KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

Nagyterem - Közös játéktér EmptyNagyterem - Közös játéktér EmptyNagyterem - Közös játéktér EmptyNagyterem - Közös játéktér EmptyNagyterem - Közös játéktér Empty


 

 Nagyterem - Közös játéktér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Nagyterem - Közös játéktér   Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 12:46 am



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - Közös játéktér   Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeHétf. Szept. 30, 2013 3:13 am

Elérkezett Halloween estéje, persze ez a varázslóknál mást jelent, mint a mugliknál, de ettől nem kevésbé nagyszabású.
A Nagyterem ma este is teljes pompájába várja a diákokat. A hosszú asztalok most a falakhoz vannak tolva megrakva minden földi jóval. A terembe több kisebb, két személyes asztalt is felsorakoztattak, az elkülönülni vágyóknak. És persze ott van a nagyterem közepe, ami helyet ad a táncban részvevőknek. Lámpások, faragott tökök és gyertyák lebegnek végig a padlótól 4-5 méterre, ezzel is megadva a hangulatot.
A tanárok már elfoglalták helyüket az asztalnál, és lassan elkezdenek szállingózni a diákok is. Hamarosan kezdődik a nyitótánc, melyben mindenki részt vesz. Természetes ugyan az a tánc, mint a karácsonyi ünnepségeken, így mindenki tudni fogja a lépéseket.
Hogy milyen meglepetéseket hoz még az este, az maradjon a jövő zenéje!


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - Közös játéktér   Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 9:18 am


Everybody



Mióta kidíszítettük a nagytermet, csak úgy rohan az idő. Az utóbbi napokban annyi feladatot se kaptam, mint egy kísérleti nyúl, szóval jobb híján maradtam a könyveimnél. Néha-néha rám nézett Iason, beszélgettünk a bálról, de rajta kívül nem futottam össze sok emberrel. Tegnap huppant le mellém Cole a kérdéssel, hogy mi lesz a halloweennal, egyébként valószínűleg azt is elfelejtettem volna hogy mennem kéne valahová. Mondanom sem kell, elég nehézkesen kaptam össze magam egy délután alatt, de végül is sikerült és ez a lényeg. Az utolsó ruhát hoztam el a boltból, ami különös módon nagyon is tetszik, de mindig van egy de. Szörnyen kivágott. Még akkor is kellemetlenül érezném így magam, ha nem lenne minek domborulnia. Ezzel viszont tényleg nem tudok mit kezdeni. Ha nem támadtam volna le hetekkel ezelőtt Colát hogy jöjjön velem, simán maradhattam volna a szobámban, amíg a többiek táncikálnak. Körülbelül három napja van rossz előérzetem, csak remélni tudom, hogy nem ezzel kapcsolatos.
Mindegy. Most tökös kis nap van, nekem is vigyorogni kell.
Az időpont nem ment ki a fejemből, úgyhogy könnyen meggyőztem róla a kis öltönyöst, hogy előbb lesz. Naná, körülbelül negyed óra van még a kezdésig, de úgy voltam vele hogy bizonytalan, mit találnak ki. Egyébként sem szeretnék mindjárt a táncra beesni, arra lelkileg is fel kell ám készülni. Végül is rólam van szó, szerintem nem kell újabb ostoba hasonlatokkal jönnöm ahhoz, hogy érthető legyen ennek a súlya. A tánchoz, a fellépésekhez, a felelésekhez... sorolhatnám, mihez nincs elég önbizalmam. Az egyetlen szerencsém, hogy kívülről nem látszik. Uhm, szóval nem minden szempontból.
Amint Cole mellé érek, szótlanul megfogom a kezét és elindulok vele lefelé a lépcsőn. Igen, ez a gesztus határozottan azt jelzi, hogy feszült vagyok, ő pedig pont ismer annyira hogy leszűrje. Remélem. Maximum egy félreértéssel több lesz a mai nap folyamán, nem halunk bele.
Hamar le is érünk a nagyteremhez... azonnal Deja Vum támad, érzem ahogy elpirulok. Vajon lesz akkora szerencsém hogy elkerülöm Jamest?




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - Közös játéktér   Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 10:48 am

Sue

Halloween.... mindenkinek ez jár a fejében már október eleje óta. Komolyan mondom, már kezdek frászt kapni az egésztől. Próbáltam magam kivonni ebből az egész őrültségből magam, de hála Sue-nak nem igazán sikerült. Nem is tudom már mikor beszélhettünk erről, talán akkor, amikor véletlenül rákérdeztem, hogy mi lesz ezzel az egésszel és akkor rángatott bele igazán. Persze belementem, mert hát Sue-nak mikor tudtam én valaha is ellenállni. Ah! Én bolond fejem.
Sokat szidtam magam ez miatt, de végül rájöttem, hogy a díszítés jó móka volt még akkor is ha nem nagyon kommunikáltam az emberekkel. Inkább tettem a dolgom és külső szemlélőként figyeltem a bénázó vihorászó társaimat. A fél délutánomat elvette ez az egész mizéria és eléggé elfáradtam szóval elindultam vissza a Mardekárba, de útközben megállított Sue és egy baromi nagy őrültséget kért tőlem. Nagyokat pislogtam, de mit tudtam tenni? Igent mondtam a felkérésre még egy fejfájást okozva ezzel magamnak. Mit sem törődve ezzel lustálkodással töltöttem a heteimet. Nem foglalkoztam a bállal csak úgy hébe hóba próbáltam pár tánclépést, amik bevallom nem mentek olyan jól. Ezzel is sikerült felhúznom magam.
Ahogy közeledett a bál úgy kezdett lankadni a kedvem is. Voltak pillanatok, amikor teljesen oda voltam meg vissza, de egyik pillantról a másikra megváltozott minden és a hátam közepére nem kívántam ezt az egészet. Az utolsó héten néztem magamnak ruhát. A legelsőt ami a kezem ügyébe akadt felpróbáltam és már mentem is a kasszához fizetni.
Aztán most itt vagyok a maszk az arcomat takarva díszelgett rajtam az öltöny vagy frakk - mit tudom, én minek mondják ezt- tökéletesen állt rajtam. Amíg Sue-t vártam a lépcsőn jó pár ember elment előttem - főleg lányok- díszesebbnél díszesebb ruhákban, amitől komolyan mondom kirázott a hideg. Aztán megláttam a lépcső tetején Hugris leányzót és elállt a lélegzetem. Talán még a szám is nyitva maradt annyira elbűvölt. A ruha, ami fedte testét elkápráztatott, kihívó volt még is visszafogott, tökéletesen passzolt Susanhoz. Eleresztettem felé egy - tőlem nem megszokott- kedves mosolyt, és amikor megfogta kezemet nyeltem egy nagyot. Aztán valami nem stimmelt mintha nem lett volna teljesen magánál. A maszk alatt nem látszott, de szemöldökeim kicsit összerándultak. Legszívesebben leállítottam volna és kifaggattam volna, hogy mi a baj, de már késő volt mivel beértünk a nagyteremben. A sok ember taszított ezért enyhén megszorítottam egy pillanatra a lány kezét aztán minden elmúlt. Közelebb hajoltam hozzá és a diáktársainkat kémlelve súgtam neki pár kedves szót.
- Lazíts, érezd jól magad, gyönyörű vagy.- feléfordultam és kacsintottam egyet, majd finoman magam után húztam az italos pultig. - Kérsz valamit? –vicsorítottam és a választ már meg sem vártam öntöttem neki valami zöld löttyöt és a kezébe nyomtam aztán elkezdtem szürcsölgetni az enyémet.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem - Közös játéktér   Nagyterem - Közös játéktér Icon_minitime



Vissza az elejére Go down
 

Nagyterem - Közös játéktér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nagyterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: Halloweeni bál-