KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
Mardekáros kabin Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
Mardekáros kabin Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
Mardekáros kabin Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
Mardekáros kabin Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
Mardekáros kabin Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
Mardekáros kabin Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
Mardekáros kabin Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
Mardekáros kabin Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
Mardekáros kabin Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
Mardekáros kabin Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

Mardekáros kabin EmptyMardekáros kabin EmptyMardekáros kabin EmptyMardekáros kabin Empty


 

 Mardekáros kabin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Mardekáros kabin   Mardekáros kabin Icon_minitimeSzer. Júl. 04, 2012 12:30 pm

***


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Mardekáros kabin   Mardekáros kabin Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 8:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
❝pansy❞

usually when things has gone this far people tend to disappear no one will surprise me unless you do i can tell there's something goin' on, hours seems to disappear. everyone is leaving i'm still with you.


Végig lépdeltem a folyosón és minden kabinba vetettem egy futó pillantást. Láttam a szent triót is és még sok más ismerős arcot, de nem álltam le most senkit sem „zaklatni”, illetve ijesztgetni, mint majdnem minden évben. Már kinőttem belőle és amúgy sem voltam olyan hangulatban mostanában, hogy ilyesmikkel fárasszam magam. Inkább csak kiürítettem gondolataimat és egyedül arra a feladatomra koncentráltam, hogy megtaláljam Pansy-t.
Pansy-vel már egy ideje nem találkoztam. Néha-néha összefutottunk az Abszol úton, ha úgy döntöttem kiteszem a lábamat a Grimmauld térről, de jó formán a csata óta nem láttam. Azonban mindig leveleztünk, nem volt soha olyan, hogy ne válaszoltam volna neki a leveleire. Így úgy érzem, hogy a távol töltött idő ellenére sikerült megtartani a szoros kapcsolatunkat. Elvégre ő az egyetlen, aki úgy igazán közel áll hozzám. Aki nagyjából olyannak ismer, amilyen igazából vagyok… Asszem.
Hátrasimítottam a hajamat, majd megsimogattam Seona fejét is, aki halkan csipogott eme kényeztetésre. Az öltözetem egészen újnak volt nevezhető, bár még mindig anyám vásárol nekem, mivel nem vagyok hajlandó betenni a lábamat egy boltba sem. Kivéve ha az halaszthatatlan, például az új pennákat és egyebeket már én vettem magamnak, mert én tudom pontosan melyik típust szeretem, melyik vált be. A könyveimet mondjuk még anyám vette meg, mert arra úgy is megadott lista van… A lényeg, hogy nem szoktam figyelni mikor, mit vesz nekem – szerencsére általában eltalálja a stílusomat, úgyhogy ebből még soha nem akadt gond. A szemüveget meg most csak úgy a hepp kedvéért tettem fel magamra. Talán okosabbnak akartam látszani… Nem mintha nem lennék az.
Mosolyt csalt arcomra saját viccelődő gondolataim, mire elértem a kabint, amiben megpillantottam fekete hajú barátnőmet. Megtorpantam és rántottam egyet a kabin ajtaján, majd amikor elsiklott előttem feltárva a kabin belsejét beléptem és elrejtettem mosolyomat.
- Szia Pans! – köszöntem rá és ledobtam a táskámat vele szemben lévő ülőhelyre, majd levettem a vállamról madaramat és őt is odaültettem. Csak ezek után léptem oda hozzá. – Váó! – öleltem át a derekát, amikor felállt. – Szebb vagy, mint valaha, ha mondhatom ezt! – nevettem rá szelíden és nyomtam egy hosszú csókot a szájára. – Sikerült elszakadni a szülőktől? – kérdeztem aztán egyszerűen és leültem mellé, lábaimat felraktam az ülésre. – El tudod hinni, hogy Narcissa is a Roxfortban fog tanítani? Szörnyű… - morogtam, bár nem voltam olyan biztos abban, hogy annyira bánt ez a tény. Végig vezetettem a kabinon a tekintetem, majd újra a gyönyörű lányra néztem magam előtt. – Jön még valaki? Vagy csak kettesben leszünk? – mosolyogtam rá pajkosan, de valahogy a hangulatom még mindig elég borús volt.
Talán a hazaérkezés miatt…

HEY PANSY, EZ A POST 414 SZAVAS. SZERETNÉM, HOGY TUDD, HOGY REMÉLEM MEGFELELŐ KEZDÉSNEK ÉS [You must be registered and logged in to see this link.] VISELEM. Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Mardekáros kabin   Mardekáros kabin Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 1:06 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

sweety

Nem mondom, hogy örültem annak, hogy vissza kell mennem a Roxfortba. Tavaly már félig végigszenvedtem a hetediket, és mit ne mondjak, ez bőven elég volt. De most kezdhetem elölről megint az egész szenvedést. Ugyanazt megtanulni kétszer nem vicces, de mégis, jobban járok így, mintha utána semmit sem kezdhetnék az életben. Miután végre leráztam szüleimet, és a vonaton nyugodtan végigmentem, komolyan, azt hiszem a fél életem elment. Utálom, hogy annyiszor elmond mindent anyám, mert egyszerűen már a kisujjamon jön ki, minden! Mintha nem is nyolcadára kezdeném a sulit, hanem először mennék. Mit ne mondjak, ez elég kellemetlenül érint. Kerestem egy üres kabint, majd betelepedtem oda, nem engedve be senkit. Szerencsére azért a diákok nagy része tudta, hogy mi itt a rend, és hogy nem jöhetnek be csak úgy hozzám. Merthogy elküldöm őket a francba. Igen, volt elég idejük megtanulni. Beültem az ablak mellé, és csak néztem kifele, míg lassan megindult a vonat. Nem is figyeltem a kinti világra, jól esett egy kicsit a csend. Talán ezért kaptam fel a fejem olyan hirtelen, amikor hallottam, hogy kinyílik az ajtó. Azonban ahogy meghallottam Draco hangját, halványan elmosolyodtam. Szinte alig láttam a nyáron, utoljára is csak az Abszol úton futottunk egymásba, amikor a tankönyveket, és hasonló iskolai ketyeréket kellett beszerezni. Először csak a szememmel figyeltem, ahogy megérkezik, ledobja a cuccát, majd leteszi a madarát. A legutóbb is láttam ezt a madarat, gondolom nem rég kaphatta, de szép kis jószágnak tűnik, úgy tűnik fontos a gazdájának.
- Helló! – köszöntem apró mosollyal, felállva helyemről. Ha már köszönünk, akkor ne legyek olya bunkó, hogy fel sem állok, na meg így mégiscsak egyszerűbb. Az úgy nevezett bókján csak egy önelégült mosollyal bólintottam, majd viszonoztam a köszöntő csókját, elég intenzíven. Valahogy úgy érzem ez arra is szolgált, hogy tudtára adjam, azért hiányzott nekem, talán még jobban is, mint számítottam rá. Fura egy dolog a szerelem, amikor kicsi voltam sosem hittem benne, nem voltam olyan, mint a legtöbb kislány, hogy csakis a nagy szerelemről és a szőke hercegről álmodoztam egy barbi házzal, meg rengeteg barbival. Egészen addig, amíg a Roxfortba nem jöttem, és meg nem ismertem Draco-t. Tény, előtte is láttam már, de sosem voltunk a Malfoy családnál azelőtt. Tudja az okot a franc, pedig még a szüleink is meglehetősen összetartoztak bizonyos szempontból. Amikor még Voldemort uralkodott. De ez mára múlt, nem éri meg rajta rágódni, mert csak felesleges időpocsékolás az egész. – Ahh, ne is kérdezd. Anyám megint mindent elmondott ötször. Ebből a szempontból örülök, hogy ez az utolsó évem.. nem kell többet meghallgatnom a hogyan viselkedj, és mit pakolj el szöveget. – mosolyogtam a szöszire, miközben én is visszaültem oda, ahol eddig ültem, annyi különbséggel, hogy most nem az ablakon bámultam kifelé, hanem inkább Őt figyeltem.
- Narcissa, a Roxfortban? – néztem meglepetten Draco-ra, ugyanis ezt még eddig, ha jól emlékszem legalább is, nem említette. Így azt hiszem nem olyan meglepő az, hogy nem tudom miről van szó. Vagy csak én voltam megint baromi figyelmetlen? Mert ha így történt, akkor az elég kellemetlen rám nézve. Mindig, de tényleg állandóan figyelek rá, és pont ezt szalasztottam volna el? Ez eléggé… hát, nem fejteném ki.
- Nem tudom, hogy várunk e még valakit. Én nem találkoztam senkivel idefelé. – vontam vállat, tekintve, hogy azt sem bánnám, ha ketten lennénk csak. Talán ha Zambinibe belefutottam volna, neki megemlítettem volna, hogy hol keressem, de nem így történt. Millicenttel ugyan összefutottam, de nem fogom idehívni azt a lányt, az egyszer biztos. Nem tudom elviselni 100 méternél kisebb távolságra, ez a kabin pedig kisebb annál. Crack-ot és Monstro-t pedig szintén nem találtam, bár lehet nekik is elfelejtettem volna megemlíteni, hogy hol is leszek pontosan. Mindegy, így nem rajtam fog száradni a dolog. – Vagy te esetleg hívtál még valakit? – néztem a bagolyra, amely még mindig ott ült, ahova gazdája tette, majd tekintetem átsiklott a szőke srácra. A szemébe néztem, és nem nagyon akart lekopni a mosoly az arcomról, annak ellenére sem, hogy próbáltam. Tényleg hiányzott Draco, most erre nagyon már mondani nem is tudnék. Persze neki nem mondanám ezt a szemébe. Vagy mégis. Régóta tart már bennem ez a vívódás, de semmi olyat nem szeretnék tenni, amivel esetleg hátráltathatom a kapcsolatunkat. Azt hiszem, hogy érthető, miért.


[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Mardekáros kabin   Mardekáros kabin Icon_minitime



Vissza az elejére Go down
 

Mardekáros kabin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: - Vonaton-