KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
 I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

 I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty I love you... ps. I'm lying  Empty


 

  I love you... ps. I'm lying

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 4:07 am










Iason Arthur Mallory,




Ravenclaw. Student. Ravenclaw prince. Ias. 17


"A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. Ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen."
(Stephen King)


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~







Hayley-Rose Mallory,




Hollóhát. Iker. Gone with the wind. Hales. 17.


Nekünk nincsenek titkaink. Egy időben talán próbálkoztunk - valamikor a kamaszkor hajnalán, amikor minden apróság olyan hatalmasnak tűnik, olyan kimondhatatlan, mi magunk pedig olyan kicsik...aztán elmúlt. Nem működött soha igazán. Egy sanda oldalpillantásodból látom, ha baj van. A válladon látom, ha hazudsz. Ó, igen, ne is próbálkozz, úgyis észreveszem. Igaz ez azonban visszafele is, bármennyire is akarnék (de már nem akarok) eltitkolni előtted valamit, előbb tudod a titkot, minthogy szóra nyitnám a szám. Belőled nincs még egy. Mindegy mekkora a családunk. Te vagy az első, te vagy a legközelebb, még azokon a napokon is, amikor egy pillanatra nehéznek tűnik, megosztani egy feledet valaki mással. Mégsem tudnék élni ezen felem nélkül. Valószínűleg ki sem bírnám, ha egy fél kastélynál nagyobb távolság lenne köztünk...


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~







Kyraih Brittany Geller ,




Mardekár. Egyéb/Kaland. Cinderella. Kyra. 17.


Nem vagyunk sem testvérek, sem rokonok ... még csak nem is vagyunk igazából barátok. Egyetlen kapocs van köztünk. Méghozzá az, hogy a múltban volt lehetőséged elég mélyrehatóan megismerned engem. Persze nekem te csak fogadás tárgya voltál és sajnos ... nem, nem is sajnálom, hogy vesztettem. (; Imádtam veled lenni, de nem vagy egy felejthetetlen emlék ... elsőre. Talán megismételhetnénk valamikor. Na mit szól?
Ettől függetlenül korrepetálhatnál is valamiből *kuncog* csak most legyen más a vége, mint a múltkorinak. Bocsi hogy akkor hazudtam neked, de sosem voltam jó kislány és nem veled szeretném elkezdeni. Nem beszéltünk valami sokat azóta, hogy rájöttél a titkomra. Az ebédlőben egymással szemben ülünk, noha más-más asztalnál, de mindig jól rád látok és eltűnődök azon, hogy miért nem hozzánk jöttél. Szívesen fogadnálak a Mardekárban.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~








Aurora Kayleigh Shelley,




Hollóhát. Család. Young Phoenix. Rori. 16.


Mit is mondhatnék a kapcsolatunkról? Elég érdekes, hisz nem vagyok vér szerinti rokonok, de mi mégis úgy szeretjük egymást. Talán kicsit jobban is szerettük, egyszer, valamikor egy másik galaxisban. Imádok a társaságodban lenni, ezt te is nagyon jól tudod, és imádom azokat a kis vicceket, amiket elsütsz. Bármikor számíthatsz rám, és én is rád, ami jól is van így. A közös múltunk pedig sok mindent hordoz magával, köztük azt az emlékezetes estét, ami Sarah '95-ben megrendezett szülinapi partiján történt. Emlékszel még rá? Mert én nagyon is és az emléke mindig bennem él.
“The best way of keeping a secret is to pretend there isn't one.”


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~






Skyper Ariana Shelley,




Hollóhát. Családtag. Lady Sky. Sky. 15.


Mi vagyok én neked?
· Családtag? - Valójában igen, hiszen az unokahúgod vagyok, és együtt nőttünk fel.
· Szerető? - Miket képzelgek, hisz te mindig megvédtél és a gondomat viselted. Még csókolózni is megtanítottál, annyira sajnáltad, hogy szenvedek.
· Ellenség? - Megeshet. Olykor lenézel és kicsúfolsz. Nem fogadod el, hogy egy 15 éves lány, igen is gyerek még.
· Egyéb? - Van, hogy hetekig egymásra sem nézünk, szót nem váltunk, csak annyit, hogy... 'Szia. Hogy vagy?'
Ennek ellenére én nagyon is szeretlek, még ha bántasz, akkor is. Lehet, hogy fiatalkorom naivsága játszadozik elmémmel De akkor is így van, fogadd el, hogy életem egy igen fontos részében játszol szerepet.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~







Susan Amelia Bones ,




Hugrabug. Barát/Családtag. Little Bones. Annie. 17.


Néha úgy érzem, én vagyok az egyetlen ember a Roxfortban, aki barátként néz rád. Bátyjaként. Ami egyébként elég fura, mert ha végigvesszük az igazi rokonaidat, asszem egyedül vagyok a nagy családi szeretettel (is).
Szoknyapecér.
Ettől függetlenül imádlak, talán ha nem kell majd attól tartanom hogy a rajongóid megszabadítanak a hajamtól, hangoztatni is fogom. Addig is, kérlek, írj majd üzenetet, mikor vagy egyedül. Fiatal vagyok még a halálhoz.
Khm, szóval félretéve a viccet: bármi van... hát ordíts inkább, az férfiasabb. Számíthatsz rám, Casanova! ♥


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~







Hermione Jane Granger,




Griffendél. Far from know you. the girl who knew. Hermione. tizennyolc éves.


A diáklányok, akik nyál csorgatva leskelődnek utánad, számomra elég sokat elárulnak rólad. Jól emlékszm, mikor Harryt próbálták a Romilda Vane-szerű hölgyek mindenféle csalafintasággal magukhoz édesgetni, Harry viszont a modern mágiatörténet egyetlen ismert olyan alanya, aki túlélte a gyilkos átkot. Kétszer. Így az ő esetében nem kérdéses számomra, mire fel lobban fel újra és újra a Potter-láz. Benned épp ezt nem értem. Mitől vagy te a hollóhát hercege?
A Félvér Herceg kilétének felfedése óta - és már azelőtt is - bizalmatlanul figyeltem minden nagyot mondó titulust. Az általános tapasztalatom szerint az ilyen fellengzős címek általában egy önbizalomhiányos, önmagával elégedetlen és krónikusan nagyot mondó embert rejtenek. Szeretném azt hinni, Te nem vagy ilyen. Talán itt az ideje a rajongó sleppen kívül mást is megfigyelni...


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~






Ginevra Molly Weasley ,




Griffendél. Régi szerelem. The girl who waited. Ginny, Gin tetszés szerint. Tizenhét.


Tudtad, hogy a hollóhátban többségében egocentrikus, okostojások kerülnek?
Így fogadott a szobatársam azután, hogy a fülébe jutott, hogy Ginny Weasley Iason Mallory társaságában töltötte el a szombat délutánját, majd az azt következőt, és már lassan a legtöbb szabad óráját is. Mint később megtudtam, csupán a féltékenység beszélt belőle, mivel sose sikerült elkapnia a tekintetedet a nagyteremben, vagy leszólítani téged a folyosón. Ezzel ellentétben nekem elég volt végigsétálnom rajta, és rögtön beléd szaladtam. Hát kérdem én, mégis melyik egoista ember dicsérné meg a vörös üstököm, miközben az elmúlt években a bátyáim már rég kijáratták a divatból?
Nem fogok hazudni, annyira gyorsan történt minden, hogy mire észbe kaptam már konkrétan fesztelen izgalommal vártam a közös randevúkat, de még a csónakázást! Talán akkor volt az első alkalom, hogy igazi lány módjára kiválasztottam a tökéletes szerelést, majd megcsináltam a hajamat, de még a sminkes készletemet is előszedtem a ládám legaljából. Érezd magad megtisztelve! A piperkőc oldalamat kevesen tudják előcsalogatni.
Mégis; olyan gyorsan vége lett, a rózsaszín köd pedig lassan elpárolgott, és már csak a kellemes beszélgetések és a hangulatos kirándulások hiánya maradt meg bennem. De egy ideje él bennem az elhatározás, hogyha legközelebb meglátlak a folyosón, "véletlenül" neked megyek. Csak a nosztalgia kedvéért.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~







Aiden Harry Skyler,




Hugrabug. Barát. Charming. Den. Tizennyolc.


Iason, te is tudod, én is, hogy csak Hayley miatt lettünk barátok.  Rajta keresztül ismertelek meg, amikor mind a hárman elmentünk a Tiltott Rengetegbe, mert épp arra volt kedvünk. Ellenséges voltál először, és én is tartottam az öt lépés távolságot, de a kis kirándulás végére kezet fogtunk, és hajlandóak voltunk egymással két szónál többet váltani. A szőkék tartsanak össze. Egy mindenkiért, mindenki egyért.
Néha Roxmorts-ban leülünk meginni egy-két korsó mézsört, vagy együtt ijesztgetjük a kisebbeket a szellemszálláson, de a Roxfort-ban valamiért csak nagyon ritkán futunk össze. Ez lehet azért, mert túl elfoglaltak vagyunk a szőke, sármos férfiakra bukó hölgyekkel? Vagy mert te a Hollóhátba kerültél, én meg a Hugrába? De a fontosabb kérdés, mit gondolsz, ennek érdekében tehetünk valamit?


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~







Rio Eboni Rowell,




Hollóhát. Szerelem. Rawenclaw Princess. Reboni. 18.


Hol is kezdődött a mi közös történetünk? Azt hiszem egy téli napon, amikor a Három Seprűben iszogattunk. Mind a ketten más baráti társasággal jöttünk, mégis amikor megtörtént a csók, kettesben voltunk. Tudom, hogy élvezted hogy többet akartál és talán..talán akkor ott belém szerettél. De mégsem. Mert azóta felém sem nézel, hozzám sem szólsz, mintha észre sem vennél. Szenvedek. Fogalmam sincs mihez kezdjek. Álljak e eléd magyarázatot követelve, vagy maradjak csendben és hagyjam hogy elveszítsük egymást. Hogy elveszítsük azt ami a miénk lehetett volna. Mondd csak emlékszel még rám? Emlékszem arra a csókra? A bizsergésre, és az izgatottságra? Mert én igen. Képtelen vagyok szabadulni a gondolattól..szabadulni Tőled.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~








Ravenna Davies ,




Hollóhát. Ellenség. Raven. 17.



A puszta jelenléted idegesít. Sosem próbáltalak megismerni, de nem is tervezem, nagyon úgy tűnik hogy annyi gerinced sincs, mint... inkább nem mondok hasonlatot, mindketten jobban járunk.
Örülnék neki, ha legalább megpróbálnád távol tartani magadat tőlem, na meg - álmodik a nyomor - legalább a hollóhátos lányok negyedétől. Ha úgy adódik, gondolkozás nélkül próbálok keresztbe tenni a "hódításaidnak", elég ha épp felém sétálsz az aktuális kiszemelteddel. Nem túl meglepő módon azonban minden egyes alkalommal jól jössz ki a helyzetből. Kezdem azt hinni, hogy az én balszerencsém a folyamatos mázlid okozója. Kíváncsi vagyok, mit kezdesz magaddal ha kijártad a Roxfortot. A munkahelyeken csak a főnökkel éri meg remegtetni az asztalt, remélem tudod.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~







Draco Malfoy ,




Mardekár. Rokon. Vicious dragon. Draco. 18.


Nem vagyunk állandó beszélő viszonyban, vagy szoros barátságban, valószínűleg abban nem is leszünk soha, de a hovatartozásunk, házunk ellenére is mindig is jófejnek tartottalak, olyannak, akiről nem bántam volna, ha például a Mardekárba kerül. Aztán nem is olyan régen kiderült, hogy még rokoni szál is van közöttünk, távoli unokatesók, vagy mi. Én nem bánom a dolgot... egyszer talán majd lesz alkalmam megtudni a te véleményedet is erről, mondjuk egy jó mézsör mellett.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~






Te ,




Csoport. Kapcsolatunk. Titulus. Becenév. Kor.


WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS WORDS


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~




MADE BY LOVE, IRY. OF CAUTION 2.0



Amit kérek tőled:
Kód:
<center><br><div style="width: 500px; padding: 20px; background-image: url(http://layoutsforlove.com/myspace-graphics/images/Backgrounds/Vintage/2e6g6kw.jpg.gif); border: solid 1.5px #D2D2D2;">
<div style="width: 450px; padding: 20px; background-color: #CBCBCB; border-left: solid 2px #b8b8b8; border-right: solid 2px #b8b8b8; border-top: solid 2px #b8b8b8;  border-bottom: solid 2px #b8b8b8;"><p><table><tr>
<td width="250">
<div style="color: #0E92B3; font-size: 27px; font-family: garamond; text-align: center;"><i>Te ,</i></div><p>

<div style="color:#555; font-size: 10px; font-family: arial;  text-align: justify; height: 210px; width: 225px; padding: 2px 2px 0px 0px; overflow: auto; line-height: 91%; margin-left: 5px;">
<center>Csoport. Kapcsolatunk(barát,ellenség, családtag, szerelem, egyéb). Titulus. Becenév. Kor.</center><br>
[justify]Kapcsolatunk néhány mondatban vagy egy hosszúúú - tényleg hosszú - idézet rólunk, rólad vagy a kapcsolatunkról.[/justify]
<P>
Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~
</div></td>

<td width="150">
<div style='width: 200px; height: 320px; background-position: center; background-image: url(200x320 kép rólad); border-left: solid 4px #BDBCBC; border-right: solid 4px #BDBCBC; border-top: solid 4px #BDBCBC; border-bottom: solid 4px #BDBCBC;'></div></div></td></table>
<br></center>




A hozzászólást Iason A. Mallory összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 20, 2013 3:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 10:05 am







Hayley,




Hollóhát. Iker. Gone with the wind. Hales. 17.


Nekünk nincsenek titkaink. Egy időben talán próbálkoztunk - valamikor a kamaszkor hajnalán, amikor minden apróság olyan hatalmasnak tűnik, olyan kimondhatatlan, mi magunk pedig olyan kicsik...aztán elmúlt. Nem működött soha igazán. Egy sanda oldalpillantásodból látom, ha baj van. A válladon látom, ha hazudsz. Ó, igen, ne is próbálkozz, úgyis észreveszem. Igaz ez azonban visszafele is, bármennyire is akarnék (de már nem akarok) eltitkolni előtted valamit, előbb tudod a titkot, minthogy szóra nyitnám a szám. Belőled nincs még egy. Mindegy mekkora a családunk. Te vagy az első, te vagy a legközelebb, még azokon a napokon is, amikor egy pillanatra nehéznek tűnik, megosztani egy feledet valaki mással. Mégsem tudnék élni ezen felem nélkül. Valószínűleg ki sem bírnám, ha egy fél kastélynál nagyobb távolság lenne köztünk...


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 10:19 am

Meg is vagy nővérkém! albino 


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 10:00 am







Kyraih Brittany Geller




Mardekár. Egyéb/Kaland. Cinderella. Kyra. 17.



Nem vagyunk sem testvére, sem rokonok ... még csak nem is vagyunk igazából barátok. Egyetlen kapocs van köztünk. Méghozzá az, hogy a múltban volt lehetőséged elég mélyrehatóan megismerned engem. Persze nekem te csak fogadás tárgya voltál és sajnos ... nem, nem is sajnálom, hogy vesztettem. (; Imádtam veled lenni, de nem vagy egy felejthetetlen emlék ... elsőre. Talán megismételhetnénk valamikor. Na mit szól?
Ettől függetlenül korrepetálhatnál is valamiből *kuncog* csak most legyen más a vége, mint a múltkorinak. Bocsi hogy akkor hazudtam neked, se sosem voltam jó kislány és nem veled szeretném elkezdeni. Nem beszéltünk valami sokat azóta, hogy rájöttél a titkomra. Az ebédlőben egymással szemben ülünk, noha más-más asztalnál, de mindig jól rád látok és eltűnődök azon, hogy miért nem hozzánk jöttél. Szívesen fogadnálak a Mardekárban.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 10:43 am

Na, te is megvagy Kitty! Very Happy


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 5:58 am







Rori ,




Hollóhát. Család. Young Phoenix. Rori. 16.


Mit is mondhatnék a kapcsolatunkról? Elég érdekes, hisz nem vagyok vérszerinti rokonok, de mi mégis úgy szeretjük egymást. Talán kicsit jobban is szerettük, egyszer, valamikor egy másik galaxisban. Imádok a társaságodban lenni, ezt te is nagyon jól tudod, és imádom azokat a kis vicceket, amiket elsütsz. Bármikor számíthatsz rám, és én is rád, ami jól is van így.
A közös múltunk pedig sok mindent hordoz magával, köztük azt az emlékezetes estét, ami Sarah '95-ben megrendezett szülinapi partiján történt. Emlékszel még rá? Mert én nagyon is és az emléke mindig bennem él.
“The best way of keeping a secret is to pretend there isn't one.”


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~






Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 8:59 am

Razz Meg vagy kis rokon!


Vissza az elejére Go down
Skyper Shelley Inaktív
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 3
ϟ Reagok : 1
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 8:16 am







Skyper Ariana Shelley




Hollóhát. Családtag. Lady Sky. Sky. 15.


Mi vagyok én neked?
· Családtag? - Valójában igen, hiszen az unokahúgod vagyok, és együtt nőttünk fel.
· Szerető? - Miket képzelgek, hisz te mindig megvédtél és a gondomat viselted.Még csókolózni is megtanítottál, annyira sajnáltad, hogy szenvedek.
· Ellenség? - Megeshet. Olykor lenézel és kicsúfolsz. Nem fogadod el, hogy egy 15 éves lány, igen is gyerek még.
· Egyéb? - Van, hogy hetekig egymásra sem nézünk, szót nem váltunk, csak annyit, hogy... 'Szia. Hogy vagy?'
Ennek ellenére én nagyon is szeretlek, még ha bántasz, akkor is. Lehet, hogy fiatalkorom naivsága játszadozik velmémmel. De akkor is így van, fogadd el, hogy életem egy igen fontos részében játszol szerepet.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:58 am

Nyúú még kisebb rokon, te is megvagy! Very Happy


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 2:41 am







Susan A. Bones ,




Hugrabug. Barát/Családtag. Little Bones. Annie. 17.


Néha úgy érzem, én vagyok az egyetlen ember a Roxfortban, aki barátként néz rád. Bátyjaként. Ami egyébként elég fura, mert ha végigvesszük az igazi rokonaidat, asszem egyedül vagyok a nagy családi szeretettel (is).
Szoknyapecér.
Ettől függetlenül imádlak, talán ha nem kell majd attól tartanom hogy a rajongóid megszabadítanak a hajamtól, hangoztatni is fogom. Addig is, kérlek, írj majd üzenetet, mikor vagy egyedül. Fiatal vagyok még a halálhoz.
Khm, szóval félretéve a viccet: bármi van... hát ordíts inkább, az férfiasabb. Számíthatsz rám, Casanova! ♥


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 3:05 am

Rolling Eyes Okéééé, te is megvagy Very Happy


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 8:13 am







Hermione Granger ,




Griffendél. Far from know you. the girl who knew. Hermione. tizennyolc éves.


A diáklányok, akik nyál csorgatva leskelődnek utánad, számomra elég sokat elárulnak rólad. Jól emlékszm, mikor Harryt próbálták a Romilda Vane-szerű hölgyek mindenféle csalafintasággal magukhoz édesgetni, Harry viszont a modern mágiatörténet egyetlen ismert olyan alanya, aki túlélte a gyilkos átkot. Kétszer. Így az ő esetében nem kérdéses számomra, mire fel lobban fel újra és újra a Potter-láz. Benned épp ezt nem értem. Mitől vagy te a hollóhát hercege?
A Félvér Herceg kilétének felfedése óta - és már azelőtt is - bizalmatlanul figyeltem minden nagyot mondó titulust. Az általános tapasztalatom szerint az ilyen fellengzős címek általában egy önbizalomhiányos, önmagával elégedetlen és krónikusan nagyot mondó embert rejtenek. Szeretném azt hinni, Te nem vagy ilyen. Talán itt az ideje a rajongó sleppen kívül mást is megfigyelni...


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley Griffendél
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 269
ϟ Reagok : 14
ϟ Felvétel időpontja : 2012. Apr. 28.
ϟ Kor : 29


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:29 pm







Ginevra Weasley ,




griffendél. régi szerelem. the girl who waited. ginny, gin tetszés szerint. tizenhét.


Tudtad, hogy a hollóhátban többségében egocentrikus, okostojások kerülnek?
Így fogadott a szobatársam azután, hogy a fülébe jutott, hogy Ginny Weasley Iason Mallory társaságában töltötte el a szombat délutánját, majd az azt következőt, és már lassan a legtöbb szabad óráját is. Mint később megtudtam, csupán a féltékenység beszélt belőle, mivel sose sikerült elkapnia a tekintetedet a nagyteremben, vagy leszólítani téged a folyosón. Ezzel ellentétben nekem elég volt végigsétálnom rajta, és rögtön beléd szaladtam. Hát kérdem én, mégis melyik egoista ember dicsérné meg a vörös üstököm, miközben az elmúlt években a bátyáim már rég kijáratták a divatból?
Nem fogok hazudni, annyira gyorsan történt minden, hogy mire észbe kaptam már konkrétan fesztelen izgalommal vártam a közös randevúkat, de még a csónakázást! Talán akkor volt az első alkalom, hogy igazi lány módjára kiválasztottam a tökéletes szerelést, majd megcsináltam a hajamat, de még a sminkes készletemet is előszedtem a ládám legaljából. Érezd magad megtisztelve! A piperkőc oldalamat kevesen tudják előcsalogatni.
Mégis; olyan gyorsan vége lett, a rózsaszín köd pedig lassan elpárolgott, és már csak a kellemes beszélgetések és a hangulatos kirándulások hiánya maradt meg bennem. De egy ideje él bennem az elhatározás, hogyha legközelebb meglátlak a folyosón, "véletlenül" neked megyek. Csak a nosztalgia kedvéért.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 9:07 pm

Kész, ti is megvagytok Very Happy.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:55 am







Aiden Skyler




hugrabug. barát. charming. Den. tizennyolc.


Iason, te is tudod, én is, hogy csak Hayley miatt lettünk barátok.  Rajta keresztül ismertelek meg, amikor mind a hárman elmentünk a Tiltott Rengetegbe, mert épp arra volt kedvünk. Ellenséges voltál először, és én is tartottam az öt lépés távolságot, de a kis kirándulás végére kezet fogtunk, és hajlandóak voltunk egymással két szónál többet váltani. A szőkék tartsanak össze. Egy mindenkiért, mindenki egyért.
Néha Roxmorts-ban leülünk meginni egy-két korsó mézsört, vagy együtt ijesztgetjük a kisebbeket a szellemszálláson, de a Roxfort-ban valamiért csak nagyon ritkán futunk össze. Ez lehet azért, mert túl elfoglaltak vagyunk a szőke, sármos férfiakra bukó hölgyekkel? Vagy mert te a Hollóhátba kerültél, én meg a Hugrába? De a fontosabb kérdés, mit gondolsz, ennek érdekében tehetünk valamit?


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 5:41 am







Rio Eboni Rowell ,




Hollóhát. Szerelem. Rawenclaw Princess. Reboni. 18.


Hol is kezdődött a mi közös történetünk? Azt hiszem egy téli napon, amikor a Három Seprűben iszogattunk. Mind a ketten más baráti társasággal jöttünk, mégis amikor megtörtént a csók, kettesben voltunk. Tudom, hogy élvezted hogy többet akartál és talán..talán akkor ott belém szerettél. De mégsem. Mert azóta felém sem nézel, hozzám sem szólsz, mintha észre sem vennél. Szenvedek. Fogalmam sincs mihez kezdjek. Álljak e eléd magyarázatot követelve, vagy maradjak csendben és hagyjam hogy elveszítsük egymást. Hogy elveszítsük azt ami a miénk lehetett volna. Mondd csak emlékszel még rám? Emlékszem arra a csókra? A bizsergésre, és az izgatottságra? Mert én igen. Képtelen vagyok szabadulni a gondolattól..szabadulni Tőled.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 11:55 pm

Úgy ti is megvagytok! Very Happy


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeSzer. Szept. 11, 2013 3:01 am







Ravenna Davies ,




Hollóhát. Ellenség. Raven. 17.


A puszta jelenléted idegesít. Sosem próbáltalak megismerni, de nem is tervezem, nagyon úgy tűnik hogy annyi gerinced sincs, mint... inkább nem mondok hasonlatot, mindketten jobban járunk.
Örülnék neki, ha legalább megpróbálnád távol tartani magadat tőlem, na meg - álmodik a nyomor - legalább a hollóhátos lányok negyedétől. Ha úgy adódik, gondolkozás nélkül próbálok keresztbe tenni a "hódításaidnak", elég ha épp felém sétálsz az aktuális kiszemelteddel. Nem túl meglepő módon azonban minden egyes alkalommal jól jössz ki a helyzetből. Kezdem azt hinni, hogy az én balszerencsém a folyamatos mázlid okozója. Kíváncsi vagyok, mit kezdesz magaddal ha kijártad a Roxfortot. A munkahelyeken csak a főnökkel éri meg remegtetni az asztalt, remélem tudod.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Kód:
<center><br><div style="width: 500px; padding: 20px; background-image: url(http://layoutsforlove.com/myspace-graphics/images/Backgrounds/Vintage/2e6g6kw.jpg.gif); border: solid 1.5px #D2D2D2;">
<div style="width: 450px; padding: 20px; background-color: #CBCBCB; border-left: solid 2px #b8b8b8; border-right: solid 2px #b8b8b8; border-top: solid 2px #b8b8b8;  border-bottom: solid 2px #b8b8b8;"><p><table><tr>
<td width="250">
<div style="color: #0E92B3; font-size: 27px; font-family: garamond; text-align: center;"><i>Ravenna Davies ,</i></div><p>

<div style="color:#555; font-size: 10px; font-family: arial;  text-align: justify; height: 210px; width: 225px; padding: 2px 2px 0px 0px; overflow: auto; line-height: 91%; margin-left: 5px;">
<center>Hollóhát. Ellenség. Raven. 17.</center><br>
[justify]A puszta [i]jelenléted [/i]idegesít. Sosem próbáltalak megismerni, de nem is tervezem, nagyon úgy tűnik hogy annyi gerinced sincs, mint... inkább nem mondok hasonlatot, mindketten jobban járunk.
Örülnék neki, ha legalább megpróbálnád távol tartani magadat tőlem, na meg - álmodik a nyomor - legalább a hollóhátos lányok negyedétől. Ha úgy adódik, gondolkozás nélkül próbálok keresztbe tenni a "hódításaidnak", elég ha épp felém sétálsz az aktuális kiszemelteddel. Nem túl meglepő módon azonban minden egyes alkalommal jól jössz ki a helyzetből. Kezdem azt hinni, hogy az én balszerencsém a folyamatos mázlid okozója. Kíváncsi vagyok, mit kezdesz magaddal ha kijártad a Roxfortot. A munkahelyeken csak a főnökkel éri meg remegtetni az asztalt, remélem tudod.[/justify]
<P>
Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~
</div></td>

<td width="150">
<div style='width: 200px; height: 320px; background-position: center; background-image: url(http://i.imgbox.com/adscQ0uF.png); border-left: solid 4px #BDBCBC; border-right: solid 4px #BDBCBC; border-top: solid 4px #BDBCBC; border-bottom: solid 4px #BDBCBC;'></div></div></td></table>
<br></center>


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 9:48 pm







Draco Malfoy ,




mardekár. rokon. vicious dragon. draco. 18.


Nem vagyunk állandó beszélő viszonyban, vagy szoros barátságban, valószínűleg abban nem is leszünk soha, de a hovatartozásunk, házunk ellenére is mindig is jófejnek tartottalak, olyannak, akiről nem bántam volna, ha például a Mardekárba kerül. Aztán nem is olyan régen kiderült, hogy még rokoni szál is van közöttünk, távoli unokatesók, vagy mi. Én nem bánom a dolgot... egyszer talán majd lesz alkalmam megtudni a te véleményedet is erről, mondjuk egy jó mézsör mellett.


Now, that you're here I just feel like I'm constantly dreaming <3~





Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 3:34 am

Kész, ti is megvagytok. Smile


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: I love you... ps. I'm lying     I love you... ps. I'm lying  Icon_minitime



Vissza az elejére Go down
 

I love you... ps. I'm lying

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kyra and Blaise . We love each other

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: » Iason A. Mallory & Roger Davies «-