl, és egyszeriben minden otthonosabbá válik... ez bizonyára a Nagyterem, méghozzá kicsit sem a mai pompájában. Kicsit sem a mai emberekkel...
Ijedtemben megfordulnék, körül akarok nézni, miként kerültem ide, de ehelyett keresztbe teszem lábaimat. Merthogy... hé, ezek a lábak nem is az enyémek! Nem én mozdítottam meg őket! Vagyis... most egy ismerős padon ülök. Na várjunk csak. Ki az ott velem szemben?
- Brooke, sajnálom. Most viszont mennem kell. - a fiú hirtelen feláll az asztaltól, aztán távozik. Pár lépést követően még visszafordul, s rám néz. Egyenesen a lelkembe.
- Rendben. Szia. - jobbommal szomorúan intek utána, hosszan nézve, amint végleg eltűnik a morajló tömegben.
Ez hihetetlen! Kibe zártak be? Miért osztozkodom egy testen, egy gondolaton, egy érzésen? Én nagyon nem akarok... jaj, most meg miért kelsz fel? Hahóó, hallasz engem?! Brooke, ha te sírsz, én is sírok. Brooke...


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeSzer. Feb. 05, 2014 5:52 am

Mosolyogva figyelem, amint Flora oda-vissza járkál a szobában. Az első közös délután mindig izgalmasnak ígérkezik, megértem, ha feszült előtte, viszont a fiút ismerve abban is biztos vagyok hogy mindketten hamar fel fognak oldódni. Főleg, mert túl szép húgom van ahhoz, hogy ne vegye le a lábáról mindjárt az első percekben. Bármilyen egoistán is hangzik ez tőlem. Emiatt nem jó sokszorozódni: ha megdicséred az ikertestvéredet, önteltnek néznek. Persze, azt is ugyanúgy elismerem hogy szintén csinos vagyok, de egy bizonyos önbizalmi szint szükséges a mindennapokhoz. Igazán nem reklamálhatnak miatta.
- Tisztázzuk. Legmélyebb szenvedéseimbe süppedek, te pedig itt somolyogsz mögöttem. Ennyire nem lehetsz szívtelen! - csattan fel hasonmásom, majd dühösen lehuppan az egyik szabad ágyra. Ugyanabban a pillanatban nyílik is az ajtó, a szűk résen pedig a várva várt lovag leselkedik befelé.
- Megérkezett a programod, drága. Jó szórakozást! - Erre mindjárt megenyhül. Futólag átölel, mintegy köszönésképp, és két másodpercbe se telik hogy eltűnjön a szemeim elől. Persze, hogy csak akkor veszem észre a paplanján felejtett nyakláncot, mi másért lenne valósághű a helyzet? Nem ismerős, de ahogy megpillantom, automatikusan újonnan szerzettnek könyvelem el és a kisebbik felem után kiáltok. Ha nem lenne rá szüksége, nyilván elpakolta volna a többi cuccával együtt.
Gyorsan álló helyzetbe tornázom magam és az ékszer után nyúlok, azzal az ártatlan szándékkal, hogy elé vigyem... Pontosan másodpercekkel az ismerős rántás előtt, ami a zsubszkulcs igen kellemes mellékhatásai közé tartozik. Hát ez aztán tényleg borzasztóan hiányzott a napomból.
Laza mozdulattal ejtem a zsebembe a pálcámat, majd jó gyerek lévén egyenesen a nagyterembe indulok. A Roxfort kapui továbbra is nyitva állnak majd előttem, és meg kell hogy mondjam, a lehető legnagyobb elégedettséggel tölt el hogy Dumbledore-ral ellentétben én tisztában vagyok a ténnyel. Felesleges mindenkiben tévhitet keltenie, ha tényleg olyan okos lenne, mint állítják, rájött volna: nem a tervei szerint alakulnak majd az események. Mindez különben is kiszámíthatatlan, kezdve mindjárt személyem jóvoltából. Senki se tudhatja, mi lesz a következő lépés. Itt már rég nem az igazgató irányít.
Semleges arckifejezéssel nézem, amint előttem diákok százai foglalnak helyet az asztaloknál. Jelenleg nincs olyan tanuló, aki ne engedne meg magának egy kis sugdolózást - jobban izgatja őket a helyzet, mintsem figyelembe vegyék a szabályokat. Amint helyet foglalok, felém is irányul pár kérdés a jövőmmel kapcsolatban, de nem kell sokat erőlködnöm, hogy hárítsam őket, ugyanis kedves igazgatónk, vén bolondunk feláll a jól megszokott szónoklati helyére. Előadja monológját, s csak pár perc elteltével vág a sűrűjébe. „A Minisztérium tagjai tehát úgy döntöttek, pár hét múlva bezáratják az iskolát.” A tömeg egyszerre hördül fel ennek hallatára. Dumbledore azonban nem hagy sok időt arra, hogy megemésszék a hallottakat. Utasít minket, térjünk vissza a hálókörleteinkbe. Ezek után mindenki kisétál a nagyteremből, jómagamat is beleértve. Csakhogy mielőtt továbbállhatnék a lépcsőkhöz, az egyik lány félrehív és megkér, találkozzunk tíz perc múlva a Szükség Szobájában. Felkelti a kíváncsiságomat, ezért már akkor beleegyezek.
Egy kisebb kerülőt téve, hogy ne tűnjön fel senkinek, végül ott is leszek az említett időpontban. Rajtam kívül kilenc diák tartózkodik bent, leginkább félvérek és sárvérűek. Azt hiszem már értem is, mire megy ki a játék.

|| A kiemelt részek mindenkire vonatkoznak, titokzatos nőszemélyünk pedig nem más, mint Hayley vöröse. Bármilyen apró kérdés merülne fel, nyugodtan üzenjetek. (:
Aranyvérű: Hannah - mardekár
Félvér: Hayley - griffendél, Eric (Aaron) - hollóhát, Iason (Sophie) - hugrabug, Luna - mardekár, Hestia (Tom) - mardekár
Sárvérű: Belinda - hugrabug, Nickole - hollóhát, Cole - hugrabug, Rennie (Brook) - griffendél


Nincs sorrend, viszont mindenképp Hayley kezdi a reagolást, hogy haladjunk. ||



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeCsüt. Feb. 06, 2014 2:05 am

Kölcsönvett testem úgy érzem jelentőségteljes, ugyanakkor kérdő pillantást vet az alakra, aki mellett végül elhaladunk, és egy Hugrabugos fiúnak mutatkozik. Első ránézésre. Másodjára az a kellemetlen érzésem támad nekem – és nem a lánynak, akiről egyébként úgy érzem, hogy jól ismeri a fiút és nem érti, miért nem a Nagyterem irányába tart -, hogy én is ismerem. Egy pillanatra, mintha üvegablakon néznék át a sötétben, ahol egyszerre tükröződöm én, meg az, aki a túloldalon áll…látni vélek valaki mást. Valaki mást, akit viszont tényleg én ismerek, mint Hollóhátast, és a nevét is tudom, de…ez az egész őrület. Be fogok dilizni, ha továbbra sincs semmi behatásom erre a testre. Márpedig egyelőre úgy fest, mert hiába akarok hátrafordulni, hogy újra megnézzem az idegent, a testem nem engedelmeskedik. Sikítanék a tehetetlenségtől, ha tudnék, de nem megy, és mint valami átkozott hangzavar élem meg én is az illető, akit mint valahogy kibogarászom a fejecskéjéből Aubrey-nak hívnak, gondolatait. Megszaporázza a lépteit, levágtázik az ismerős útvonalon a zsúfolásig teli Nagyterembe, és míg a tekintetem ösztönösen a Hollóhát asztalához vinne, az ő pillantása és lábai is a Griffendélhez húznak. Na hát, ez még jobb. Egy kotnyeles, egészségtelenül magabiztos Griffendéles…
Lezuttyanok (vagy lezuttyanunk, igen, így többesszámban) az asztalhoz, egy lány mellettem ijedt suttogással közli, hogy valaki megint megsebesült alig egy órája a hetediken, és ez valamiért gyomorgörcsöt okoz a lányban, akinek osztozok minden egyes rezzenésén. Reflexesen eszik, arról suttognak, hogy vajon mi folyik itt, amikor pedig Dumbledore szóra emelkedik, és kiejti azt a mondatot, hogy az iskolát bezárni…hirtelen mindenki úgy kezd hadarni és kiabálni és zsizsegni, mintha el is felejtették volna, hol vannak. Ami Aubrey-t illeti…valószínűleg elmebeteg, vagy egyszerűen nem normális, mert a csalódott ijedtség mellé valami roppant konok gondolat is befúrja magát: „Ezt meg kell állítanunk”. Hogy mi…nekünk? Már miért kéne?
Halvány gyanúm kezd támadni, hogy pontosan hol és mikor is vagyunk. Élénken él még az emlékeimben a saját első évem a Roxfortban, amikor meglehetősen hasonló pánik lappangott az iskolában és még annak bezárása is felmerült…Aubrey a kifele tóduló tömegben cirkálva bámulatos ügyességgel keresi meg a barátait, és ugyanazt az egy mondatot súgja nekik sebtiben - Találkozzunk a Szükség Szobájában 10 perc múlva - nem hiszem el, hogy pont egy ilyen minden-lében-kanál idióta testébe vagyok zárva, de igazán csak akkor jövök rá, hogy mennyire igazam van, amikor odasétál egy magas, jóvágású fiúhoz, aki nekem ugyan egyáltalán nem ismerős, de az Aubrey gondolataiban visszhangzó név már annál inkább: Tom Denem. Ez szólni akar neki. Ez komolyan szólni akar pontosan annak az embernek, aki mindezért felelős. Tudom, ő ezt nem tudhatja, de a Harry Potter második évében történtek afféle…nyílt titoknak számítanak az én jelenemben, és Voldemort történetét is mindenki ismeri. Ezek az emberek körülöttem pedig mind…tudatlanok. Fogalmuk sincs, mi folyik itt, ki teszi ezt velük, és azt sem, hogy milyen sötét dolgokat hoz még a jövő éppen ennek a magas fiatalembernek köszönhetően. Egy kis porcikámban nekem is kíváncsiság éled. Ilyen volt hát a Sötét Nagyúr, annyi évvel ezelőtt. Az viszont meghökkentő, hogy Aubrey csak úgy gondol rá, mint a szorgalmas, iskolaelső Mardekárosra, aki talán segíthet nekik felgöngyölíteni a rejtélyt…ez igazán különös. Egy pillanatra, mintha sikerülne megtorpanásra késztetnem, egy pillanatig mintha sikerülne nekem tétovázásra bírni, mintha megérezné erős ellenérzésemet, de a pillanat hamar odatűnik, és ugyanazt mondja Denemnek is, mint a többieknek, mielőtt a lépcsőn felszaladva pár perccel később már a Szükség Szobájában várja a többieket. A többieket, akik egyesével, kettesévél érkeznek, és azon túl, hogy Aubrey jó ismerősei, van bennük még valami közös: az idegen vonások mögött, mintha én is ismerősöket vélnék felfedezni.



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeCsüt. Feb. 06, 2014 8:29 am


Az előttem elhaladó lány ismerős vonásokat láttat, nem a fiúnak bár ő is ismeri a vöröskét. Szőke fürtöket látok a homályban, ismerős kíváncsi szemek néznek vissza rám, egyszerre hasít belém a felismerés. Ez egy társam…azt hiszem.
Nem állnak meg a lábaim, elhaladnak a vörös hajzuhatag birtokosa mellett és valakit nagyon keres. De nem értem miért, mit akar attól az egy személytől. Inkább a Nagyterembe kéne tartania, mint a többieknek.
Lépteink lassulnak, mintha elérte volna a helyet, amit keres. Vagy inkább meglátja azt, akit keres. Mosolygós hölgy jön közelebb hozzánk, idegesség lesz úrra az ifjú emberemen.
- Még mindig haragszol rám? kérdezi aggódva, a lány csak megrázza a fejét és összekulcsolja az ujjaikat.
Szóval Ő lenne a barátnője, érdekes kinézetű lány. Számomra semmi ismerős vonást nem rejt az arca. Sarkon fordulnak és megindulnak a Nagyterem fele, hallelúja! Legalább megtudom a nyüzsgés, aggodalom okát. Ott mindig mindent megtudok.
- Azt hiszem valami nincs rendben Ted, suttognak valamit. Félek.
Ezt én is érzem kedves! Csak tudnám miért ilyen aggodalmas mindenki.
Túlteng bennem a keresés utáni vágy, legszívesebben rákérdeznék a dologra, de még mindig nem én irányítom a cselekedeteimet. Mint kiderült a Ted nevezetű fiú uralja a testét, nem hagy nekem érvényesülési opciót. Végre valahára beérünk a terembe és a Hugrabug asztalához veszi az irányt, miután elengedi a szépséges lány kezét.
Leülünk az egyik háztársunk mellé és kíváncsi fülekkel hallgatjuk Dumbledore szavait. Elmosolyodom magamban, már akkor nagyon diplomatikus és erőteljes volt az öreg varázsló.
A légy zümmögését sem hallani, mindenki sustorog körülöttem csak Ted marad csendben, a pulzusa felgyorsul, majd az álla is leesik mikor kiejti a száján, hogy bezárják a Roxfortot. Hogy mi?!?
Nem… az nem lehet, akkor mi lesz velem? Nem… nem akarok visszamenni!
Hová nem akar visszamenni? Mi történik? Miért zárják be az iskolát?

Meglepettség, nem tetszés uralkodik el a teremben, de mielőtt tovább menne a találgatás elküldenek minket. Visszaindul az egész csapat, de az előbb ismert vörös hajú diáklány újból felbukkan és a Szükség Szobájába hív minket.
Ezaz! Sokkal több dolgot megtudhatok, menjél csak Ted, menj! Unszolom, de nem kell, mintha hallotta volna a kívánságomat indul meg az említett hely fele.
Felszalad, szedi a lábát, hamar odaakar érni és meg is érkezik. A titokzatos lány már ott van, rajtam kívül pedig több személy is.
Mindenkiben ismerősöket vélek felfedezni, de nem mondanám meg, hogy kik azok. Árgus tekintettel méregetem őket, Ted viszont nyugodtan dől neki az egyik bútornak. Karba tett kézzel néz egy ideig, majd megszólal.
- Miért is hívtál ide minket? – hangja mély, mégis kellemes a fülnek, legalábbis az enyémnek biztos.
Egy másik személy is megjelenik, vagy nekem tűnik fel. Mintha Colet látnám egy női testbe zárva.
Azt viszont el kell mondanom, hogy eddig sok vörös hajzuhataggal rendelkező lánnyal találkoztam!


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 7:35 am

Belépek a gyengélkedőbe. Tudom egy vékonyka hang arra gondol, hogy nem rég ért véget a kviddics meccsünk, és egy Aaron nevű fiú nagyot esett. Elkezdek aggódni miatta, pedig nem is ismerem. Beérek, már pár ember ott áll a hollóhátból a beteg ágya mellett. Ahogy meglátom a fiút az ágyon, és látva hogy jól van megkönnyebbülök. Olyan fura, és zavaró, hogy olyan emberért aggódok, akit nem is ismerek, és soha nem láttam. Zavaró ez az egész. Megállok a fiútól nem messze, épp a haverjai tréfálkoznak vele. Én csak mosolygok rá. Ez a lány.. szerelmes ebbe a fiúba. Ismerős ez az érzés, nem idegen. Csak én ezt akkor érzem, ha Ericre nézek így. Ez a srác meg kicsit se az esetem. De én csak mosolygok rá, és a szívem majd kiugrik a helyéből. A fiúk elkezdenek jópofizni kicsit arrébb. Közben Aaron akinek a neve mindig a fejemben van, feláll az ágyából. Majd össze is rogy. Oda sietek hozzá, az érintésétől mintha áramütés ért volna. Jesszus ez tényleg nagyon szerelmes. Sóhajtok, jók ezek az érzések, de nem egy idegennel.
- Jól vagy?! Óvatosan! - mondom neki aggódva, bár megijeszt a kis vékonyka hangom. Közben a többiek szólnak, hogy mindenkit várnak a nagyterembe. Mindenki el is indul.
- Látom nem tudsz járni, viszont neked is le kell jönnöd, ahogy hallottam. Segítsek? - kérdezem mosolyogva. A jelenlegi testem gazdája, most csak arra nem gondol amire kíváncsi vagyok. Ők most együtt vannak? A fiú is csak mosolyog rám, és engedi hogy segítsek neki. Szóval közömbösnek biztos nem közömbös. Eléggé lassan haladunk, mindenki a nagyterembe halad. Mikor oda érünk, jön az egyik Hollóhátas, és segít abban, hogy oda kísérjük az asztalhoz Aaront. Én is a Hollóhát asztalához kerülök, szóval hollóhátas vagyok. Magamba elnevetem magam, ha valamelyik ház messze áll tőlem, az a Hollóhát aztán a Hugrabug Elkezdődik az igazgató beszéde, ami arról szól, hogy befog zárni az iskola. A szívem megdobban, és kétségbe esik, a szívem elkezd hevesen dobogni. Megijedtem, tudom hogy nekem a Roxforton kívül végem van. De miért? Ez a vékony hangú lány, csak a lényegre nem gondol soha. Kétségbe esetten pillantok a mellettem ülő Aaron-re, és megfogom a kezét. AJJJ ezek tényleg együtt vannak, remélem nem kezdenek el smárolni vagy ilyesmi. Sóhajtanék ha tudnék. Majd a házunk klubhelyiségébe parancsolnak minket. Oké már rájöttem valamiféleképpen a múltban vagyunk. Dumbledore valamennyivel fiatalabban nézett ki, az egyenruhák is más stílusúak, olyan régiesen. Szóval lehet hogy a múltba csöppentem, sőt biztos. Az a rohadt medál. Miért kell mindenhez hozzányúlnom. Megszokhattam volna, hogy a varázsvilágban semmi se az aminek látszik. És ezek szerint időt utaztam vele. Segítek Aaronek egy másik fiúval felállni. Azt beszéljük, hogy a gyengélkedőre vissza kéne vinnünk, hisz a bokája nagyon sok idő lenne ha magától helyre jönne. De a lány mindig aggódik, általa én is. Folyton arra gondol, ha bezárják az iskolát... nem fog tudni találkozni Aaronel. Aham szóval erről van szó. Vissza kell mennie a mugli szüleihez. Úristen most tényleg sárvérű vagyok, bocsánat, varázstalan ember. Milyen ironikus. Mikor kiérünk a nagyteremből, oda jön egy vörös hajú lány. Mondja, hogy menjünk a Szükség Szobájába. Ezt nekem és Aaronek mondja, amig a fiú aki segített visszament valamiért a nagyterembe. Dehogy megyünk, miért mennénk? Nem értem. De csak egymásra nézünk, és elindulunk egyenesen a Szükség Szobályába. Mikor megtaláljuk, és megjelenik előttünk az ajtaja, belépünk, és látjuk, hogy páran még ott vannak.
- Mi történik? Nem akarom, hogy bezárják az iskolát!!- csuklik meg a lány vékonyka hangja ami az én torkomból tőr elő, és elcsuklik a végére.


Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 7:45 am



Iason as Sophie Maxwell

Everything's so blurry


É
n még mindig furcsa szemekkel méregettem volna Arthur-t, ha a lány, nem az utat figyelte volna. Zavarban érezte magát, hogy kézen fogva sétál a fiúval, akit annyira szeret és végre nincs egyedül. Nem szeret egyedül lenni, mondjuk azt én sem, de nekem legalább vannak testvéreim. Neki nem volt, a bátya még azelőtt meghalt, hogy ő megszületett és csak képekről látta. Szegény. Megsajnáltam és ha megtehettem volna, bizonyára megöleltem volna őt csak úgy ok nélkül. De azon kívül, hogy láttam mit tesz és halottam mik járnak a fejében, nem tehettem semmi mást. Ez eléggé zavaró volt, Sarah mindig azzal fenyegetőzött, hogy egyszer az Azkaban-ban fogok kikötni, nos ez a rabság, felért akár az Azkaban-al is. Lehet el kell fogadnom, hogy ennek a testnek a rabja vagyok ugye? Igen, muszáj lesz. Úgy néz ki senkihez sem mehetek oda, hogy megbeszéljem, mi ez az egész. Nem számít, én Hollóhátas vagyok, egyszer úgyis mindenre rájövök. A sanda gyanúm, hogy önmagam szöges ellentéte vagyok ebben a testben most, igazolódni látszott. A Nagy teremben amikor megláttam a házak asztalait nem sétálhattam vidám, nevetgélve valami újabb butaságon a Hollóhátasokhoz. Arthur-nak persze iszonyat mód nagy mázlija volt, ő bezzeg odaült. Őszintén mély gyűlöletet kezdtem el érezni a fiú után, hogy ő bezzeg a helyemre ülhet, de én nem. Megfogtam a hajam, vagyis olyan érzés volt mintha én tettem volna, de ez Sophie volt, ő kezdte el kissé zavartan a haját csavargatni és a barátnőivel leülni a helyére. Hugrabugos. Hm én megmondtam, hogy az ellentétem lesz, nem is tévedtem olyan sokat. A hosszú haja persze tetszett, nem is én lennék ez ha nem figyeltem volna meg magunkon Sophie barna haját. Persze észre kellett vennem azt is, hogy imádja a barátnőit, beszélgetni és beszélgetni és beszélgetni, amit én csak akkor teszek ha nagyon muszáj. Jobb szerettem volna odafigyelni, hogy mi történik, arra összpontosítani, mit mond az igazgató. De rá kellett jönnöm amíg valaki hátba nem bökte, hogy figyeljen már Dumbledore szavaira, addig mintha az igazgató egy jelentéktelen szellem lett volna akit nem ismer. Dumbledore szavai tiszták és érthetőek voltak, még maga Sophie is megértette, hogy a Mágiaügyi minisztérium tagjai, mennyire gonoszak. Nem zárhatják be a hőn szeretett iskoláját, ahová mindig mosolyogva jön. Senki sem látta, hogy ökölbe szorította a kezét és eluralkodott rajta egy kis indulat. Sosem volt az a fajta aki csak úgy ok nélkül felhúzza magát mindenen, kiabálni, hisztizni kezd, de ez a hír már számára is elég felháborító. Megakartam nyugtatni őt, hogy nem kell félnie, hiszen a Roxfort-ot nem fogják bezárni, mert még én is odajárok csak a falak valamivel sokat megéltebbek. Nem volt esélyem rá, pedig úgy megmondtam volna neki, hogy teljesen feleslegesen siránkozik. Hirtelen felállt és legszívesebben egyenesen a szobájába szaladt volna, de útközben megállította őt egy vörös hajú lány. Sophie nagyon jól ismerte őt, Aubrey-nek hívják a Griffendéles lányt és természetesen bólintott a kérésére. Noha egy picit még mindig ingerült volt a hallottak miatt, kíváncsi lett. Vajon miért szeretné a barátnője, hogy találkozzanak a Szükség szobájában? Vállat vont, majd lassú sétába kezdett, nem szerette volna, hogy bárki meglássa őt. Bizonyára nagyon bizalmas lehet, ha Aubrey suttogott. Most csak ő és én voltunk, vagyis Sophie tudomása szerint csak egymaga volt a gondolataival, most nem jött oda hozzá Arthur, hogy felvidítsa őt. Igazából ez engem annyira nem zavart, Sophie-t annál inkább. Szüksége lett volna most rá, hogy megnyugtassa őt, ez az egész csak egy rémálom és a valóság merőben más. De nem, egyedül kereste meg a Szükség szobáját és kíváncsian a társaira nézett, akik már itt voltak. A figyelme azonban Aubrey-re siklott, elvégre ő hívta őt ide és igazából még nem igazán tudta megmondani miért. Engem meg nem engedett érvényesülni, hogy beszéljek vele és néha még helyette is.
- Remélem az amit az igazgató mondott csak hazugság. Bizonyára senki sem szeretné, ha az iskola bezárna. – karba tette a kezét, oh ez annyira jól állt neki, kár, hogy nem volt itt tükör amiben nézegethettem volna őt. Tuti ő is jól grimaszol, de most annyira leköti a figyelmét ez az egész esemény, hogy nem lehet rávenni keressen egy tükröt. Igen, a probléma mindenekelőtt. Tetszik ez a hozzáállás.

   
   
   

THANKS LIZZY :3


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeVas. Feb. 16, 2014 11:39 am

A nagyterem felé menet sok emberrel találkoztunk, de volt pár olyan, akiben felfedezni véltem pár ismerős vonást. Mintha pár diáktársam ugyanúgy járt volna, mint én. Ez a tudat megnyugtatott valamennyire, de az nem, hogy a kislányka érzelmei engem is átjártak. Mindig más érzések öntötték, ha más-más emberekkel beszélt. Ehhez én nem szoktam hozzá és érzékenyen érintett.
Azt még mindig nem tudtam kideríteni, hogy melyik házba tartozik, de a nevét és a korát megállapítottam. Lilly, aki 16 éves. Ezeket onnan tudtam meg, hogy –valószínűleg Mardekáros volt- valaki kiosztotta, hogy figyeljen oda jobban és ne lépjen a lábára, különben megjárja. Ezen jót nevettem, hiszen én is ugyanígy reagáltam volna, de éreztem, hogy Lilly megijedt. Félt a Mardekárosoktól, félt a fajtámtól. De ez hamar eltűnt és felváltotta egy számomra nem ismert érzelem a helyét. Persze rögtön leesett, hogy a kislány mit érez, hiszen egy fiút bámult, és ahogy az a személy közeledett felé úgy dobogott egyre jobban a szíve. Ahogy elhaladt mellette összenéztek és a srác lemosolygott rá. Végig követtük a fiú mozdulatait és aztán jött a nagy felismerés, hogy ő mást szeret. Még hozzá, egy jóval szebb és okosabb lányt.
Ezt honnan tudom, onnan, hogy Lilly legbelül őrjöng. Kívülről nem mutat semmit, de idebent egyre jobban forrósodik, mintha fel akarna robbanni.
Hamar besietett a nagyterembe ahol leült a… -itt erősen hunyorítottam, hogy jól lássak- Hugrabug asztalához. Amint helyet foglalt rögtön kapott egy üzenetet, hogy a felhajtás után menjen a szükségek szobájába. Persze igent bólintott, de ő többet nem foglalkozott ezzel a témával én annál inkább. Azt nem is hallottam, hogy miről volt szó, csak azt éreztem, hogy nagyon bánatos a picike.
A diák sereg elkezdett oszolni mi viszont a helyünkön maradtunk. Megvártuk, amíg a tömeg eltűnik és csak utána indultunk el. Nem siette el a dolgokat, valószínűleg azért, mert plátói szerelme éppen előtte sétált a lánnyal, akire, annyira féltékeny. Mikorra megelégelte összefonta kajait, felhúzta orrát és végre gyorsabbra vette a tempót. Attól, hogy őt nem izgatta ez a kis találka engem annál jobban. Hamar rálelt a szükségek szobájára. Átlépve a küszöböt körbenézett a teremben. Voltak már ott páran, közülük egy embert ismertem fel még pedig a háztársát, akit ma láttam az asztalnál. A többieket egyáltalán nem ismertem, de még ő sem. Odaállt háztársa mellé.
- Mi folyik itt? –szólal meg idegesítően vékony hangon és értetlenül néz fel a srácra. Kénytelen voltam én is azt nézni, amit ő, de én valahogy többet láttam a fiúból, mint amennyit kellene. Ismerős női vonásokat véltem felfedezni benne, mintha… mintha.
Bel?
Fut át agyamon egy név és próbálnék kommunikálni Lilly-vel, de nem hagyja. Elnyom az érzéseivel és gondolataival egyaránt.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 3:02 am

Mire végre felülkerekedek Aaronon és legnagyobb elégedettségemre elindulok kifelé, már rá is jövök, hogy rövid úton búcsúzhatok az elszántságomtól. Úgy tűnik vagy a srác irányít, vagy én, ketten viszont semmiképp sem férünk meg egy testben - hiába hagyom figyelmen kívül az ő fizikai fájdalmát, ha ugyanúgy összezuhanok. Fogalmam sincs, hogy fogok repedt bokacsonttal boldogulni a továbbiakban, főleg, mert ahogy hallom nem is könnyítik meg a helyzetemet. Miért kéne a nagyterembe mennünk?
Már-már a gondolataimba merülnék, mikor feltűnik A Lány és elborítja az agyamat a rózsaszín köd. Nem az, amit én érzek Nickole iránt, ha meg kéne fogalmaznom, inkább rajongásról lenne szó. Főképp a dekoltázsára irányultan. Na, nem mintha különösebben zavarna, sokkal inkább átszáll rám a felhőtlen hangulat. Le merném fogadni hogy csillogni kezd a szemünk az örömtől, a szánk pedig tagadhatatlanul mosolyra húzódik a szépség láttán. A fájdalom elhúzhat akár keletig is, én nem rohanok utána. Helyette megadóan hagyom, hogy a lány és a haverom felsegítsenek. Kevésbé tetszik az irány, na de valamit valamiért. Hátha rájövök a dolgok nyitjára. Ami azt illeti, halványan már most feldereng az elmúlt pár hét. Fenyegetik a diákokat... fenyegetnek engem. Jóllehet fogalmam sincs, kicsoda.
- Köszönöm, drága. Rád mindig lehet számítani. Ugye megengeded, hogy megháláljam a jövőben a segítséget? - Hogy pontosítson, finoman lecsúsztatja a karját a hollóhátas válláról a derekára, így sétálnak tovább. Innentől kezdve igyekszem az ő érzéseire koncentrálni, ugyanis a sajátjaim már tombolnak. Ez egy seggfej. Komolyan egy seggfejben landoltam. Lehet hogy nem is az agyán osztozkodunk, hanem a hátsófelén? Bár ha választanom kéne, inkább egy harmadik lehetőségre mutatnék, vagyis az ötödik végtagra. Mert azok alapján amik felötlenek benne, nem kérdéses, mivel gondolkodik.
Mindegy. Rájövök hogy szintén a madarakhoz tartozom, ami némiképp meglep, tekintve az előbbi megjegyzésemet. Rájövök hogy háztársam keze selymes, továbbá az is elég egyértelműen hangzik, hogy a Roxfortnak annyi. Aaron persze nem veszi ilyen könnyedén, aggodalmasan pillant vissza a lányra, majd ismét Dumbledore-n állapodik meg a tekintete. Kételkedik a jövőben, és nagyon okosan teszi. Amennyiben jól emlékszem, végül nem zárták be az iskolát.
- Ne aggódj, kell lennie megoldásnak. Biztos küzdenek értünk, márpedig nem ostobák. Rá fognak jönni, melyik az a bolond, aki kitervelt ellenünk valamit, utána pedig csak egy lépés a probléma kiküszöbölése.
A gondolatmenet már a saját agyam szüleménye, hamar el is vigyorodok az örömtől. Tehát mégis van beleszólásom ebbe az egészbe.
Hamarosan vége szakad a beszédnek, az igazgató pedig a hálókörleteink felé irányít minket. Egyébként sincs szándékunkban vissza térni, hát még így, hogy Aubrey kér valamit. Az ő kívánsága szent és sérthetetlen Aaron szemében, szóval habozás nélkül rábólint. Természetesen a segítőjét győzködnie sem kell, hogy tartson vele. Pár perc múlva már a szükség szobájában ácsorognak a többi diákkal egyetemben. Hab a tortán, hogy többek közt Tom Denem is a tömegben tartózkodik.
- Nyugodjatok meg! - kiáltja el magát, majd a griffendéles felé fordul és kedvesen rámosolyog. - Mit szeretnél mondani? Mert gondolom nem azért hívtál ide minket, hogy búcsúbulit tartsunk.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeKedd Márc. 25, 2014 6:33 am

A szükség szobájába érve egyből Lilly felé veszem az irányt, ugyanis eszemben sincs lehorgonyozni a tömeg kellős közepén. Reménykedem benne, hogy a lány és Ted ezúttal csendben marad, valahogy nem tartozik az elsődleges vágyálmaim közé a hisztériájukat hallgatni. Persze, kimondottan szórakoztató a megrökönyödésük... bizonyos ideig. Viszont minél több kérdés hangzik fel, annál inkább elveszítem a türelmemet. Bizony, nem könnyű némán állni, mikor minden kérdésre tudod a választ - bár ezt alighanem Hermione érezné át a legjobban. Hermione.
Ezresével rohamoznak meg az emlékek a trióról, a jelenbéli Griffendélről és a csatáról. Felrémlik előttem Flora dühöngése, majd a nyaklánc, amit utolsó gondolatfoszlányommal zsubszkulcsnak tudtam be. Végül az ablakból tükröződő arcom, Tom Denem arca.
Önkénytelenül is a fejemhez kapnám a kezem, ha megmozdulna egyáltalán. Ehelyett továbbra is a hátam mögött kulcsolom össze, méghozzá olyannyira megszokottan, mintha ez a póz teljesen természetes lenne. Mármint persze, az is, csak nem nekem. Neki. Leírhatatlanul kellemetlen a kettősség és a zavartság, ami pár józan pillanat után rám tör. Ráadásul még fokozódik is, mert esküdni mernék hogy a kis vörös nem Lilly, továbbá Sophie-t is láttam már valahol. A másik én által ismert Aaron pedig a volt háztársam, az egyik halálfaló! De hát miért kerültünk ide pont mi? Talán Voldemort egykori csatlósai szórakoznak velünk?
Veszek egy nagy levegőt - ezúttal tényleg - és igyekszem uralkodni a bennem tomboló káoszon. Figyelem a szőke lányt, tulajdonképpen Lunát, aki bölcsen odébb áll, és összeszorul a torkom a feltételezésre, hogy az én távozásom aligha nyújt majd békességet. Már most vélem hallani az ismerős szisszenést, a csusszanó, síkos hangot. Szóval tényleg egy Baziliszkuszt rejt a titkok kamrája.
Egyszerre könnyebbülünk meg Tommal, mikor éles hang szakítja félbe a diskurzust, méghozzá Aaron személyében. Határozott fellépésére egy csapásra elcsendesül a csoport. Mindenki Aubrey válaszára vár, ő pedig eleget téve a ki nem mondott kérésnek beszélni kezd.

|| A következő reagom vasárnap este érkezik. Aki nem tud írni, szóljon! ||



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 3:55 am

Jönni fognak. Nem tudom ebben miért olyan fenebiztos a lánygyerek, de különösebb aggodalom nélkül jut el a Szükség Szobájába, a korábbi kaotikus lelki állapotával szemben most bizarr tettvágy zubog benne, és izgatottság. A kezébe akarja venni a dolgokat. Tipikus Griffendéles…szerencse, hogy nem egyedül akar nekivágni a kalandnak, mert az egyenest öngyilkos küldetés lenne. Persze én tudom, hogy végződik ez az egész. Márhogy hogyan végződött, ha a történelem csak ismétli önmagát. A jelenlévők közül mindenkinek életben kellene maradnia, hiszen ismerjük ugye Hisztis Myrtle történetét, akinek most épp nyoma sincs…de mi van, ha itt másképp végződik a történet? Egyáltalán mi az az „itt”? Minél izgatottabb Aubrey, nekem annál inkább mehetnékem van. Még szerencse, hogy leköti a figyelmemet ugyanaz a jelenség, amit már korábban is felfedeztem. Az Aubrey számára ismerős vonások mögött olyanokat vélek látni, akiket én ismerek, de nem elég élesen a vonások, olyan csak az egész, mint valami balsejtelem, de esküdni mernék rá, hogy a másik Griffendéles lányról Iason jut eszembe...
Az egybegyűltek természetesen türelmetlenül zsibonganak, kérdések csapódnak a lány felé, ha tehetném a szememet forgatnám, de Aubrey aztán nehezen adja magát, még arra sem tudom rávenni, hogy az én akaratom kedvéért megvakarja az orrát…Aaron rendet rak (miért tudok én ilyeneket, hogy hogy hívják?), Aubrey pedig végre előrelép, végighordozva tekintetét diáktársain. Köztük Denemmel. Hát ez tényleg nevetséges.
- Mindannyian tudjuk, hogy Dumbledore nem mondana ilyesmit, hacsak nem fenyegetné a bezárás komolyan az iskolát. Gáz van, srácok, ez most komoly…! De ha fény derülne a tettes kilétére, ha megoldódna a rejtély…akkor megmenthetnénk a sulit. Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de nekem ebből az elegem van. A testetlen fenyegetésből, a félelemből, hogy csapatban kell járni mindenhova, és senki sem tud semmit…elég volt! Ha összefogunk, talán kideríthetünk valamit – ez aztán a lelkesítő beszéd, gratulálok, Aubrey…a pesszimizmusom azonban érezhetően nem jut el a testig, bizakodva pillant körbe várva, hogy ki az, aki most rögtön fordul ki az ajtón félelmében, és ki az, aki marad, ne tovább értelmes hozzáfűznivalója is akad. Ez a lány keres értelmet? Hiszen teljesen meg van buggyanva…! Nem is kérdés, hogy miért nem kerültem én a Griffendélbe. Most, hogy egyikük fejében vagyok, kimondottan irritálónak találom az állandó hőskomplexusukat.



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2014 12:09 am

Egy közös bennem és a gazdatestemben már biztos van. És az az idegesség, a gyomor ideg. Így nem idegen ez az érzés, hisz hiába csak az elmém maradt meg, de én is ideges vagyok. Ijesztő ez a helyzet, nem értek semmit, két irányú gondolataim vannak, a sajátom és ezé a Hollóhátas lányé.  Hogy lehet két gondolattal megbirkózni? Lehet, hogy lehet, de az biztos hogy nem sokáig, és kikell innen jutnom. Én ezen a leányzó meg azon idegeskedik, hogy bezár az iskola. Olyannyira, hogy le kell fognom a karomat, hogy a többiek ne lássák miként reszketnek a kezeim. Miközben Aubrey  ... legalábbis azt hiszem, de a test tulaja biztos benne, elkezdi a beszédét, és egyre jobban ideges lesz. Meg kell találni a tettest? Hogy találhatnánk meg mi mikor a tanárok se tudják, és ők is látszólag félnek? Ez miért a mi feladatunk lenne. Ezek a gyáva gondolatok keringőznek bennem. Megfogom a mellettem sántán álló Aaron kezét, majd oda hajolok hozzá.
- Nekünk hogy sikerülne mikor senki másnak nem ment az iskolában? - kérdezi tőle suttogva. Istenem de gyáva ez a lány. Én már rég oda araszoltam volna tervet szőni, és nem arról rimánkodni, hogy nem akarom bezáratnia sulit, de tenni se akarok érte. Próbál e keringeni a gondolataim, hátha tudok bármit befolyásolni a csaj agyában, de nem, folyton a menekülésre gondol,és én is. Félelem az van bennem és idegesség. Tuti hogy én leszek a következő. Nem nem, harcolni kell.
- Ha saját szakállra dolgozunk, és kideríti az aki kitárt a kamrát, bosszú fog állni. - és igen ezt is csak halkan nyögi ki a fiúcskája fülébe. Istenem de irritál ez a lány és a gondolatai. Kiakarok belőle szállni, nem bírom. Vagy legalább hangosan mondaná ki, és kiállna azért amit gondol, hogy ő nem akarja az illetőt magára haragítani, de nem. Ő biztonságba akar kerülni, ő akar lenni a kis szürke bárány aki meglapul, és semmiről nem tehet. Kezdem megérteni, de mégsem. Legszívesebben megfognám a fejem és ordítanék. De a csak fél és szabadulni akar innen. Legalább még egy közös....


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2014 6:03 am


Egyre jobban irritál ez a helyzet. Az, hogy nem tudom miért kerültem ide, miért nem hallja Ted mit is szeretnék neki mondani? Miért van ennyi hülye kérdésem, mikor nem hallja, vagy legalábbis nagyon jól titkolja és inkább a saját feje után megy. Pedig, ha engedné akkor segíteni tudnék neki. Elmondhatnám ki a tettes, kit kéne számon kérni és már csirájában elfojtani minden rosszaság kezdetét.
De nem. Helyette kényelmesen álldogál egy szekrénynek dőlve, nem érdekli a körülötte lévők suttogása, csak egy valami érdekli, de az nagyon. Az itt létünk oka. Ez speciel engem is nagyon kíváncsivá tesz, miért pont ezeket az embereket választotta Denem és a kis segítője?
Nem sokat tudok erről az estéről, mert valahogy sosem érdekelt Denem alias Voldemort diákévei, Pottert is messziről elkerültem mert számomra csak egy idegesítő teremtést jelentett. Mondjuk Denem sem tartozik a kedvenceim közé, viszont Tedben nem érzem ezt a félelmet, ami engem a hatásába kerített. Olyan természetes a viselkedése, hogy az már engem idegesít.
-HAHÓÓÓ!! Dumbledore most mondta, hogy bezártja az iskolát te meg itt nagymenőt játszol? Ne nevetess már… szállj magadba! – sugallom nagyon erősen, ha szavakkal ölni lehetne belülről már rég hallott lenne, és átvenném a helyét. De nem, még ugyan állja a sarat, kemény dióból farakták viszont pár másodpercig megrezzen. Ez már jó jel, elindultam a nyeréshez vezető úton.
- És szerinted ez sikerülni is fog nekünk, ugye Aubrey? Egy csapat kamasz rájön majd az okra, arra miért tűnnek el sorban a sárvérűek, és ki tette. Ennél még a kviddics fogadások is értelmesebbek. – morgolódik keresztbe font karral Ted, aki legszívesebben lelépne de kíváncsi is egyben, ezért inkább marad.
- Képtelenségnek tartom, hogy bármire is rájöjjünk... – ez a pesszimizmus! Komolyan, idegesítő és ha most a saját testemben lennék jól sípcsonton rúgnám az öreget. Mi az, hogy egy csapat gyerek nem oldhat meg rejtélyt?
Bár másfelől nézve teljesen igaza van… ott áll középen, mindent tudva maga a gonosz. És még beavatják ebbe a dologba, kész káosz.
Tekintetem viszont tovább vándorol, megáll a vörös Lillyn és egyre biztosabb vagyok, hogy Colet látom benne.
Nem szoktam örülni neki, de most kifejezetten elviselném a társaságát. Kérem valaki szedjen ki, vagy Cole jöjjön ide. Beszélni akarok vele!
Próbálok befolyással lenni Tedre, de sziklaszilárd egy ember, integetésre készülnék de nem sikerül, félúton abbahagyja és a hajába túr. Merlinre!


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2014 7:44 am

A mellénk érkezőre egyáltalán nem figyelt Lilly. Leginkább a tömeget és Tedet figyelte hátha megtud valamit, de semmi. Vagyis ő nem tudott meg semmit én annál többet. Megbizonyosodtam arról, hogy Tedbe Lin van bezárva. Bevallom megnyugtatott a dolog, hogy tényleg nem csak én jártam így, de az viszont egyre jobban feszéjezett, hogy nem tudok hatni a kicsi lányra. Akármivel próbálkoztam eddig, semmi sem sikerült. Lilly egy szót sem szólt. Teljesen össze v olt zavarodva és félt. Félt, hogy tényleg bezárják az iskolát és neki nem lesz hova mennie. Erre a gondolatára csak sóhajtottam egyet és mutató és hüvelykujjammal masszírozni kezdtem a homlokomat. Újra csak a csoportból kiemelkedő hangra emeltem fel a fejemet. Lilly egy lépést arrébb lépett és nekiütközött Denemnek. Tarkójához kapja a kezét és motyogott egy bocsit a másiknak. Én közben jól megnéztem magamnak és még egy ismerőst fedeztem fel. Pontosan nem tudtam felismerni az ismerőst, mert hamar elkapta a fejét Lilly, de legbelül tudtam, hogy egy olyan valaki van Denemben, akit jól ismerek. Ez után a közjáték után mind a ketten a szoba közepén álló Aubreyre figyeltünk. Lilly egyre kétségbeesettebb lett, mint volt. Kezét szája elé emelte és rágni kezdte a körmeit. Nekem pedig felfordult a gyomrom. Próbáltam utasítást küldeni felé, hogy ne csinálja, de nem történt semmi. Még mindig tehetetlen voltam.
A kis vörös mind végig hallgatott és magával civakodott, hogy itt maradjon e vagy elmenjen. Aztán végül megemberelte magát kihúzta a hátát, leejtette kezét teste mellé és mélyet szívott az oxigénből. Ujjongtam, hogy végre megszólal, de aztán lehunyta szemeit és neki dőltünk a mögöttünk lévő falnak.
- Miiiiiii?-ordítottam és fogtam a fejem, hogy, hogy lehet ennyire mulya. Mind addig meg sem moccant, amíg Ted meg nem szólalt mellőlünk. Már azt hittem helyeselni fog, e helyett Teden hagyta szemeit és megköszörülte a torkát. [/color]
- Nincs igazad. Képesek vagyunk rá, végül is azért fogunk küzdeni, hogy ne zárják be az iskolát, amit szeretünk. Bosszú, ugyan már…- egész halkan kezdett el beszélni aztán a végén már hangosan nevetett. Megnőtt az önbizalma pár perc alatt, ami számomra hihetetlen volt. Csupa meglepetés ez a lány.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2014 8:20 pm

Komolyan egy röpke kis válaszra se méltat? Hát ezt nem hiszem el. Gondolatban felnevetek a háborgására, ha tehetném, megveregetném a vállát is. Fiatalság-bolondság. Már attól is ég a pofám, ha belegondolok, hogy én is ennyire sötét lehetettem. Csak épp nem rohangáltam ennyire a lányok után, mert nem volt rá szükségem - jöttek ők maguktól, főleg, miután egy alkalommal megvédtem Nickole-t. Talán úgy gondolták, tökéletes tündérmesébe csöppennének a jószívű mardekárossal. Pff, még mit nem. Kiálltam a saját véleményemért és engedtem a késztetésnek, hogy életemben egyszer nagylelkű legyek egy áldozattal. Más alkalommal, más hangulatomban gondolkozás nélkül rájuk hagytam volna a dolgot. Nickinek pusztán szerencséje volt, bármennyire is zavar a tudat. Keservesen félreismert, holott végig önmagam voltam.
Veszek egy nagy levegőt és elhessegetem a gondolataimat. Most egyáltalán nem ez a lényeg, hanem hogy kijussak. Annál is inkább, mivel ismerős arcokat vélek felfedezni a körülöttem állókban, és fogalmam sincs, miről lehet szó. Pár diák megviccelt volna? Nem, akkor nem én lennék itt. Talán csak egy illúzió, amibe belezavarnak az emlékeim, mert nem egészen teljes. Legalábbis ez hangzik a legelfogadhatóbb elméletnek. Egy illúzióból jóval könnyebb kitörni, mintha - példának okáért - megátkoztak volna. Naná, csak áltatom magamat. Elképzelhető hogy végleg itt maradok.
- Ted. Kicsim. Ti vagytok a legnagyobb veszélyben, miért akadékoskodtok? Nem lenne jobb úgy kockáztatni az életeteket, hogy tesztek is valamit? Ezúttal nem véd meg titeket senki. - Egyébként Aaron is balhézik gondolatban, de bátornak akarja tettetni magát, szóval nem indít "ellentámadást" a válaszomhoz. Helyes. Ellenkező esetben akkorát csapnék a fájós bokájára, hogy még azt is elfelejtené, miről esett szó. Igen, ő, én bírom a fájdalmat.
- Szerintem jó ötlet, amit Aubrey mond. Vagy ha nem is jó, több mint a semmi - mosolyodok el, jóllehet, minden jókedv nélkül. - Viszont gyanús lenne, ha sokan lennénk és necces, ha egyedül. Ha már úgyis hallottátok a nagy tervet, csatlakozhatnátok - fordulok vissza Tedhez, aztán a hollóhátas szépségre pillantok. - Alkothatnánk úgy csoportokat, hogy elég erősek legyünk.
Nem tudhatjuk, hogyan alakul ez az egész, márpedig én vissza akarok menni Nickole-hoz. Nem kockáztathatom az életemet, vagy akár a tudatomat. Majd szemmel tartom Tomot, úgy nem lehet gond. Vajon mi állította meg anno?


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2014 10:20 am

Kezdem skizofrénnek érezni magam. Mármint az ilyen, nem? Mindketten használjuk a fejemet, de a mozdulatokon valahogy nem tudunk megegyezni. Ő a bal kezét akarja emelni, én pedig a jobbomat, így a próbálkozás félúton megreked. Szerencse, hogy döbbenetesebbnél döbbenetesebb dolgokat mondanak, ezért épp beleillik a képbe a lefagyás. Miért nem tudnak egyszer az életben megegyezni? Miért emelik fel a hangjukat? Utálom, ha valaki kiabál körülöttem, főleg hogy most itt van ez a furcsa érzés is. Minden elmosódott, halk. Mintha tényleg el lennék zárva, méghozzá az óceán legmélyére. Én vagyok a kishableány, drágáim. Ha beszólsz, megszigonyozom a képedet, vagy fel... De nem leszek undorító, ennyire még nem buktam ki. Sok mindent nem értek, ez csak egy közülük - tehát fő a nyugalom.
Nézzük a tényeket. Letaperoltam egy nyakláncot, idő utaztam, vagyis semmiképp sem lehetek Ariel. Amy Pond vagyok. Khm, viccet félretéve valószínűleg egy nem tudom mi volt, nem is érdekes, a lényeg hogy a múltban vagyok. Ki gondolta volna, hogy Denem ilyen helyes volt? Harr. Ha Debby, a másik én ezt hallaná, szerintem egyből elpirulnánk. Ja mert igen, feltűnt ám, hogy nem vagyok egészen önmagam. Eiffelből törpegolymó lettem, a hajam pedig kifejezi, milyen sötétség tátong az agyamban jelen pillanatban. Ráadásul - és ez a legszörnyebb - már megint én kaptam a gyáva, védtelen kislány szerepét. Hát ezzel se megyek sokra.
- Én szívesen segítek. - Legalább beszélni tud. Milyen cuki hangja van! - Bármelyik csoportban, bármilyen feladatban.
Meg kell mentenünk a Roxfortot, bármi is legyen az, amivel szembe kell néznünk. Ezt melyikünk mondta? Mert még van egy kis időm, átváltoztathatok valamit kupává. Egyébként komolyan kezdek kiakadni. Olyan szinten hasonlít rám a kiscsaj, hogy a baromságaimon kívül rá sem ismerek, melyik gondolatfoszlány a sajátom. Legszívesebben már a hajamat tépném, de nem, mert ezt nem engedi. Hogyan?! Gátolgatunk-gátolgatunk? Ha én tiltok meg valamit, az nem fog ennyire tetszeni. De már megint csak morgok, pocsékolom az időmet és a kedvemet. Semmi értelme.
Veszünk egy nagy levegőt, majd addig turkálunk a tértágítós bűbájjal ellátott zsebemben, amíg nem találjuk meg Debby firkás füzetét. Ő így hívja, de az emlékeiből látom, hogy nagyon szép rajzok vannak benne. Most direkt úgy nyitja ki, hogy ne látszódjon egy sem, és a hátuljánál feszegeti meg a lapok belső ívét. Előrántunk továbbá egy tollat, már tudom is, miért.
- Leírom, ki kivel van. Így egyik csapatról sem felejtkezünk majd meg, és ha valaki... szóval, eltűnik, tudni fogjuk, merre keresgéljünk. Ehm... Kitaláljuk? - fordul Aubrey felé bátortalanul. Pedig milyen okos ötlet! Talán mégsem olyan menthetetlen a helyzet.



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2014 10:38 pm

Eddig azt hittem, okos és számító vagyok, de hallani az egykori Tom Denem gondolatait... Pillanatok alatt minden egyes végkifejletet felsorol magában, brutálisabbnál brutálisabb képek tárulnak a szemem elé, az arca viszont továbbra is békés. Még hogy őrült! A célja volt őrült és a nézetei, nem ő maga. Kész, megvan a példaképem - egyszerűen zseniális. Csupán egy gond van ezzel: meg kéne akadályoznom, hogy véghez vigye a terveit, úgy, hogy a gondolataimat is alig hallom tőle. Vajon feltűnne neki, ha valahogyan háttérbe szorítanám? Oké, halott, de amíg léteznek nekromanták, nem szívesen szúrnék ki egy hozzá hasonló személlyel. Gondosan elrejti az érzelmeit a többiek elől, én viszont itt vagyok. Tudom, hogy szinte szikrázik benne a gyűlölet és a hatalomvágy.
Szótlanul hallgatja a többieket, majd mikor elérkeznek a tettek mezejére, hangtalanul Debby mellé sétál és a társasággal együtt találgatja, miként lenne megfelelő az elosztás. Páran még mindig ellenérvekkel dobálóznak, ám alig telik el öt perc, és valami más kerekedik felül. Mások. Hirtelen megváltoznak az arcok, és bár továbbra is elmosódottan érzékelem a külvilágot - mintha egy láthatatlan üvegfal választana el a valóságtól -, már jól látok mindenkit.
Végül két csoportot alkotunk aszerint, hogy a könyvtárban vagy az emberektől keresünk információt.
Ezúttal sikerül viszonylag hamar megegyezniük, ami egyből csodának minősül. Na, van aki ezek után is képes szó nélkül lelépni, de annyi baj legyen. Már be is csöngetnek a következő órára, szóval egyébként is szétszéledünk.
Mintha ólmos súly nehezedne a mellkasomra. Itt az idő, ki kell törnöm, mielőtt Denem akciózni kezd. Megkönnyebbülés, hogy az ő arcán nem látszódik érzelem, ugyanis jóvoltomból már egészen biztos gyöngyözne a homloka az erőlködéstől. A keze így is remeg egy kicsit, amint felgyorsítom a lépteit és Aaron vállára teszem a kezét, majd teljes erejéből behúzok neki. Nem érdekel, mit gondolnak, vagy mi lesz a következmény. Szíves örömmel vállalom a kockázatot, még akkor is, ha tévedek.
- A te műved ez az egész, nem igaz? Miattad kerültem ide! - Szinte kiszakad belőlem a kiáltás. A mozdulatok már a sajátjaim, és meglehetősen erőtlenül kezdem lökdösni. Még akkor sem állítom meg a dühkitörésemet, mikor többen is visszafordulnak a hisztériámra.

|| Innentől felgyorsulnak majd az események, szóval örülnék neki, ha minél előbb írnátok. (:
Könyvtáros kutatóink: Debby (griffendél, mugli születésű), Mason Jövőbeli Valakije (mardekáros, félvér), Nicki Anonymusa, Tom
Kémeink: Aaron, Aubrey, Lilly, Ted
Aki valamilyen okból kimaradt és vissza vagy be szeretne csatlakozni, dobjon meg egy PM-el. Akinek pont, hogy nincs ideje/kedve tovább részt venni, szintén üzenjen, ne tűnjetek el csak úgy. Minden jó, ha szóltok róla. (: ... Köszönöm. ♥
||



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Találj rám   Találj rám Icon_minitime



Vissza az elejére Go down
 

Találj rám

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: Myrtle emléke-