KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
All kind of being have a purpose... Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
All kind of being have a purpose... Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
All kind of being have a purpose... Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
All kind of being have a purpose... Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
All kind of being have a purpose... Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
All kind of being have a purpose... Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
All kind of being have a purpose... Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
All kind of being have a purpose... Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
All kind of being have a purpose... Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
All kind of being have a purpose... Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

All kind of being have a purpose... EmptyAll kind of being have a purpose... EmptyAll kind of being have a purpose... EmptyAll kind of being have a purpose... EmptyAll kind of being have a purpose... EmptyAll kind of being have a purpose... EmptyAll kind of being have a purpose... EmptyAll kind of being have a purpose... Empty


 

 All kind of being have a purpose...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: All kind of being have a purpose...   All kind of being have a purpose... Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 1:00 pm

code by Nolita


Roger Davies


Tudtad, hogy ...
✂ Roger mágiatörténetet tanít a Roxfortban?
✂ Csapatkapitány és hajtó volt a Hollóhát kviddics csapatában?
✂ Önmagát hibáztatja mai napig, hogy meghalt élete nagy szerelme?
✂ Visszatérő rémálma van, amiben újra és újra átéli, mindazt a borzalmat amit látott?
✂ A szőke és kék szemű lányokban egykori szerelmét látja?
✂ Hangulatfüggő és be nem áll a szája, ha van egy jó hallgatósága?
✂ Utálja ha becézgetni kezdik és nem Roger-nek vagy Mr. Davies-nek hívják?
✂ Van egy kis fekete cicája aki a Lucifer névre hallgat?
✂ Nagy Weird Sisters rajongó?
✂ A 17 éves Ravenna Davies a húga?
✂ Csak akkor cselekszik, ha nagyon muszáj?
✂ Bár neki semlegesnek kellene lennie, titokban mindig a volt házának a Hollóhátnak szurkol a kviddicsben?
✂ Hamar köt barátságot, de ugyanolyan hamar képes véget vetni egynek, ha elárulod őt?

Family

The family is one of nature's masterpieces.

Friends

I believe in angels, but I call them my best friends.

Lovers

Love is in your heart not to stay, but to be shared.

Enemies

You lose a lot of time, hating people.

Others

Beauty, like people, comes in all colors.

 Tanár | Aranyvérű | 22





   
   
   
Family



Mr. Davies


Lehet hogy legszívesebben letagadnál, nehogy kivételezéssel vádoljanak, de csak hogy tudd: esélyed sincs. Mindenki tudja hogy a húgod vagyok, ha úgy adódik, kérdezés nélkül közlöm az első szembe jövő emberrel. Persze, ezzel gondolom tisztában vagy, hisz cseppet sem hazudtolom meg önmagam. Tudod, te vagy az egyetlen, aki igazán ismer. Ez is egy olyan apróságnak tűnő dolog, amit sosem fogok neked elfelejteni.
Azt említettem, hogy bár mindenki tud a családi szálról, már egyikük se mer zúgolódni?
Szeretném, ha te is ilyen büszke lennél rám, ha megértenéd a döntéseimet. Nem túl bonyolult vágy, ugye? Addig is segítek amiben csak tudok, nem érdekel, észreveszed -e egyáltalán. Vigyázok rád.

& Ms. Davies



Friends



Mr. Davies


Mint minden ifjú varázslót és boszorkányt, engem is érdekel a Mágiatörténet. Szeretem ahogy tanít, mindig izgalmassá teszi a szárazabb részeket is az anyagban. Jegyeim kiválóak, az órákon figyelek, hát kell ennél több? Szeretnék én lenni az első számú kedvenc diákja, ha lehetséges és ha ez a szerep még szabad. Sokat beszélgetünk órák után, mikor felkeresem magát. Olyankor persze megengedi hogy tegeződjünk, de diákok, vagy más előtt magázódni kell. Így hát most is azt teszem. Sok titkomról tudsz, de nem elégről ... Egyéb, vagy barát? Minden Önön múlik Mr. Davies.

& Ashely Barnes



Lovers



Mr. Davies


Talán a legnehezebb az, hogy összeszedjem a gondolataimat, valamint az érzéseimet veled kapcsolatban és hagyjam, hogy a szívem irányítson engem. Sosem mondtam ki nyíltan eddig, de úgy gondolom, már te is tudod, hogy szeretlek. Félek, hogy ez csak egy álom és ha kimondom, ha belemondom azokba a gesztenyeszín szemeidbe, akkor felébredek és meg sem történtté válik az egész. Szeretek a közeledben lenni, hallgatni szavaid, akár tananyagról van szó, akár valami egészen másról. Mint a múltkor a csillagvizsgálóban. Emlékszel még? Mert én igen és azt hiszem azt az estét nem fogom elfelejteni. Gyakran rólad álmodom akaratlanul is. Tisztában vagyok vele, hogy az érzéseim irántad tiltottak, mert a tanárom vagy. Egy ideig próbáltam figyelmen kívül hagyni őket, kerültelek is, de nem sokat ért. Sajnálom, ha ezzel bajba keverlek, de te akartad hogy legyek veled őszinte. *zavarban van és nem mer ránézni*

& Mandy A. B.


Enemies



Others



Mr. Davies


Szerintem a tanár úr nagyon kedvel engem, bár nagyon díjaznám, hogyha nem a sok büntetőmunka alatt akarna velem haverkodni, hanem mondjuk hétvégenként a Vadkanban. Én persze értékelem, hogy ilyen sűrűn keresi a társaságomat, és sajnálom, hogy ez amiatt van, hogy néha csipkelődöm Önnel, vagy bealszom az óráján, de ez nem maga miatt van, hanem miattam. Az éjszakáim néha túl hosszúak, pedig nekem elhiheti, hogy Ön sokkal jobban tanít, mint Binns anno. De azért tudnám értékelni, hogyha nem venné el a délutánjaimat olyan dolgokkal, hogy takarítsuk ki a tantermét, vagy pakoljunk a könyvtárban..  viszont viccet félretéve, tényleg jókat szoktunk beszélgetni a büntik alatt. Én kedvelem Önt tanár úr!

&Blaise Zambini








Mr. Davies


mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról!

& Your name



Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Mr+Dafoe|Six+Caps' rel='stylesheet' type='text/css'><center><table><tr><td><div class="frame"><div style="background-image: url('EGY KÉP RÓLAD'); background-position:center; z-index: 1; width: 206px; height: 206px;"> </div></div></td><td><div style="margin-left: -50px; width: 206px; height: 206px; padding: 5px; border-radius: 200px; background-image: -webkit-gradient(linear, right top, left bottom, from(rgba(69,34,217,0.74)), to(rgba(8,36,44,0.74))); background-image: -webkit-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: -moz-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: -o-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: -ms-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74));
-webkit-box-shadow: 0 1px 6px black, inset -1px 1px 38px rgba(255,255,255,0.03); -moz-box-shadow: 0 1px 6px black, inset -1px 1px 38px rgba(255,255,255,0.03); box-shadow: 0 1px 6px black, inset -1px 1px 38px rgba(255,255,255,0.03);"><div style="padding-top: 23px; font-size: 30px; color: #FFEEDD; text-align: center; font-family: Six Caps; text-transform: uppercase;">Mr. Davies</div><hr color="#FFEEDD"><div style="width: 185px; height: 85px; padding: 5px; background-image: -webkit-gradient(linear, center top, center bottom, from(#fed), to(#ffd2ae));background-image: -webkit-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: -moz-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: -o-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: -ms-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: linear-gradient(to bottom, #fed, #ffd2ae);-webkit-box-shadow: 0 1px 5px rgba(0,0,0,0.23), inset -2px 1px 1px rgba(0,0,0,0.3);-moz-box-shadow: 0 1px 5px rgba(0,0,0,0.23), inset -2px 1px 1px rgba(0,0,0,0.3);box-shadow: 0 1px 5px rgba(0,0,0,0.23), inset -2px 1px 1px rgba(0,0,0,0.3); border-radius: 10px;"><div style="overflow: auto; height: 85px; line-height: 80%; font-family: Georgia; padding-left: 40px; font-size: 10px; color: #32236C;">[center]mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! mesélj a kapcsolatunkról! [/center]
</div>
<div style="font-size: 30px; color: #FFEEDD; text-align: center; font-family: Six Caps; text-transform: uppercase; padding-top: 3px;"><font style="font-size: 40px;">&</font> Your name</div></div></td></tr></table></center>
<style text="text/css">.frame{display:inline-block; position:relative; overflow:hidden;} .frame>img{vertical-align:top;} .frame, .frame:before{ -moz-border-radius:100em; border-radius:100em;} .frame>img{ -webkit-border-radius:100em;} .frame:before{content:''; display:block; position:absolute; left:0; right:0; width:100%; height:100%; margin:-10em; border:10em solid #1a1a1a;}</style>




A hozzászólást Roger Davies összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 20, 2013 1:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: All kind of being have a purpose...   All kind of being have a purpose... Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 11:41 am

Mr. Davies


Mint minden ifjú varázslót és boszorkányt, engem is érdekel a Mágiatörténet. Szeretem ahogy tanít, mindig izgalmassá teszi a szárazabb részeket is az anyagban. Jegyeim kiválóak, az órákon figyelek, hát kell ennél több? Szeretnék én lenni az első számú kedvenc diákja, ha lehetséges és ha ez a szerep még szabad. Sokat beszélgetünk órák után, mikor felkeresem magát. Olyankor persze megengedi hogy tegeződjünk, de diákok, vagy más előtt magázódni kell. Így hát most is azt teszem. Sok titkomról tudsz, de nem elégről ... Egyéb, vagy barát? Minden Önön múlik Mr. Davies.

& Ashely Barnes



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: All kind of being have a purpose...   All kind of being have a purpose... Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 11:49 am

Wink Úgy megvagy!


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: All kind of being have a purpose...   All kind of being have a purpose... Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:35 am

Mr. Davies


Szerintem a tanár úr nagyon kedvel engem, bár nagyon díjaznám, hogyha nem a sok büntetőmunka alatt akarna velem haverkodni, hanem mondjuk hétvégenként a Vadkanban. Én persze értékelem, hogy ilyen sűrűn keresi a társaságomat, és sajnálom, hogy ez amiatt van, hogy néha csipkelődöm Önnel, vagy bealszom az óráján, de ez nem maga miatt van, hanem miattam. Az éjszakáim néha túl hosszúak, pedig nekem elhiheti, hogy Ön sokkal jobban tanít, mint Binns anno. De azért tudnám értékelni, hogyha nem venné el a délutánjaimat olyan dolgokkal, hogy takarítsuk ki a tantermét, vagy pakoljunk a könyvtárban..  viszont viccet félretéve, tényleg jókat szoktunk beszélgetni a büntik alatt. Én kedvelem Önt tanár úr!

&Blaise Zambini



Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Mr+Dafoe|Six+Caps' rel='stylesheet' type='text/css'><center><table><tr><td><div class="frame"><div style="background-image: url('http://25.media.tumblr.com/tumblr_m89ekuGOG31rq84g0o1_250.gif'); background-position:center; z-index: 1; width: 206px; height: 206px;"> </div></div></td><td><div style="margin-left: -50px; width: 206px; height: 206px; padding: 5px; border-radius: 200px; background-image: -webkit-gradient(linear, right top, left bottom, from(rgba(69,34,217,0.74)), to(rgba(8,36,44,0.74))); background-image: -webkit-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: -moz-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: -o-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: -ms-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74));
-webkit-box-shadow: 0 1px 6px black, inset -1px 1px 38px rgba(255,255,255,0.03); -moz-box-shadow: 0 1px 6px black, inset -1px 1px 38px rgba(255,255,255,0.03); box-shadow: 0 1px 6px black, inset -1px 1px 38px rgba(255,255,255,0.03);"><div style="padding-top: 23px; font-size: 30px; color: #FFEEDD; text-align: center; font-family: Six Caps; text-transform: uppercase;">Mr. Davies</div><hr color="#FFEEDD"><div style="width: 185px; height: 85px; padding: 5px; background-image: -webkit-gradient(linear, center top, center bottom, from(#fed), to(#ffd2ae));background-image: -webkit-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: -moz-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: -o-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: -ms-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: linear-gradient(to bottom, #fed, #ffd2ae);-webkit-box-shadow: 0 1px 5px rgba(0,0,0,0.23), inset -2px 1px 1px rgba(0,0,0,0.3);-moz-box-shadow: 0 1px 5px rgba(0,0,0,0.23), inset -2px 1px 1px rgba(0,0,0,0.3);box-shadow: 0 1px 5px rgba(0,0,0,0.23), inset -2px 1px 1px rgba(0,0,0,0.3); border-radius: 10px;"><div style="overflow: auto; height: 85px; line-height: 80%; font-family: Georgia; padding-left: 40px; font-size: 10px; color: #32236C;">
[center]Szerintem a tanár úr nagyon kedvel engem, bár nagyon díjaznám, hogyha nem a sok büntetőmunka alatt akarna velem haverkodni, hanem mondjuk hétvégenként a Vadkanban. Én persze értékelem, hogy ilyen sűrűn keresi a társaságomat, és sajnálom, hogy ez amiatt van, hogy néha csipkelődöm Önnel, vagy bealszom az óráján, de ez nem maga miatt van, hanem miattam. Az éjszakáim néha túl hosszúak, pedig nekem elhiheti, hogy Ön sokkal jobban tanít, mint Binns anno. De azért tudnám értékelni, hogyha nem venné el a délutánjaimat olyan dolgokkal, hogy takarítsuk ki a tantermét, vagy pakoljunk a könyvtárban..  viszont viccet félretéve, tényleg jókat szoktunk beszélgetni a büntik alatt. Én kedvelem Önt tanár úr! [/center]
</div>
<div style="font-size: 30px; color: #FFEEDD; text-align: center; font-family: Six Caps; text-transform: uppercase; padding-top: 3px;"><font style="font-size: 40px;">&</font>Blaise Zambini</div></div></td></tr></table></center>
<style text="text/css">.frame{display:inline-block; position:relative; overflow:hidden;} .frame>img{vertical-align:top;} .frame, .frame:before{ -moz-border-radius:100em; border-radius:100em;} .frame>img{ -webkit-border-radius:100em;} .frame:before{content:''; display:block; position:absolute; left:0; right:0; width:100%; height:100%; margin:-10em; border:10em solid #1a1a1a;}</style>


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: All kind of being have a purpose...   All kind of being have a purpose... Icon_minitimeSzer. Szept. 11, 2013 2:22 am

Mr. Davies


Lehet hogy legszívesebben letagadnál, nehogy kivételezéssel vádoljanak, de csak hogy tudd: esélyed sincs. Mindenki tudja hogy a húgod vagyok, ha úgy adódik, kérdezés nélkül közlöm az első szembe jövő emberrel. Persze, ezzel gondolom tisztában vagy, hisz cseppet sem hazudtolom meg önmagam. Tudod, te vagy az egyetlen, aki igazán ismer. Ez is egy olyan apróságnak tűnő dolog, amit sosem fogok neked elfelejteni.
Azt említettem, hogy bár mindenki tud a családi szálról, már egyikük se mer zúgolódni?
Szeretném, ha te is ilyen büszke lennél rám, ha megértenéd a döntéseimet. Nem túl bonyolult vágy, ugye? Addig is segítek amiben csak tudok, nem érdekel, észreveszed -e egyáltalán. Vigyázok rád.

& Ms. Davies



Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Mr+Dafoe|Six+Caps' rel='stylesheet' type='text/css'><center><table><tr><td><div class="frame"><div style="background-image: url('http://media.tumblr.com/791f6c62564567492b71610e64fc5969/tumblr_inline_mil6qkJ8aV1qz4rgp.gif'); background-position:center; z-index: 1; width: 206px; height: 206px;"> </div></div></td><td><div style="margin-left: -50px; width: 206px; height: 206px; padding: 5px; border-radius: 200px; background-image: -webkit-gradient(linear, right top, left bottom, from(rgba(69,34,217,0.74)), to(rgba(8,36,44,0.74))); background-image: -webkit-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: -moz-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: -o-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: -ms-linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74)); background-image: linear-gradient(220deg, rgba(69,34,217,0.74), rgba(8,36,44,0.74));
-webkit-box-shadow: 0 1px 6px black, inset -1px 1px 38px rgba(255,255,255,0.03); -moz-box-shadow: 0 1px 6px black, inset -1px 1px 38px rgba(255,255,255,0.03); box-shadow: 0 1px 6px black, inset -1px 1px 38px rgba(255,255,255,0.03);"><div style="padding-top: 23px; font-size: 30px; color: #FFEEDD; text-align: center; font-family: Six Caps; text-transform: uppercase;">Mr. Davies</div><hr color="#FFEEDD"><div style="width: 185px; height: 85px; padding: 5px; background-image: -webkit-gradient(linear, center top, center bottom, from(#fed), to(#ffd2ae));background-image: -webkit-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: -moz-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: -o-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: -ms-linear-gradient(top, #fed, #ffd2ae);background-image: linear-gradient(to bottom, #fed, #ffd2ae);-webkit-box-shadow: 0 1px 5px rgba(0,0,0,0.23), inset -2px 1px 1px rgba(0,0,0,0.3);-moz-box-shadow: 0 1px 5px rgba(0,0,0,0.23), inset -2px 1px 1px rgba(0,0,0,0.3);box-shadow: 0 1px 5px rgba(0,0,0,0.23), inset -2px 1px 1px rgba(0,0,0,0.3); border-radius: 10px;"><div style="overflow: auto; height: 85px; line-height: 80%; font-family: Georgia; padding-left: 40px; font-size: 10px; color: #32236C;">
[center]Lehet hogy legszívesebben letagadnál, nehogy kivételezéssel vádoljanak, de csak hogy tudd: esélyed sincs. Mindenki tudja hogy a húgod vagyok, ha úgy adódik, kérdezés nélkül közlöm az első szembe jövő emberrel. Persze, ezzel gondolom tisztában vagy, hisz cseppet sem hazudtolom meg önmagam. Tudod, te vagy az egyetlen, aki [i]igazán [/i]ismer. Ez is egy olyan apróságnak tűnő dolog, amit sosem fogok neked elfelejteni.
Azt említettem, hogy bár mindenki tud a családi szálról, már egyikük se mer zúgolódni?
Szeretném, ha te is ilyen büszke lennél rám, ha megértenéd a döntéseimet. Nem túl bonyolult vágy, ugye? Addig is segítek amiben csak tudok, nem érdekel, észreveszed -e egyáltalán. Vigyázok rád.
[/center]
</div>
<div style="font-size: 30px; color: #FFEEDD; text-align: center; font-family: Six Caps; text-transform: uppercase; padding-top: 3px;"><font style="font-size: 40px;">&</font> Ms. Davies</div></div></td></tr></table></center>
<style text="text/css">.frame{display:inline-block; position:relative; overflow:hidden;} .frame>img{vertical-align:top;} .frame, .frame:before{ -moz-border-radius:100em; border-radius:100em;} .frame>img{ -webkit-border-radius:100em;} .frame:before{content:''; display:block; position:absolute; left:0; right:0; width:100%; height:100%; margin:-10em; border:10em solid #1a1a1a;}</style>


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: All kind of being have a purpose...   All kind of being have a purpose... Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 1:51 am

Mr. Davies


Talán a legnehezebb az, hogy összeszedjem a gondolataimat, valamint az érzéseimet veled kapcsolatban és hagyjam, hogy a szívem irányítson engem. Sosem mondtam ki nyíltan eddig, de úgy gondolom, már te is tudod, hogy szeretlek. Félek, hogy ez csak egy álom és ha kimondom, ha belemondom azokba a gesztenyeszín szemeidbe, akkor felébredek és meg sem történtté válik az egész. Szeretek a közeledben lenni, hallgatni szavaid, akár tananyagról van szó, akár valami egészen másról. Mint a múltkor a csillagvizsgálóban. Emlékszel még? Mert én igen és azt hiszem azt az estét nem fogom elfelejteni. Gyakran rólad álmodom akaratlanul is. Tisztában vagyok vele, hogy az érzéseim irántad tiltottak, mert a tanárom vagy. Egy ideig próbáltam figyelmen kívül hagyni őket, kerültelek is, de nem sokat ért. Sajnálom, ha ezzel bajba keverlek, de te akartad hogy legyek veled őszinte. *zavarban van és nem mer ránézni*

& Mandy A. B.



Kód itt:


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: All kind of being have a purpose...   All kind of being have a purpose... Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 1:28 am

deszíp  Úgy megvagytok!


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: All kind of being have a purpose...   All kind of being have a purpose... Icon_minitime



Vissza az elejére Go down
 

All kind of being have a purpose...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: » Iason A. Mallory & Roger Davies «-