KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

draco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Emptydraco malfoy ▲ you wanna know me Empty


 

 draco malfoy ▲ you wanna know me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 7:44 am











▲ Draco Malfoy ▲ Mardekár ▲ Aranyvér


Family


WILLIAM SHACKLETON ▲ Házvezető és újonnan megismert nagybátyj. Kapcsolatunk gyerekcipőben jár, de érezhetően jó irányba, hisz a közös nevezők már megvannak.

DESTINY L. BLAKE ▲ Nem vagyok büszke erre a rokoni szálra, hacsak lehet, letagadom, mégis úgy tűnik, mindketten élvezzük a kis szúrkálódásainkat, és nem tagadom, szemtanúk nélkül jó beszélgetőtárs is.

IASON A. MALLORY ▲ Ritkán mondok ilyet a többi házhoz tartozókra, de Iason igazán jófej, abból a fajtából, akit nem akarnék képen átkozni, akármikor meglátom. Szerintem akár haverok is lehetnénk, ráadásul nemrég kiderült, hogy rokonok is vagyunk.

Friends


BIANCA C. WESTBURN ▲ Erős barátságnak nevezni, ami köztünk van. Inkább szövetség. Hugrás létére egész jófej, néha megcsinálja a leckémet, cserébe megpróbálok nem sokat bunkózni vele.

BLAISE ZAMBINI ▲ Az egyik legrégebbi és legjobb barátom. Megéltünk már egy s mást együtt, nyilván ezért is tudjuk, hogy ha egy ideig nem is találkozunk vagy beszélünk, előbb-utóbb úgyis minden a régi lesz közöttünk.

MARCUS FLINT ▲ Kviddicstársból jóbarát. A hármas fogat másik tagja. Flintnek elképesztő tehetsége van hozzá, hogy belerángasson minden őrültségbe. Nem mintha alapból nem lennék rá fogékony.


Lovers


ASTORIA GREENGRASS ▲ A gyönyörű és határozott exbarátnő, aki soha nem lesz igazán a múlté.

KYRAIH GELLER ▲ Fullextrás barátság. Folyton belesétálok bájainak csapdájába, mert van, amire nem lehet nemet mondani.

PANSY PARKINSON ▲ A lány, aki néha szinte megfojt gyermeki rajongásával, máskor meg elbűvöl nőies fellépésével, makacsságával, vadságával.

Enemies


HERMIONE J. GRANGER ▲ Azt hiszem, bennem nincs annyi gyűlölködés, mint a kis sárvérűben, de egyértelmű, hogy más-más oldalon állunk, sosem leszünk barátok, és hát mi tagadás, élvezet szívózni vele.

GINNY WEASLEY ▲ Ó, a Weasley lány. Véráruló család, Potter nője... az anyja megölte a nagynénémet... Igazából már mindezek előtt sem szívleltem, és nem számít, hogy jó csaj, vagy hogy közkedvelt, és okos boszorkány. Nem vagyunk jóban, nem is leszünk soha.

AIDEN SKYLER ▲ Csak nem bírom a pofáját, oké? Minek ezt ragozni? Irritál a stílusa, és folyton Astoria körül legyeskedik amúgy is. De majd egyszer megátkozom, hogy végleg elmenjen a kedve tőle, és lekopjon végre róla.

Others


HAYLEY-ROSE MALLORY ▲ Évfolyamtárs, együtt van bájutalunk, meg átváltoztatástan is, ha jól rémlik. Tipikus hollóhátas, akivel jól lehet vitázni. De legalább aranyvérű.

PADMA PATIL ▲ Leginkább semmilyen véleményem nincs róla. Messziről végül is rendes lánynak tűnik, de köztudott, hogy a Mardekár nem nagyon foglalkozik a többi ház tagjaival. Leginkább ez jellemző a mi kapcsolatunkra is.

NÉV ▲ rövid leírás rövid leírás rövid leírás rövid leírás



coded by RESCUE RANGER ! of ATF








Draco & Neved



CSOPORT - Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat! Pár mondatban foglald össze a kapcsolatunkat!




Kódért katt:




A hozzászólást Draco Malfoy összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 26, 2013 9:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 9:08 am






Draco & Astoria



Lovers? - Te vagy az első szerelmem, ez mindig sokat jelent majd nekem. Neked olyat adtam, amit egy lány sosem felejt el. Szerettelek, azt hiszem te is szerettél, legalábbis így éreztem. Mégis megcsaltál, bántottál és fájdalmat okoztál. Túl vagyok rajta, rajtad. Barátom lettél, néha úgy érzem, hogy sorstárs. Néha civakodunk, volt, hogy újra és újra egymásba gabalyodtunk a történtek ellenére. A múltam vagy... s barátként a jövőm.




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 9:15 am






Draco & Kyra



LOVERS - Ahogy te is mondtad, tényleg nehéz lenne pontos leírást adni arról ami köztünk van. Nálam alapvető szabály az, hogy a barátnő pasija tabu. Próbáltalak emiatt eleinte elkerülni, de túl sokszor futottunk össze. Hagytam magam elcsábulni, mint egy cukorbeteg a finom csokitorta láttán. Végül beléd szerettem, te pedig belém. Miután szakítottál Torival, járni kezdtünk, de azt hiszem nem azok a fajták vagyunk, akik szeretnék a túlzott kötöttséget. Nos ... talán többek vagyunk egymásnak, mint szimpla barát, mert az a bizonyos extra most is meg van. Hogy mi lesz velünk, ha találsz valakit? Nem tudom, de mindenképp közel állsz majd hozzám.



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 12:37 am






Draco & Pansy



LOVERS - Hova máshova is tartozhatnék? Very Happy Évek óta bele vagyok zúgva a nagy Draco Malfoyba, és a kisebb-nagyobb "kavarások" mindig is tovább éltették bennem a reményt. Amikor esetleg alakult valami, rögtön kicsattantam az örömtől. Sose tudnék rólad lemondani, valahol a szívem mélyén mindig is szeretni foglak.




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 2:49 am






Draco & Will



FAMILY - Drága egyetlen?! unokaöcsém. Mindig is tudtam, hogy nagy tehetség vagy, amióta idejöttem és fény derült a rokoni szálra már még biztosabb vagyok ebben. Nem véletlenül kerültél a Mardekárba, én pedig nem véletlen vagyok a Házvezetőd. Ez kivételezéssel jár? Hát majd megtudjuk. Welcome to the fam, my boy.




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 3:34 am

Mind megvagytok, egyeseknél kicsit bővítettem is. (:


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 3:31 am






Draco & Hayley



EGYÉB - Szép is lenne, ha elég lenne annyi az összetartáshoz, hogy az aranyvérű családok szegről végről állítólag mind rokonok. Szép is lenne, ha ennyi elég lenne, és nem látnánk a másikban a rosszat. És bár mindig igyekszem nem adni a látszatra, nem a szóbeszédre alapozni a véleményemet, valahogy sosem voltam igazán pozitív véleménnyel rólad, mintha túl sokszor találnánk magunkat egy-egy vitában merőben másik oldalon, mintha a világon semmi közös nem lenne bennünk. Talán ennek így kell lennie, talán ez így is marad. Talán nem. Addig is a békés egymás mellett létezést preferálom most, hogy a felhők elvonulni látszanak.




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 6:42 am






Draco & Bianca



FRIENDS, OTHERS döntsd el te Smile- A mi kapcsolatunk pusztán üzleti jellegű, vagy valami hasonló. Amolyan én segítek rajtad, te segítesz rajtam. Bár az utóbbi opció még nem lépett érvénybe, abban biztos lehetsz, hogy egyszer le fogom verni rajtad. Ennek ellenére valamiért mindig tudom kezelni a hangulat ingadozásaid. Van, mikor jó fej vagy, már hozzád mérten, de amikor úgy beszélsz velem, mintha a manód lennék, nem valaki aki segít, akkor is általában mély levegőt veszek, és megvárom amíg lenyugszol, hogy aztán nyugodtan kommunikálhassunk. Mivel csak a leckéid írom, nem mondhatom, hogy mélyreható barátság alakult ki köztünk, de valamiért sejtem, ha én képes lennék megnyílni, valamicskét változna a helyzet. Mindenesetre, én bátran köszönök neked a folyóson, ignorálva a tekinteteket, amik ennek következtében felnyársalnának. Engem nem érdekelnek a rólad szóló pletykák, sem az, hogy miként viselkedsz másokkal, mindaddig, amíg nem velem szemben teszed azt.




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 7:39 am






Malfoy & Granger



ENEMIES - nem hiszem, hogy akár egy percig is kételkedtél ebben. a harmadévben hozzád intézett szavaim még ma is élnek: mocsok, undok, alattomos csótány vagy! a nagy csatában ugyan megmentettük a bőröd, te mégsem mellénk álltál, hanem megpróbáltad visszakönyörögni magad a halálfaló cimboráitok közé. perverz élvezettel nézted csikócsőr meggyilkolását, hagrid szenvedését, harry kínjait a trimágus tusán - persze, a vigyort már százszor letöröltük az arcodról, itt mégsem ez a lényeg. ijedős kis görény vagy. és félre ne érts - nekem megvan az alapom ezt állítani rólad. hiszen muszáj elviselnem téged és a komolytalan, undorító csínytevéseidet hozzávetőleg nyolcadik éve.




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 8:38 am






Draco & Destiny



FAMILY - Malfoy? Egy beképzelt görény, semmi több. Nem értem miért hordja fent úgy az orrát!
Ha bárki kérdezi, így jellemezlek, és eszemben sincs hozzátenni azt az apróságot, hogy ennek ellenére mi voltaképpen rokonok vagyunk. Kuzinok, ha nagyon pontosítani szeretnék. Ne hidd, hogy csak neked volt nagy csalódás rájönni, hogy a tökéletes Mardekár családfádon pár félvér Hugrabugos is található! Azt hiszed én ugráltam örömömben? A fenét.
De akkor kérlek, magyarázd már meg; miért nem tudlak gyűlölni? Miért nem vagyok képes levegőnek nézni téged, semmibe venni a létezésedet? Ezzel ellentétben a világ elől titkoljuk a hirtelen jött szimpátiát, és a tényt, hogy szemtanúk hiányában nem harapjuk le egymás fejét. Sőt. Beszélgetünk. Mint a normális emberek. Akiket történetesen rokoni szálak köznek össze.
Ó, nyugi, számomra is hihetetlen...!




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 11:11 pm

You all are in!
Köszönöm a közreműködést.^^


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 7:22 am






Draco & Aiden



ENEMIES - Malfoy, te is mindig rosszkor vagy rossz helyen. Mikor először megláttalak, már akkor sem volt szimpatikus a gondosan fésült és lenyalt hajad.
Azóta gyűlöllek, amióta rájöttem, hogy miattad nem lehetett köztem és Tori közt több, mint barátság. Te ott álltál köztünk, és még csak nem is tudtál róla.  Most már viszont sejtésed lehet a titkos kis találkáinkról, szóval az érzés kölcsönös. Mit mondjak... ? Egyszer még behajtom rajtad az elvesztegetett lehetőséget, és azt hogy megbántottad az egyik legjobb barátomat...




Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley Griffendél
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 269
ϟ Reagok : 14
ϟ Felvétel időpontja : 2012. Apr. 28.
ϟ Kor : 29


TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 12:13 pm






Görény & Ginny



ENEMIES - Ha tudnád, hogy mennyire gyűlöllek. Ha a tekintetemmel ölni tudnék, már mumifikálódtál volna a Czikornyai és Patza könyvsorai között.e a Hidd el, sokszor kívántam már, bárcsak lenne ilyen képességem... Merőben megkönnyítené az életemet, ha te nem zavarnál be pusztán azzal a csekély ténnyel, hogy létezel. Hagyott volna Mordon görénynek annak idején - hiszen így legalább mindenki tisztába lett volna vele, milyen is vagy igazán belülről.
Mégis, utálom, hogy be kell valljam; valamilyen módon unalmasabb lenne az életem, ha nem kötné le az időmet, hogy megvesselek. A kviddicspályán a rivalizálások pedig lassan már szinte élvezhetőek lesznek... De ha bárkinek is elmondod ezt, jegyezd meg, letagadom! És vajon kinek hisznek majd; egy árulónak, aki a sötét oldalon harcolt, vagy annak aki a tulajdon bátyjával fizetett a győzelemért?





Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 2:10 am






Draco & Blaise



FRIENDS - Fel sem tudom már idézni, hogy mióta ismerlek. Valószínűleg azóta, amióta a szüleink összejárnak. Emlékszem még a tejfölszőke fürtjeidre, amire anyukád mindig sapkát húzott, és ara, hogy míg én úgy néztem ki, mint egy néger bébi, rád akkor is vagy több kiló naptejet kentek. Aztán a jövő úgy hozta, hogy egy házba, társaságba kerültünk, és mindig számíthattunk a másikra. A titkaim nagy részét ismered, nem csak azért, mert nem vagyok zárkózott ember, hanem mert megbízom benned. Mindent megtudtunk beszélni, mert kiderült, hogy értelmes vagy. - nem értem miért vetted magad körbe a két idióta, szekrényajtóval - Szerintem te többre vihetnéd, ha nem a szüleid árnyékában lépkednél, de ez az én véleményem, amit sosem szeretsz hallani. Talán ezért távolodtunk el egymástól annyira, vagy a Szükség Szobájában történteket nem sikerült megbeszélnünk, és ezért kerüljük egymást. De állítólag az igaz barátságok sosem halványulnak, vagy vesznek el.



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 3:52 am






Draco & Marcus



FRIENDS - Draco, emlékszel még mikor másodikos korodban felvettek a kviddics csapatba, aminek én voltam a kapitánya? Emlékszek apád milyen szép, új seprűket vett nekünk, amit egyből meg is mutattunk a Griffendéles bohócoknak.
Úgy hozta a sors, hogy én még mindig itt vagyok, és szívok, de legalább itt vagy te is, és Zambini. A rettenthetetlen trio, akiktől minden elsős és felsőbb éves fél.
Jó pár éve szórakoztatjuk egymást, és ki tudja meddig mehet még ez? Szóval gyerünk, használjunk ki másokat, legyünk szemetek és gonoszak. Ehhez nagyon értünk nem?




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 11:15 pm

Az összes jómadár bekerült. Very Happy


Vissza az elejére Go down
Iason A. Mallory Hollóhát
...tudj meg többet...
ϟ Hozzászólások : 114
ϟ Reagok : 53
ϟ Felvétel időpontja : 2013. Aug. 15.
ϟ Kor : 27


TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 11:10 am






Draco & Iason



FAMILY/FRIENDS/OTHERS – Atya ég! Igen, mindig ezt mondom, ha meghallom a neved és egy újabb sztorit amihez közöd van. Igyekszem nem hinni azoknak a sületlenségeknek amiket összehordanak rólad, és hinni abban, hogy a Malfoy-ok között van legalább egy normális személy. Tudod, szeretem tudni, hogy visszamenőleg kivel vagyok rokoni kapcsolatban és hát amikor azt hittem még a legtávolabbi rokonaimat is ismerem. Kiderült, tévedtem. Te tudtad, hogy a te üküknagyanyád az én üküknagyapám testvére volt? Nem? Oh, hát nyugodj meg, mert én sem egészen mostanáig. Fogalmam sincs, hogy az újonnan tett felfedezésemnek, most örüljek vagy sírjak amiért te az egyik távoli rokonaim közé tartozol. Segíts ki kérlek ebben a döntésben, mondjuk egy barátságos beszélgetés közepette a Három Seprűben vagy te a Szárnyas Vadkant jobban szereted?



Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 4:59 am






Draco & Padma



OTHERS - Mr. TúlságosanIsBeképzelt TipikusMardekáros VarázslóPalánta. Azt még megértem, miért böki annyira a csőröd a mugli származású diákok jelenléte a kastélyban. De, hogy engem miért kellett annyit piszkálnod az első években, az a mai napig nem megy be a hajam alá. Azt még könnyedén túléltem, hogy nem volt erősséged megkülönböztetni engem Parvatitól, de a többit miért kellett? Szerencsére mára már valamelyest benőtt a fejed lágya, és képes vagy elmenni mellettem minden fajta megjegyzés nélkül. Bár még magam sem döntöttem el igazán, hogy örülök-e ennek vagy sem... Ha választanom kellene, hogy ne kedvelj, vagy legyek-e számodra közömbös, hát nem is tudom... Lehetne egy/a harmadik lehetőség?




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 9:24 pm

Végre összekaptam magam, és most már mindenki megvan. Köszönöm! (:


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 9:06 am






Draco & Narcissa



Family - Drága, egyetlen Dracom! Lehetsz te kviddics világbajnok, vagy zseni, vagy Halálfaló; nem számít, mert feltétel nélkül, mindig szeretlek és ezen nem változtathat senki és semmi. Még, ha nem is mutatom ki túl sokszor, még, ha hűvösen is viselkedem veled, tudnod kell, Fiam, hogy bármit megtennék érted. Akármit.
Gondoskodom rólad, védelmezlek, amíg fel nem nősz, aztán hagylak szabadon szárnyalni. A szeretetem azonban örökre megmarad.
He's my Son, he makes me shine like diamonds.




Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: draco malfoy ▲ you wanna know me   draco malfoy ▲ you wanna know me Icon_minitime



Vissza az elejére Go down
 

draco malfoy ▲ you wanna know me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Malfoy kúria | Draco&Hannah
» Come here, I need you! ~ Pansy & Draco
» Draco & Harry - Grimmauld tér 12.
» Draco&Astoria - folyosó
» Klubhelyiség - Pansy & Draco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: Draco Malfoy-