KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
» Lin & Cole kalandjai a szárnyas vadkanban
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:28 pm by Belinda Wictikers

» Kiruccanás az erdőbe - Cole & Lin
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 7:08 am by Belinda Wictikers

» Huuu, ugye megijedtél? ~Leah&Mason~
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:51 am by Leah Winter

» Hayley & Seth - Folyosók
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimePént. Ápr. 25, 2014 12:58 am by Vendég

» Találj rám
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimeCsüt. Ápr. 24, 2014 1:11 am by Hayley-Rose Mallory

» Nickole & Eric - Tiltott Rengeteg
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimeSzer. Ápr. 23, 2014 9:15 am by Nickole Smith

» Audrey & Hestia - Három Seprű
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 5:20 am by Vendég

» Mason & Amy - Szellemszállás
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimeHétf. Ápr. 21, 2014 8:48 am by Vendég

» Cole & Hestia - Hálókörlet
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:48 am by Vendég

» Csillagvizsgáló
Iason és Devona fülkéje Icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 5:59 am by Vendég


Megosztás

Iason és Devona fülkéje EmptyIason és Devona fülkéje Empty


 

 Iason és Devona fülkéje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
TémanyitásTárgy: Iason és Devona fülkéje   Iason és Devona fülkéje Icon_minitimeKedd Júl. 10, 2012 10:27 am



Magas sarkúimat gyorsan szedegetve tipegtem egyre gyorsabban és gyorsabban. Egyáltalán nem akartam visszamenni a suliba, sőt azt terveztem, hogy amint lehet megszökök, azonban miatta megváltoztattam a tervemet. Hogy mi ütött belém? Nos, semmi, csak Ő! Egyszerűen belezuhant a szívembe én pedig eldöntöttem nem hagyom ezt a lehetőséget csak úgy kisétálni az életemből. Eddig soha semmi nem jött össze, most talán még boldog és elégedett is lehetek. Akkor meg? Miért is kellene menekülnöm, hezitálnom? Tudja, hogy mit akarok, hogy mire vágyom, akár meg is adhatja nekem! Pont ugyanannyi esélyem van a sikerre, mint a bukásra! Ez pedig 50%!

Nem sokon múlik, hogy nem késem le a vonatot. Apám persze kiszámolta, nehogy időm legyen arra, hogy esetlegesen meglógjak. Jellemző rá, mit szépítsem a dolgot! Még pont a füttyszó előtt sikerül az utolsó vagon utolsó ajtaján keresztül betuszkolnom a csomagom. Mi tagadás eközben azért rendesen megizzadok. Homlokomon apró verejtékcseppek csillognak, én pedig mielőtt még tovább indulnék előkapok egy zsebkendőt és leitatom azokat. Valahogy nem szeretnék lepukkant képet festeni az Ő társaságában. Már csak abban reménykedem, hogy ezalatt a pár hét alatt nem történt semmi olyan, amiről tudnom kellene, és hogy minden ugyanúgy van, ahogy abbahagytuk. Finom mozdulatokkal megigazgatom a ruhámat, majd a bőröndömet magam után húzva bentebb tipegek.

Az hogy sokan vannak, az nem kifejezés. Mindenhol elsősök csillogó és izgatott tekintete pásztáz végig, suttogásuk el-eljut a fülembe arról, hogy melyik házba is szeretnének tartozni. Persze ott vannak a felsőbb évesek is, akik a szokásos történetekkel ijesztgetik és traktálják a kicsiket. Ajkamra mosoly kúszik és eszembe jut én is mennyire izgatott voltam.
Immár jókedvűen haladok tovább. Átvágok pár évfolyamtárson, néhány felsőbb évesen és a büfésnőn is, aki után páran rohannak kissé lemaradva. Természetesen elengedem a nagy rohamot, majd a majdnem üres folyosón folytatom tovább az utamat, ami már nem sok.
Végre megtalálom!
Már messziről felismerem tartását, vállának ívét, arcát, hajának színét. Egy percig csak figyelem távolba révedő tekintetét, gondterhelt vonásait. Pont úgy tűnik, mint akinek nem volt jó napja. Vajon én felvidítom? Le tudom venni a terheket a válláról?
Végignézek magamon, majd egy mély sóhaj után görcsösen belekapaszkodom a táskámba és felé indulok. Lassan és szinte nesztelenül húzom el a kabin ajtaját, majd krákogva felhívom magamra a figyelmet.
- Van még itt szabad hely? – kérdezem mosolyogva, miközben elégedetten állapítom meg, hogy rajta kívül senki más nincs itt.


Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Iason és Devona fülkéje   Iason és Devona fülkéje Icon_minitimeSzer. Júl. 11, 2012 12:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Devona and Iason

Nem akartam tudomásul venni, hogy nekem nem itt ebben a kabinban lenne a helyem, hanem a barátaim mellett, akik biztosan csak rám várnak. De várhatnak még, én ráérős vagyok és ami késik nem múlik, szóval velük valahol, majd biztosan összefutunk. Ha nem pont most felszálláskor, sőt talán leszálláskor sem akkor talán a Roxfortban, az első órán. Na jó a szobatársaimmal sokkal hamarabb, de akkor is biztosabb az első óra. Úgysem vagyok lógós, tanulni meg szeretek. A mostani évet meg nem fecsérelhetem el a gyerekes dolgaimmal. Ez azt hiszem kevesebb bulit jelent, sőt lehet egy hónapban csak egyszer fogok cigizni. Igaz szükségem lesz egy nyomós okra, hogy miért nem fogok a szó szerint elzüllött barátaimmal lenni, de majd idővel kitalálok valamit, hiszen van tehetségem az ilyesmihez. Ha a barátaim valóban szeretnek akkor meg fogják érteni, hogy miért nem tartok velük. Ezt az évet tényleg sikeresen szeretném végezni. De vajon így is fogom? Na az jó kérdés. Szorgalommal mindent el lehet érni, csak egy a gond velem. Nagyon lassan készülök el mindennel, éppen ezért kell mindig a legelején kezdenem... a bájitaltannal persze más a helyzet. Ott behunyt szemmel is képes lennék mindent tökéletesen elvégezni, csak a hozzávalók adagja, na az mindig változik és ha be van csukva a szemem, nem lehetek biztos abban, hogy amit készítettem az jó vagy sem. Így van ez a valóságban is, ha vakon követem az érzéseim és nem nyitom ki a szemem, sosem leszek szerencsés semmiben. Nem tudom, hogy jutott ilyesmi az eszembe, de ha egyedül vagyok és senki nem zavar meg a gondolkodásban mindig zagyva hasonlatok jutnak az eszembe. Unatkoztam, ez a helyes kifejezés arra amikor a gondolataim cseppet sem normálisak és mindenféle eszembe jut. Legyen az sulis téma, család, barátok szóval minden a legrosszabb az amikor mindez egyszerre zúdul a vállamra és a megmentőmet várom. Akiről tudom, hogy sohasem fog eljönni... mert hát miért találna rám? Honnan tudhatná, hogy hol vagyok? Vagy mikor kell éppen jönnie? Ez a nap valóban nem az én napom, régen amikor legelőször ültem ezen a vonaton az volt, de most nem. Az a szikrányi izgatottság is kifogyott belőlem ami akkor első évesként körül lenget. Most szinte minden megváltozott, a tanulás és a Roxfort falai mellett mást is látni akarok, most meg nem a Tiltott Rengetegben lévő búvóhelyeimre gondolok vagy a Mézesfalásra, vagy Florean Fortescue Fagylaltszalonára. Hanem egyedül csak Rá, akinek a pillantása annyira hiányzott már. Persze nem csak a két szép szeme miatt szeretem, hanem azért amit Ő jelent a számomra. Tudom, hogy az eddigi éveim során nem éreztem ehhez hasonlót, de most itt a lehetőségem rá. Érezni akarom őt, tudni, hogy mellettem van és én gondoskodhatok róla, sőt kimutathatom neki a szeretetemet... meg a ragaszkodásomat. Bár tisztában vagyok azzal, hogy mindezt mértékkel és óvatosan kell tennem még mielőtt olyan nem leszek mint néhány volt ismerősöm. Akik olyan vakok voltak a szerelemtől, hogy lassacskán már birtokolni akarták azt akit szeretnek. Én nem akarok ilyen lenni, nem akarok belebetegedni a szerelembe, hanem csak enyhén mértékkel és biztonságosan szeretnék szeretni. Jól tudom, hogy ezen még dolgoznom kell, de Devonáért mindent megteszek. Nagy kikerekedett szemekkel meredtem a kabin ajtaja felé, lehet nem láttam és hallottam jól, de határozottan Devonának képzelek valakit. Ennyire megnőtt volna a fantáziám? Azonnal felpattantam és megnéztem magamnak a képzeletem által teremtett Devonát. Hogyan jöttem rá, hogy nem örültem meg és ő tényleg itt van? A válasz egyszerű. Ügyet sem vetve arra, hogy hányan látnak minket vagy sem se szó se beszéd megcsókoltam őt. Hiányzott ez tény, bár lehet, nem kellett volna egyből csókkal letámadni őt.
- Számodra mindig lesz mellettem szabad hely. – félre álltam az útjából és hagytam, hogy bejöjjön.
Máris sokkal boldogabb lettem, hiszen végre itt volt velem és csak ez számított
- Hiányoztál! – mindezt a legtökéletesebb kisfiús arcommal adom elő neki, ami maga után vonzza azt is, hogy szégyenlős legyek és talán enyhén pír jelenjen meg az arcomon. De mindez nem érdekelt, a mai nap csak vele akartam lenni, sőt őt akartam látni és azt hiszem mindezt meg kaptam. Szóval felőlem akár az eső is eshet, nem leszek letört és szomorú, azért mert ő, az én egyetlen igaz szerelmem Devona itt van.


Vissza az elejére Go down
 

Iason és Devona fülkéje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Devona & Iason
» (18+) Devona és Pascal in the forest - a múlt történései...
» Konyha → Bianca & Iason
» iason & hayley - skót felföld
» Tiltott rengeteg → Kyra & Iason

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
FEEL THE DIFFERENCE :: - Vonaton-